Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

  Shikime 1,184,673

Top Channel Albania

9 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
Nje big up per MURATIN dhe MEVLANIN 👏 kan mesu me i tregu vendin ketyre pordhaceve
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua
doire aintu
doire aintu 3 ditë më parë
Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38
Zima Nzr
Zima Nzr 4 ditë më parë
Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh
dolita windo
dolita windo 2 ditë më parë
anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis
Nora Krasniqi
Nora Krasniqi 4 ditë më parë
Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼
abbsnn cose
abbsnn cose 2 ditë më parë
O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul
Gentjana Lazaj
Gentjana Lazaj 4 ditë më parë
Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual
doire aintu
doire aintu 3 ditë më parë
kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu
Dora klea
Dora klea 4 ditë më parë
Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar 4 ditë më parë
Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara
bilinas mini
bilinas mini 4 ditë më parë
E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Urim Salihi
Urim Salihi 4 ditë më parë
Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova 5 ditë më parë
Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES
Kralb Oz
Kralb Oz 5 ditë më parë
E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
bilinas mini
bilinas mini 4 ditë më parë
BORDELLË
Kralb Oz
Kralb Oz 5 ditë më parë
Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!
Djana Tusha
Djana Tusha 5 ditë më parë
Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂
Djana Tusha
Djana Tusha 5 ditë më parë
Po marisi cbn akoma aty 😂
Djana Tusha
Djana Tusha 5 ditë më parë
Puthje mirseaedhje 😂
Agnesa Rashiti
Agnesa Rashiti 5 ditë më parë
ilahi
Inna D
Inna D 5 ditë më parë
Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis
Valentina Begu
Valentina Begu 5 ditë më parë
O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul
Valentina Begu
Valentina Begu 5 ditë më parë
U bet Zar I botes pfff
Ascension of the Eagle
Ascension of the Eagle 6 ditë më parë
Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.
sokin jon
sokin jon 5 ditë më parë
Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT
Bely Dance
Bely Dance 6 ditë më parë
Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare
Saida Gohan
Saida Gohan 6 ditë më parë
Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍
Miftar Aliu
Miftar Aliu 6 ditë më parë
Fgq222ŕre
Miftar Aliu
Miftar Aliu 6 ditë më parë
Fg
entri bouletsi
entri bouletsi 6 ditë më parë
BORDELLË
Leda Jori
Leda Jori 6 ditë më parë
Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m
Leda Jori
Leda Jori 6 ditë më parë
Bravo Marisi
Sallah Haliti
Sallah Haliti 6 ditë më parë
Like eshte per JULIN ❤
Sadije Sejfijaj
Sadije Sejfijaj 6 ditë më parë
Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television
Kaloshi Arapi
Kaloshi Arapi 6 ditë më parë
😂😂😂
Kledio 32
Kledio 32 6 ditë më parë
Shembull i bukur per rinin Puthuni
marino leskaj
marino leskaj 6 ditë më parë
Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi
Amarda Golemi
Amarda Golemi 6 ditë më parë
Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣
pinko palino
pinko palino 6 ditë më parë
Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.
Endi Zhukri
Endi Zhukri 6 ditë më parë
Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT
Diana Zelia
Diana Zelia 6 ditë më parë
Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna
mikea hiooi
mikea hiooi 6 ditë më parë
SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare
Leku Tepeleku
Leku Tepeleku 6 ditë më parë
Me i miri eshte juli
Ismal Berisha
Ismal Berisha 6 ditë më parë
Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet
Era Duraku
Era Duraku 6 ditë më parë
Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike
emb Edi
emb Edi 6 ditë më parë
Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha
mikea hiooi
mikea hiooi 6 ditë më parë
do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen
Aurela Kryeziu
Aurela Kryeziu 6 ditë më parë
Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm
Aurela Kryeziu
Aurela Kryeziu 6 ditë më parë
kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera
Rory Mashaj
Rory Mashaj 6 ditë më parë
Antonela a super
Aleks Gjini
Aleks Gjini 6 ditë më parë
O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote
Aleks Gjini
Aleks Gjini 6 ditë më parë
Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu 6 ditë më parë
sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎
Monika Knap
Monika Knap 6 ditë më parë
Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin
Dream Eagle
Dream Eagle 6 ditë më parë
Dde
Aesthetic Edits
Aesthetic Edits 7 ditë më parë
43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?
B14 Power
B14 Power 7 ditë më parë
Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu
Liljana Preza
Liljana Preza 7 ditë më parë
Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?
Liljana Preza
Liljana Preza 7 ditë më parë
Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?
MR.FLORI.33
MR.FLORI.33 7 ditë më parë
ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji 7 ditë më parë
do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen
Keng Shqip
Keng Shqip 7 ditë më parë
Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂
Bossi Did
Bossi Did 7 ditë më parë
Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk
Nozg Papa
Nozg Papa 7 ditë më parë
Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅
Nozg Papa
Nozg Papa 7 ditë më parë
Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan
Kliton Bylyku
Kliton Bylyku 7 ditë më parë
Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !
krasniqi Krasniqi
krasniqi Krasniqi 7 ditë më parë
Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..
Klajd Tirana
Klajd Tirana 7 ditë më parë
Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano 7 ditë më parë
Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa
Sergen Adri
Sergen Adri 7 ditë më parë
Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****
Albion Veliu
Albion Veliu 7 ditë më parë
Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣
mia mia
mia mia 7 ditë më parë
Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht
Busi London
Busi London 7 ditë më parë
O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)
z.0
z.0 7 ditë më parë
Si 7-13 off -.-
Ana Ymer
Ana Ymer 7 ditë më parë
Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik
Benny
Benny 7 ditë më parë
alpost.info/mine/ds-7sn_Fhne1YZs/video
hamzi asani
hamzi asani 7 ditë më parë
JULI🔥
Eddie A
Eddie A 7 ditë më parë
Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor
Ana Ymer
Ana Ymer 7 ditë më parë
Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet
Ana Ymer
Ana Ymer 3 ditë më parë
Fiks fare
Ana Ymer
Ana Ymer 7 ditë më parë
Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉
Unkown
Unkown 7 ditë më parë
Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.
Lolo 82
Lolo 82 7 ditë më parë
Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂
Elmi Hamzaj
Elmi Hamzaj 7 ditë më parë
Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.
Kledi Dudi
Kledi Dudi 7 ditë më parë
👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘
Nikolin Leka
Nikolin Leka 7 ditë më parë
Asht ba si ne po..... O
bilishu aliss
bilishu aliss 7 ditë më parë
Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision
Gezim Hyka
Gezim Hyka 7 ditë më parë
alpost.info/mine/cqyvuoaUmpnKnYk/video Ju pershendesin Vllezerit Lleshi
marsel2 koka
marsel2 koka 7 ditë më parë
Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun
Klodian Zefi
Klodian Zefi 7 ditë më parë
si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bilishu aliss
bilishu aliss 7 ditë më parë
Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅
Gabriela Dajlani
Gabriela Dajlani 7 ditë më parë
kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane
Niko Kroji
Niko Kroji 7 ditë më parë
Artiste Anna complimenti
Martin Martin
Martin Martin 7 ditë më parë
Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp
anna
anna 7 ditë më parë
Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍
Arber King
Arber King 7 ditë më parë
5:40
Blero Duraj
Blero Duraj 7 ditë më parë
Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur
Jesjon Purballari
Jesjon Purballari 7 ditë më parë
🤮🤮🤮
123
123 7 ditë më parë
Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔
Saliu Fation
Saliu Fation 7 ditë më parë
Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
BESA
BESA 7 ditë më parë
Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.
five stars
five stars 7 ditë më parë
Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake
Brunilda Poka
Brunilda Poka 7 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Borjana Shehaj
Borjana Shehaj 7 ditë më parë
Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮
Ramadan Hasa
Ramadan Hasa 7 ditë më parë
Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!
vala nokaj
vala nokaj 7 ditë më parë
Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅
me dorë në zemër
me dorë në zemër 7 ditë më parë
Ti qe shikon kete koment,shpresoj qe te buzeqesh fati se shpejti.... p.s ju lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko #mynewvideo
Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Mucize Doktor
Shikime 4 mln
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 457 mijë
Çukur 4.Sezon 24.Bölüm
2:17:40
Çukur
Shikime 3,1 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021
2:14:34
Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Mucize Doktor
Shikime 4 mln
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 457 mijë
RECREATING TIKTOK FOOD RECIPE HACKS w/Norris Nuts
24:49
The Boys Get Kidnapped
16:40
EddieVR
Shikime 923 mijë
[FULL] Tekashi 6ix9ine & Nicki Minaj Live On INSTAGRAM
57:27
I CAME TO FUNNYMIKE HOUSE AND BROKE HIS TV!!!
13:11
Slightly Artistic - Super Mario with @Sr Pelo
57:30