Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV

  Shikime 180,271

NGOP

Muaj më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
h Sulaj Sulaj
h Sulaj Sulaj 6 orë më parë
Ah emer ky Specidiana 😂😂😂🤣🤣😂
Fatjon Muho
Fatjon Muho 5 ditë më parë
Nuk mbaj mend ngaqi kam pire bare edhe me jane thare neuronet🤣🤣🤣😂😂😂 sa te medhenj qe jeni.
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 12 ditë më parë
Me lote
Tony Domi
Tony Domi 13 ditë më parë
14:00 Frrok, Ndue, Gjon Deda :-)
milen.nikolla Milen
milen.nikolla Milen 13 ditë më parë
Presori shef kto revista Dhe i bie me doreeee 😂 lottttt
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 14 ditë më parë
pershndetje nga eno
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 14 ditë më parë
d
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO 14 ditë më parë
dd d d
Eli eli
Eli eli 15 ditë më parë
Wa frrok ndue gjon deda po ti ktu😂😂😂
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 19 ditë më parë
😆😆😆 ka nonje film tjeter si ky?
Ca bere Mir vlla
Ca bere Mir vlla 20 ditë më parë
Drrog me pangure 😂😂😂
Redi kokomani
Redi kokomani 20 ditë më parë
14:25 Don Xhoni🤣🤣🤣🤣🤣
Ador Themeli
Ador Themeli 21 ditë më parë
40:14
bossi boss
bossi boss 21 ditë më parë
Super hahah
jetnor gorezi
jetnor gorezi 21 ditë më parë
Baba selim.. Heheheh
Arjan Kalica
Arjan Kalica 24 ditë më parë
Te mrekullushem rrespekte
KLAJDI SYLAJ
KLAJDI SYLAJ 27 ditë më parë
E kam pa deri ne fund😳😳😳
Arsen Jaho
Arsen Jaho 27 ditë më parë
Te hedh zemra ty atje ku te do ajo qe s'thuhet.
Justdo'it
Justdo'it 28 ditë më parë
Po ti e prishe prape une mezi e rregullova ate
NC SadBoy
NC SadBoy 28 ditë më parë
haajde 0:26
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku 28 ditë më parë
😂
Lili Liljana
Lili Liljana 29 ditë më parë
Ky eshte humor qe e shikon 10 here e nuk te merzitet .!!!
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj Muaj më parë
O zot sa kam qesh .suksese dhe kshu vazhdoni.
Albania
Albania Muaj më parë
Te medhej 😂😂
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
ngop bossi mbreti humorve
Jurgen N
Jurgen N Muaj më parë
Kush me thot se si e ka emrin filmi ne greqisht?
Ina Hodollari
Ina Hodollari 22 ditë më parë
Roz gatos
Dhimo Thanasi
Dhimo Thanasi 27 ditë më parë
O roz gatos aktori sotiris moustakas
Admir Oshafi
Admir Oshafi 29 ditë më parë
Who fucking cares man 🤪, Selo eshte Shqiptar 😉🤣
Ador Themeli
Ador Themeli Muaj më parë
Pse e bëni kshu gjithmon thoni e fundit dhe pastaj bëni filmin e plotë pse?
Sandri London
Sandri London Muaj më parë
Frrok ndue gjon deda😂😂😂ghaaaa lot
Izabel Inna
Izabel Inna Muaj më parë
Hahahaha po prifti vec me kallash kena gjuajt 😂😂😂
Khabib Biba
Khabib Biba Muaj më parë
O panoo
Eno Rapushaj
Eno Rapushaj Muaj më parë
Bravo cuna
denis luke
denis luke Muaj më parë
edhe asim zeneli seshte mbrapa jo 😂😂😂
Viktor Valdes
Viktor Valdes Muaj më parë
Ahahahaahahhaahhqhhq
Dana Mersini
Dana Mersini Muaj më parë
Si e ka emrin filmi vertet❤
Niko Drulias
Niko Drulias 13 ditë më parë
Kari sateme
Ina Hodollari
Ina Hodollari 13 ditë më parë
@Niko Drulias po ik mor kar me syze se sjam goc
Niko Drulias
Niko Drulias 14 ditë më parë
Why u don’t care inushe leperushe
Ina Hodollari
Ina Hodollari 21 ditë më parë
@EL CALL OF DUTY who cares buddy
EL CALL OF DUTY
EL CALL OF DUTY 22 ditë më parë
@Ina Hodollari o ca na the , se ca kam then un para 1 jave
guida guida
guida guida Muaj më parë
te papare jeni
live video
live video Muaj më parë
Hahahaha baba selim
Pllum Cengu
Pllum Cengu Muaj më parë
Vazhdoni me filma te tjetri se jeni te paparë
Xhoni Vlore
Xhoni Vlore Muaj më parë
38:39 lott hahhahhaha
ag ag
ag ag Muaj më parë
Qj ropt lot lot ... bravo i gjithe grupi
Admir Oshafi
Admir Oshafi Muaj më parë
Po ti ku vete i veshur me te zeza ne mes te nates si Batmani : i thote Priftit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Rei gjojdeshi mix
Rei gjojdeshi mix Muaj më parë
Like kush mendon se ngopi duhet te nxjerri filmin e plot te selos qe esht 1 or jam i pari qe do ta shof rrespekte per te gjith ju te ngopit jeni me te miret ❤
Suela Alda
Suela Alda 16 ditë më parë
Si e ka emrin ky filmi
Merlina Lleshi
Merlina Lleshi Muaj më parë
si e ka titullin niky film
Dhimo Thanasi
Dhimo Thanasi 27 ditë më parë
O roz gatos aktori ësht sotiris moustakas
Ledjon Halo
Ledjon Halo Muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Oni xhuvani Onixhuvani
Oni xhuvani Onixhuvani Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣 e pi ne burim ai ska nevoj per got
No Desa
No Desa Muaj më parë
amon vtm pa selon mos na lini
A. Ziuu
A. Ziuu Muaj më parë
Si quhet gilmi i vertet
Klaidi Iliazi
Klaidi Iliazi Muaj më parë
Ροζ γάτος RoZ gatos
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj Muaj më parë
E pat emrin e clubit qe vajti selua quhet Dorian emer shqiptare.
NIO ABI
NIO ABI 12 ditë më parë
O kari Dorian Grey quhet klubi tek filmi dhe ska lidhje me iliret pellazget apo kari npill ça thoni ju. Dorian Grey eshte personazh libri i famshem a te qivja
Rand Sesi
Rand Sesi Muaj më parë
@ig91 *Grey.. pse legjend?
ig91
ig91 Muaj më parë
Dorian gery esht nje legjend lale
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj Muaj më parë
@Rand Sesi Dorianet kan qjen nie nga klanet e ilirianeve te lasht por ne greqi I therasin Dhoreis
Rand Sesi
Rand Sesi Muaj më parë
@Pamela Ibraj E analizon dot?
Geni Cila
Geni Cila Muaj më parë
U harrova qe osht film i plot
Geni Cila
Geni Cila Muaj më parë
Po ju that qe ishte eisodi i fundit ore
TINO FrCity
TINO FrCity Muaj më parë
Jeni 1sha, ky esht humor I kohes o vllai, Jo humor portokallie dhe klanifornie per te qesh me 2 mendje dhe po te erdh 😜
DARKWAVE_YT
DARKWAVE_YT Muaj më parë
O @Ngop me falni a eshte maci me mire me shendet
Geri Islamaj
Geri Islamaj Muaj më parë
Maci ka te 40-tat neser
Silva koka
Silva koka Muaj më parë
Maci ka ngordh🥺🥺
Xhevit Ferhati
Xhevit Ferhati Muaj më parë
Gjiganda
Ilirjan Tashi
Ilirjan Tashi Muaj më parë
Kështu ju duam me video me gallata😘
Ervin Preza
Ervin Preza Muaj më parë
Ajo pjs tek kisha me looot hahahaha😂🤦‍♂️
Toni Kico
Toni Kico Muaj më parë
Stop....make a pose.....😂😂😂😂
andrea Hena
andrea Hena Muaj më parë
Super
Genti Pro
Genti Pro Muaj më parë
Më në fuuuund këtë e prisja filmin e plot të profesorit
GAMING ALBANIA
GAMING ALBANIA Muaj më parë
Kush e Kapi kur thoshte kape Sallam i mutit.🤣🤣🤣🤣 Shkruani në kommente
Kuj des
Kuj des Muaj më parë
kete filmin e kam mesuar permendesh .... me pelqen shume ju lumte jeni te pa pare
Miri Cobani
Miri Cobani Muaj më parë
Shumë mirë
Alessxander Medda
Alessxander Medda Muaj më parë
Pershendetje nga New Yorku Ngop ? Kur do t'i filloni serite e reja me selon 🙂? Vazhdoni me selon se Beka humor te pa pare rsp ⚡🇦🇱⚡
Ardian Hasanpapaj
Ardian Hasanpapaj Muaj më parë
🇦🇱🇦🇱
Supersajan X
Supersajan X Muaj më parë
E kemi par 1 her ket
FF DEGA
FF DEGA Muaj më parë
Haahha boll i drodhe
Explore Albanian
Explore Albanian Muaj më parë
Selo Ngop-mani 😹😹
fatjon mehmeti
fatjon mehmeti Muaj më parë
Iuut
Leandro Kurbneshi
Leandro Kurbneshi Muaj më parë
Jeni gallat fare
Natasha Cela
Natasha Cela Muaj më parë
I beri sheshe 😂😂😂
Natasha Cela
Natasha Cela Muaj më parë
Shkundu selo
1 dd gamer albania
1 dd gamer albania Muaj më parë
1
Natasha Cela
Natasha Cela Muaj më parë
Do jete lote 😂😂😂😂😂😂 kenaqemi
Arenc Bufi
Arenc Bufi Muaj më parë
Jeni më të mirët!
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
fillo tlutem se selo esht legjenda
Guri Bicaj
Guri Bicaj Muaj më parë
Bravo👍👍👍👍
Albanian Boss
Albanian Boss Muaj më parë
Profesori super film beni sezonin e dyt te profesorit
Fatjon Muho
Fatjon Muho 5 ditë më parë
Pse ka sezon te 2 ?
Agron SH
Agron SH Muaj më parë
ishalla fillon sa me shpejt
Gjergj2 Kill
Gjergj2 Kill Muaj më parë
dhe un
Eriselda Hoxha
Eriselda Hoxha Muaj më parë
Te kush stacjon
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 Muaj më parë
Hahaha te ngopi pra
AS 12
AS 12 Muaj më parë
Neser te dilka filmi i plot
Altin Kosova
Altin Kosova Muaj më parë
E bazuar në filmin: Macja Rozë/O roz gatos/The Pink Cat!
Altin Kosova
Altin Kosova 27 ditë më parë
@Gamer Tv Faleminderit, Geraldo Geraldo Geraldo Geraldo!
Daniel Aris
Daniel Aris Muaj më parë
Subscribe kanalin tim ne ALpost
Gamer Tv
Gamer Tv Muaj më parë
Ashtu si thua ti eshte o rez gatos
Gamer Tv
Gamer Tv Muaj më parë
E di un emrin e filmit
FF LORENCO
FF LORENCO Muaj më parë
Diten eshte selo presori naten eshte selo amshori 😂😂😂
ari
ari Muaj më parë
Eshte shume e bukur
ari
ari Muaj më parë
Mezi e pres te filloj neser
Florin Ferollari
Florin Ferollari Muaj më parë
Mundesisht bejeni kshu qe ne fillim
Florin Ferollari
Florin Ferollari Muaj më parë
Ky eshte legjend
Faton Thaqi
Faton Thaqi Muaj më parë
Mos u ndaleni me selon humor i papar. Pershendetje nga 🇸🇪🇦🇱
Afrim Mucaj
Afrim Mucaj 6 ditë më parë
Yyyuilhb hhbb I 4ssaou7tut pu gg:y
Arben Cala
Arben Cala 15 ditë më parë
@Ador Themeli xol
Adi Albano
Adi Albano 17 ditë më parë
Tjena shqipe
Ador Themeli
Ador Themeli Muaj më parë
Nuk i kam par nga episodi 4 deri te 7
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ Muaj më parë
Profesoriiiiii
Ismajl Arifi
Ismajl Arifi Muaj më parë
Phioooooppo po pse e reklamoni 24 h me par ihaaaaaaaaa
Amelio Aliaj
Amelio Aliaj Muaj më parë
🤣🤣🤣😎😎😎
Fabian Roci
Fabian Roci Muaj më parë
Sot kemi dopio pite mezi po e pres
Fabian Roci
Fabian Roci Muaj më parë
@Gezim Stroka 👍😎
Gezim Stroka
Gezim Stroka Muaj më parë
Edhe une
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 Muaj më parë
1 koment
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
Shikime 6 mln
Portokalli - Episodi 7, Sezoni 32, 17 Nëntor 2019
2:18:20
Top Channel Albania
Shikime 1,3 mln
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV
40:09
Full ᴴᴰ Djali dhe Mbreti!!! ᴴᴰ
1:18:10
Liridon Gashi
Shikime 114 mijë
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
Mesazhi - film artistik i dubluar në shqip
2:58:10
Bashkesia Islame e Kosoves
Shikime 46 mijë
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
Face To Face With Floyd Mayweather
14:07
Logan Paul
Shikime 6 mln
Mucize Doktor 62. Bölüm
2:0:59
Mucize Doktor
Shikime 609 mijë
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Emanet 180. Bölüm | Legacy Episode 180
57:07