Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

  Shikime 893,532

VizioniLibonia

18 ditë më parë

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
doliio volay
doliio volay 2 orë më parë
🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
Turkijan Rama
Turkijan Rama 3 orë më parë
Episode oe% oddfifjd
Bajram Humaj
Bajram Humaj 4 orë më parë
hahahahahahahaha
Halime Hoti
Halime Hoti 12 orë më parë
VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA
Muharrem Govedari
Muharrem Govedari 21 orë më parë
Urime
doliio volay
doliio volay 2 orë më parë
o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝
wnnalis cioov
wnnalis cioov 23 orë më parë
Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏
alida flus
alida flus Ditë më parë
Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏
Margherita Xibraku
Margherita Xibraku Ditë më parë
🤲🤲🤲🤲
blerina duraj
blerina duraj 3 ditë më parë
Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊
Semsun Galaxi
Semsun Galaxi 3 ditë më parë
😢😢
Susana Gashi
Susana Gashi 3 ditë më parë
Hallo
Mandeta Shengjergji
Mandeta Shengjergji 3 ditë më parë
Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!
Merita Hasa
Merita Hasa 4 ditë më parë
Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.
pida siouy
pida siouy 2 ditë më parë
Oh hallall te koft , Respekt !!!👌
Rejan Demaj
Rejan Demaj 4 ditë më parë
te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️
pida siouy
pida siouy 2 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗
mikea hiooi
mikea hiooi 4 ditë më parë
E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime
Valton Vrankaj
Valton Vrankaj 4 ditë më parë
Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥
danqi Luan
danqi Luan 4 ditë më parë
KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT
Agron Krasnqi
Agron Krasnqi 4 ditë më parë
😪😪😭😭😭😭
Klajdi Zeneli
Klajdi Zeneli 5 ditë më parë
o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝
mikea hiooi
mikea hiooi 4 ditë më parë
👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn
Edo Zemra
Edo Zemra 5 ditë më parë
Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐
Senade Zllanoga
Senade Zllanoga 2 ditë më parë
🎂💖💍🎄🎁🎉💝
yuoop noke
yuoop noke 5 ditë më parë
O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️
Lulja 20
Lulja 20 5 ditë më parë
Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket
valton trolli
valton trolli 5 ditë më parë
Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏
Vera Doci
Vera Doci 5 ditë më parë
Te lumt goja
Altone Spasolli
Altone Spasolli 5 ditë më parë
Bravo daim
yuoop noke
yuoop noke 5 ditë më parë
Te lumte goja
abbsnn cose
abbsnn cose 6 ditë më parë
Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻
Dizene Keraj
Dizene Keraj 6 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗
pida siouy
pida siouy 6 ditë më parë
Oh hallall te koft , Respekt !!!👌
Merita Veteriku
Merita Veteriku 7 ditë më parë
👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍
Arjan Rexhepi
Arjan Rexhepi 7 ditë më parë
🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍
abbsnn cose
abbsnn cose 6 ditë më parë
Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar
Fun For Kids
Fun For Kids 7 ditë më parë
Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm alpost.info/mine/dLLJqaPFsITbcWw/video
me dorë në zemër
me dorë në zemër 7 ditë më parë
respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍
me dorë në zemër
me dorë në zemër 4 ditë më parë
@Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 6 ditë më parë
@me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.
pida siouy
pida siouy 6 ditë më parë
Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Erion Rasim
Erion Rasim 7 ditë më parë
👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn
Fatjon Tasi
Fatjon Tasi 7 ditë më parë
2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱
Beni Ali
Beni Ali 8 ditë më parë
F4 rfio⅝back bmcc
Erin Erdi
Erin Erdi 8 ditë më parë
Bravo
Flora Kovaci
Flora Kovaci 8 ditë më parë
Ska ne bot si nona ...
ensar kelmendi
ensar kelmendi 8 ditë më parë
Eh more zot
Resmi Shpata
Resmi Shpata 8 ditë më parë
Te lumte goja
Zemra Pejes
Zemra Pejes 9 ditë më parë
Melodie gefällt mir nicht
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 6 ditë më parë
@minij hooi Amin
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon
fouoii gyhh
fouoii gyhh 9 ditë më parë
🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
minij hooi
minij hooi 8 ditë më parë
RESPEKT
Mirsie Xhemajli
Mirsie Xhemajli 9 ditë më parë
Shume kenge e mire .Suksese
Myzafer Xhepmeta
Myzafer Xhepmeta 9 ditë më parë
Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar
Inar Islami
Inar Islami 9 ditë më parë
Gngu yfgcj
Spencer Hurst
Spencer Hurst 9 ditë më parë
Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
fouoii gyhh
fouoii gyhh 9 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭
Sophie Southee
Sophie Southee 9 ditë më parë
Wow i get 2k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎
Vali Sula
Vali Sula 9 ditë më parë
Ah te lumt goja
Abu A
Abu A 10 ditë më parë
Haram!!!
minij hooi
minij hooi 10 ditë më parë
Shume kenge e bukur. 👍 Nenat tona jan ❤❤❤❤❤❤❤❤
Flora Temou
Flora Temou 10 ditë më parë
Bukur shummm!!na emocionuat!!👏👏👏😘🥰🥰🥰💯
Saba Rossi
Saba Rossi 10 ditë më parë
Ty te rujt zoti more bir te knoft zemra.tan jeten
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Dashnija nanes nuk njeh kuffiiiii... Bravo Daim shum keng e qelluar ❤❤
danqi Luan
danqi Luan 11 ditë më parë
SHUM EFERTE TE ZOTI I RJJT TH GJIT NONAT 💔💔💔💔💔💔
minij hooi
minij hooi 10 ditë më parë
Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.
Adrian Kurtaj
Adrian Kurtaj 11 ditë më parë
RESPEKT
Shkelqim Fetiu
Shkelqim Fetiu 11 ditë më parë
Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon
Besart Gashi
Besart Gashi 11 ditë më parë
👏👏
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir
mimoza gjermani
mimoza gjermani 11 ditë më parë
Ahhh zemra te kendoft o zot se Kang me vend ke kendu daim lala zoti te ruft 🌟👏👏👏
Ylber Krasniqi
Ylber Krasniqi 11 ditë më parë
O sa ma ka mar malli me thirr oj nan
Ekrem Hajrula
Ekrem Hajrula 11 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏❤❤❤😭😭😭😭
drttyu liqm
drttyu liqm 11 ditë më parë
Super kenge,bravo Daim Lala!
besijan besi
besijan besi 11 ditë më parë
🥰👍❤🤩
Tefta Kolici
Tefta Kolici 12 ditë më parë
Sh bukur nena eshte gjeja me e cmuar e respektuar dhe e vlersuar bravo dhe te lumte goja
adiloviq Elisa
adiloviq Elisa 12 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤ Shumm.....👆🙏 shumm ......❤ mir daim Bravo ....😘 ❤❤❤❤❤❤❤
drttyu liqm
drttyu liqm 11 ditë më parë
xx
Bajram Azemi
Bajram Azemi 12 ditë më parë
Te lumt
Bajram Azemi
Bajram Azemi 12 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏
Ermira Kashari
Ermira Kashari 12 ditë më parë
Sinan vasallii
nik nikuu
nik nikuu 12 ditë më parë
Ajo qajti kur u isha i zhgenjyer, Ajo qajti kur i merzitur ajo qajti kur u gezova , Nena.
Djeron Berisha
Djeron Berisha 12 ditë më parë
🍰👍👍👍❤
Merite Toskaa
Merite Toskaa 12 ditë më parë
👍👍👍💪💪👈🍀🍀😎😍
Sh Sh
Sh Sh 12 ditë më parë
Shum kenga bukur dhe ritmi muzikes shum i mir
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 12 ditë më parë
Nje keng shum e bukur Bravo 👏 👏👏
Regdu Geht
Regdu Geht 12 ditë më parë
Zoti mal Allahu Nanat naj ruajt inshallah 🙏🥰🙏 Te lumt goja mbreti Kosovar Daim Lala 😍
Ashkaniden die Balkan Perser
Ashkaniden die Balkan Perser 6 ditë më parë
Amin
Taze Zefi
Taze Zefi 12 ditë më parë
Bravo ,te gjitha fjalet e kenkes janë te verteta. Komplimenti
Regdu Geht
Regdu Geht 12 ditë më parë
♥️♥️
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi 12 ditë më parë
O zoti te ruajt shum fjal te verteta se nuka gja mate shtrejt se fjala NaN o zot rueji gjith nanat te ken shendet e jet te gjat ka ni 21 qe e deshroj e nuk mun ta takon 💖👑nana asht ylli shtepis
Regdu Geht
Regdu Geht 12 ditë më parë
🎈
Blerta Ajdini
Blerta Ajdini 12 ditë më parë
🤣❤👏
Regdu Geht
Regdu Geht 12 ditë më parë
Super kenge,bravo Daim Lala!
jeta hoxha
jeta hoxha 12 ditë më parë
valla po lypi po nuk po gjaj mo me ka dek nana qe 13 vite me mungon shum😭😭
Live Shqip Music
Live Shqip Music 12 ditë më parë
SA LIKE BEHEN PER NENAT TONA MBRETERESHA?? 👇
Sadete Shefiku
Sadete Shefiku 12 ditë më parë
xx
Dhurata Smoqi
Dhurata Smoqi 12 ditë më parë
Daim te lumte goja ke nxjerr nje keng te vertet nenat nuk kan kufi zoti te ruajt dhe zemra te kendofte gjithmon🤲
F
F 13 ditë më parë
Ah sa here i kemi ber me lot ne sy neant tona zoti na e falte mekatin amin
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 13 ditë më parë
Hamit0682927879
Drita Imdulini
Drita Imdulini 13 ditë më parë
Kenga ma e bukur qe e kam degjuar ne keto vitet e fundit ....lumi AI qe ja din Randsin e NANES edhe ZOTI ka me rujt e me ja plotsu te gjitha deshirat ne JETË....🤲🤲🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏
1 12
1 12 13 ditë më parë
Bravo daim evertet❤❤❤
cqvio doli
cqvio doli 13 ditë më parë
Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu 13 ditë më parë
Qw
R. M.
R. M. 13 ditë më parë
Ishte ilaçi, por e kanë bërën këngë.Shum tekst i mirë e me kuptim edukativ.Edhe këngëtari shumë mirë po e këndon.Zemrat e të gjitha nënave digjen për fëmijët e tyre ,tërë jetën ,dhe kurrë shuhet ai zjarr , deri në fund të jetës .Nëna do ta dhuronte jetën ,zemrën e gjithçka ,për fëmijët e vet.I dua shumë fëmijët e mi.Tëgjitha nënat i duan fëmijët e vet pakufi.SUKSESE
R. M.
R. M. 13 ditë më parë
Vazhdoni të këndoni këso këngë të mrekullueshme me përmbajtje të mirë ,për të gjithë.Më intereson për tekstin kush e ka bërë.TEKSTI ËSHTË I SHKËLQYESHËM.
Mimoza Schlieben
Mimoza Schlieben 13 ditë më parë
Të kumt goja Daim shum shum mir eki 👍
cqvio doli
cqvio doli 13 ditë më parë
O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏
Lirim Paqarizi
Lirim Paqarizi 13 ditë më parë
Halla te qot muni nanes tane se shum kang e qellune po kush nuk ka nan ku muptet dain veq zotn ekan pran
Ekuran Chupi
Ekuran Chupi 13 ditë më parë
🎈
Ekuran Chupi
Ekuran Chupi 13 ditë më parë
♥️♥️
Bekim Nuzi
Bekim Nuzi 13 ditë më parë
Super kenge,bravo Daim Lala!
Sam Sam
Sam Sam 13 ditë më parë
Kurd ?
Nazmije Thaqi
Nazmije Thaqi 13 ditë më parë
Të lumtë! Këngë e kompletuar 👌
Jamie Haci
Jamie Haci 13 ditë më parë
🌹🍀🙏😇🤗
Sabri Sejdija
Sabri Sejdija 13 ditë më parë
Respek
cqvio doli
cqvio doli 13 ditë më parë
Nuk ka si dashnia e nenes perzotin akund nuk e gjen nena esht nje mrekulli
Nakije Doli
Nakije Doli 13 ditë më parë
Zoti ju lehtèsoft dhimbjen familjarve ,qoft i xhehnetit 😥😥😥
cqvio doli
cqvio doli 13 ditë më parë
Kenge shum e mir zoti te shperbleft 🤲 Me mungon Nena😭
Aida Muqa
Aida Muqa 13 ditë më parë
😭😭😭😭😔😔😔😔👏👏👏👏👏👏👏
Julia norvegji
Julia norvegji 13 ditë më parë
oh te lumt goja
yuitr loing
yuitr loing 13 ditë më parë
O Zot këndofsh gjithmon po keng me plot fjal te gjdo nanes 🙏🙏
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka 13 ditë më parë
Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻
Luan Seferi
Luan Seferi 13 ditë më parë
Respekt per ket kang daim 👍
Shyhrete Behluli - Je e Vetmja (2019)
04:42
VizioniLibonia
Shikime 9 mln
Mucize Doktor 51. Bölüm 2. Fragmanı
0:48
Mucize Doktor
Shikime 1,7 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,9 mln
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1 mln
GEZUAR 2021 - HITE POPULLORE (Vizioni&Libonia)
2:44:48
VizioniLibonia
Shikime 813 mijë
Adem Ramadani - hitet me ilahi
1:24:44
Produksioni XIMI
Shikime 400 mijë
Flora Gashi - Humbja Babait (Official Video 4k)
05:31
Dita me ne - Mysafir ne studio , Daim Lala
48:07
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 13 Shkurt 2021
2:22:27
8 Motrat Mustafa - Qika e nanes (Official Video)
05:13
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
03:36
n'Kosove Show
Shikime 923 mijë
Mucize Doktor 51. Bölüm 2. Fragmanı
0:48
Mucize Doktor
Shikime 1,7 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,9 mln
Mucize Doktor 50. Bölüm
2:7:38
Mucize Doktor
Shikime 1 mln
I Built The Worlds Strongest HOUSE!
22:25
Unspeakable
Shikime 4,7 mln
THIRD WHEELING ON VALENTINES DAY
10:35
Lexi Hensler
Shikime 2,9 mln