DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

  Shikime 102,463

NGOP

13 ditë më parë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Grei sent Today at 9:56 AM
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Ador Themeli
Ador Themeli 11 orë më parë
Jam 59 vjeç hidhem për 60🇧🇸
Shaqe Gremshi
Shaqe Gremshi 14 orë më parë
A ka vdekur vertet maci
alban Hoxha
alban Hoxha Ditë më parë
Ky naci gallat
Klea Bircaj
Klea Bircaj 2 ditë më parë
Jo sofike flm
Ador Themeli
Ador Themeli 2 ditë më parë
Super
Ardit Çika
Ardit Çika 3 ditë më parë
Looot Selo Rezili
Arber Lleshi
Arber Lleshi 4 ditë më parë
1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂
Xhevair Durresi
Xhevair Durresi 5 ditë më parë
Burr me namuz😂😂😂😂😂
Xhevair Durresi
Xhevair Durresi 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Kristaq Bubeqi
Kristaq Bubeqi 5 ditë më parë
Bravo cunat e ngopit
Ardit Shabani
Ardit Shabani 5 ditë më parë
Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺
Tafil Tafilaj
Tafil Tafilaj 6 ditë më parë
Na helmuat me kto
Devi Shani
Devi Shani 7 ditë më parë
Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALpost-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏
Mond Mondi
Mond Mondi 7 ditë më parë
Atq
Mond Mondi
Mond Mondi 7 ditë më parë
Jemi gangsta apo jo
Arlinda Naçi Lame
Arlinda Naçi Lame 8 ditë më parë
Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....
Antoneta Lamani
Antoneta Lamani 8 ditë më parë
Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏
Muzic for youuu
Muzic for youuu 8 ditë më parë
o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻
Ervis Buziu
Ervis Buziu 9 ditë më parë
19 00 Lot
Algert Geri
Algert Geri 9 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Matilda Gjika
Matilda Gjika 9 ditë më parë
Suksese Cuna 👏👏👏
Iwb somebody
Iwb somebody 9 ditë më parë
Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.
Darlen Manellari
Darlen Manellari 9 ditë më parë
Shumë bukur
theSilentStalker
theSilentStalker 10 ditë më parë
"haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.
Albi Saku
Albi Saku 10 ditë më parë
Jeni super legjenda pz
Ronald Biraci
Ronald Biraci 10 ditë më parë
si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 7 ditë më parë
Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)
Irda Allushaj
Irda Allushaj 10 ditë më parë
kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir
Marçela shehu
Marçela shehu 10 ditë më parë
Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.
KLAJDI
KLAJDI 10 ditë më parë
hahahahaahhah lart fare
Sam Store
Sam Store 10 ditë më parë
Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍
Mond Mondi
Mond Mondi 10 ditë më parë
Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm
Mond Mondi
Mond Mondi 10 ditë më parë
O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood
Edi Vlore
Edi Vlore 10 ditë më parë
At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣
Denis Trimi
Denis Trimi 10 ditë më parë
bukur,por pse dubloni vetm filma grek
Kristina Bejaj
Kristina Bejaj 10 ditë më parë
Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤
Arber Rustemi
Arber Rustemi 10 ditë më parë
Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron
klaurel cobanaj
klaurel cobanaj 10 ditë më parë
Bravi 👏🌹
The Virtuoso
The Virtuoso 10 ditë më parë
27:37 si e ka emrin kenga?
The Virtuoso
The Virtuoso 5 ditë më parë
@Xhelida Ridela faleminderit
Law TheKidtv
Law TheKidtv 10 ditë më parë
Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️
erlind elezaj
erlind elezaj 10 ditë më parë
Cuna ne cfar episodi vdiq maci !
POHENIX X7
POHENIX X7 10 ditë më parë
ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️
KlausModzz
KlausModzz 10 ditë më parë
Kush erdhi per selon?
FILAN FISTEKU 2020
FILAN FISTEKU 2020 10 ditë më parë
12:02
FRENSI MUSTA
FRENSI MUSTA 10 ditë më parë
Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂
Marko Mërkuri
Marko Mërkuri 10 ditë më parë
"Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣
HildaTo0327D
HildaTo0327D 10 ditë më parë
e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha
Vjoli Mici
Vjoli Mici 11 ditë më parë
Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂
Sotiris Mitros
Sotiris Mitros 11 ditë më parë
Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁
Marçela shehu
Marçela shehu 11 ditë më parë
" me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
TONY HUBER
TONY HUBER 17 orë më parë
do pershtypen heres tjeter takimin e dyte ahahahah
Martin Cupi
Martin Cupi 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌
NICK
NICK 11 ditë më parë
bo nji me Crypto do dali e papame
julian cekani
julian cekani 11 ditë më parë
Si e ka titullin kjo kenga taman ?
Latini 95
Latini 95 11 ditë më parë
Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 11 ditë më parë
E keni qri ne byth me karkiven superrrrr
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 11 ditë më parë
Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp
gesi gesi
gesi gesi 11 ditë më parë
Super 👍👍👍☕☕
nikopano1
nikopano1 11 ditë më parë
Bravo cuna 👍🏻
Tila Geni
Tila Geni 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Dark Side Official
Dark Side Official 11 ditë më parë
Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂
ADI TRASHANI
ADI TRASHANI 11 ditë më parë
Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit
vlora turistike
vlora turistike 11 ditë më parë
jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare
Jorgo Graci
Jorgo Graci 11 ditë më parë
Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂
AS 12
AS 12 11 ditë më parë
Pjesen e dyt
Plateo MeLLo
Plateo MeLLo 11 ditë më parë
O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏
Dario Hosaj
Dario Hosaj 11 ditë më parë
Karkiva 😘🤣🤣🤣
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 11 ditë më parë
Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 10 ditë më parë
@Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤
Marçela shehu
Marçela shehu 10 ditë më parë
@Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 10 ditë më parë
@Marçela shehu epo kur de he 🍕
Marçela shehu
Marçela shehu 10 ditë më parë
@Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 10 ditë më parë
@Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤
Eduart Miçani
Eduart Miçani 11 ditë më parë
Rip Maçi!
A G
A G 11 ditë më parë
Bravo 👏👏👏👏
DEJV G
DEJV G 11 ditë më parë
Na knaqet🔥🔥🔥
ndricim zharri
ndricim zharri 11 ditë më parë
Si eka emrin kenga kur kercen selua????
Osmon Kasa
Osmon Kasa 11 ditë më parë
Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot
Llazar Brisku
Llazar Brisku 11 ditë më parë
😂😂😂😂
Llazar Brisku
Llazar Brisku 11 ditë më parë
21:36 mami ca po bën Ic po vdes
FATMIR SKËNDAJ.
FATMIR SKËNDAJ. 11 ditë më parë
Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua
Nam Tab
Nam Tab 11 ditë më parë
Humori shqipta❤
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 11 ditë më parë
super fare
NIKO DANI
NIKO DANI 11 ditë më parë
Te pa arritshëm rrespekte😂😂
Esi Metalla
Esi Metalla 11 ditë më parë
😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏
Toni Da
Toni Da 11 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂
Eduart Sejko
Eduart Sejko 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
SASUKE FF
SASUKE FF 11 ditë më parë
Beni me dublim dragon ball super plss
Emiliano Brojaj
Emiliano Brojaj 11 ditë më parë
vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri
Anonimi Jugu
Anonimi Jugu 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏
Albanno Tosska
Albanno Tosska 11 ditë më parë
Maci ne fund ❤
Ermira Kacupi
Ermira Kacupi 11 ditë më parë
Maci ne fund 😭😭😭
Kreshnik Marke
Kreshnik Marke 11 ditë më parë
Ahahahaha muzika 😂
Alex Osme
Alex Osme 11 ditë më parë
Do te vi ne mes te nates hahaha
Mateo Jashallari
Mateo Jashallari 11 ditë më parë
super emision ju lumte @ngop
Andrew ALB
Andrew ALB 11 ditë më parë
Great job guys
HOLIGAN GAMING
HOLIGAN GAMING 11 ditë më parë
baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️
enerik sulcaj
enerik sulcaj 11 ditë më parë
Suksese cuna jeni legjenda 🤝
Rreth botes
Rreth botes 11 ditë më parë
Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤
Çuli Sallohonës
Çuli Sallohonës 11 ditë më parë
Maciii iss baaaaack😭
first one
first one 11 ditë më parë
Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂
Eriet 1234
Eriet 1234 11 ditë më parë
Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️
Armando Gjata10
Armando Gjata10 11 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩
Ardit xh
Ardit xh 11 ditë më parë
ma imiri
KLEJDIS Shehu
KLEJDIS Shehu 11 ditë më parë
Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum
Omeld Duzha
Omeld Duzha 11 ditë më parë
HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1
R.kenaci ALB
R.kenaci ALB 11 ditë më parë
Duam « Aventurat e Julit »
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 87 mijë
Portokalli, 4 Prill 2021-Babë e Bir ( Shtëpia publike )
05:51
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021
2:15:44
Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV
08:01
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
Sadakatsiz
Shikime 294 mijë
Çukur 4.Sezon 32.Bölüm
2:18:02
Çukur
Shikime 2,7 mln
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln