Ronela Hajati - Prologue

  Shikime 525,478

Ronela Hajati

Muaj më parë

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente
AE Vicky
AE Vicky 14 orë më parë
Super🔥❤🙌
Zeqa Mazreku
Zeqa Mazreku Ditë më parë
The queen
Tiiijoo KTR
Tiiijoo KTR 2 ditë më parë
prologue 😂 as vet se din qka i bje .. fadass bit**
Erda Tasholli
Erda Tasholli 2 ditë më parë
💎💎💎
ema elena
ema elena 6 ditë më parë
BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰
Igli Krasniqi
Igli Krasniqi 8 ditë më parë
Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??
AM13 AM13
AM13 AM13 10 ditë më parë
>>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 13 ditë më parë
jzpz mkxvj hzp jspapz
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 13 ditë më parë
lllllllllllllllllll
Mehmet Hassani
Mehmet Hassani 13 ditë më parë
Mkxjoanl
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi 14 ditë më parë
Ronela next level
Arber sejdiu
Arber sejdiu 17 ditë më parë
mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem
Juni Kulu
Juni Kulu 12 ditë më parë
Ato i blejn klikimet
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
i love so much this song😍❤️
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
Best song❤️
Mirela Troshku
Mirela Troshku 18 ditë më parë
O eldaaaa🤣🤣🤣
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
@Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️
Mirela Troshku
Mirela Troshku 18 ditë më parë
@Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌
Elda Brahollari
Elda Brahollari 18 ditë më parë
@Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂
Mirela Troshku
Mirela Troshku 18 ditë më parë
O elda flasim edhe whatssApp
Mirela Troshku
Mirela Troshku 18 ditë më parë
@Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰
Vera Imka
Vera Imka 20 ditë më parë
Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘
Denisa Hoxha
Denisa Hoxha 22 ditë më parë
The queen 🌟
Albania Show
Albania Show 22 ditë më parë
Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤
Stesi Daci
Stesi Daci 23 ditë më parë
😍😍
nikolina simani
nikolina simani 24 ditë më parë
🤍🤍🤍
Para Laçi
Para Laçi 25 ditë më parë
Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir
Kosov Ks
Kosov Ks 25 ditë më parë
👏👏👏
lule lulee
lule lulee 26 ditë më parë
Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡
Un Eti
Un Eti 26 ditë më parë
Dafina te paska inspiru me Rreina!
Joana Haxhiu
Joana Haxhiu 26 ditë më parë
Pse kaq e mbulume . Se le burri😂
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 26 ditë më parë
Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎
Alesia Dani
Alesia Dani 26 ditë më parë
DafinaZ.'s vibe but far from her...
danoTAROT
danoTAROT 27 ditë më parë
U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻
Living Albania
Living Albania 27 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
kida ndoca
kida ndoca 27 ditë më parë
PERLË!
Ibrahim Ibrahim.hoxha
Ibrahim Ibrahim.hoxha 27 ditë më parë
😰
Billie Elish
Billie Elish 27 ditë më parë
ckm.ronela
aida hasani
aida hasani 27 ditë më parë
She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn
Endi Gjyla
Endi Gjyla 27 ditë më parë
Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥
Polixeny Z
Polixeny Z 27 ditë më parë
alpost.info/mine/Z7vMraenbae1m3U/video
MM Di
MM Di 27 ditë më parë
Femer kafsh je
Song Tv
Song Tv 28 ditë më parë
Are you in some type of cult darling
Milica Stanković
Milica Stanković 28 ditë më parë
Translation pls 😭😭
0.Mazreku
0.Mazreku 28 ditë më parë
finally 😍🔥🔥🔥
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Lop
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Budall
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Ojloooopo
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Ojlop eke hup s4mm ojbudalle
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Ojloppp
ledion shehu
ledion shehu 28 ditë më parë
Lopagjall
makaveli 10
makaveli 10 28 ditë më parë
Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit
Aleksandra Resuli
Aleksandra Resuli 28 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Univers Unik
Univers Unik 28 ditë më parë
Nuk ke lidhje me muzik
邱南妮
邱南妮 28 ditë më parë
- Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS
TikTok Shorts
TikTok Shorts 28 ditë më parë
THE QUEEN IS BACK
Leo Goga
Leo Goga 28 ditë më parë
mos bli shikime
Leo Goga
Leo Goga 28 ditë më parë
@GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu
GD Kaci
GD Kaci 28 ditë më parë
142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?
Money Music Entertainment
Money Music Entertainment 28 ditë më parë
💖💓💗💙💚
Reisul Prenga
Reisul Prenga 28 ditë më parë
U fiksova 🎊🎊🎊🎊
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 29 ditë më parë
Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍
Sara Dyrmishi
Sara Dyrmishi 29 ditë më parë
Welcome 💕. Ronela
spain spain
spain spain 29 ditë më parë
Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty
A
A 29 ditë më parë
Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥
Jeta 1
Jeta 1 29 ditë më parë
Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓
Rejdi Gjergji
Rejdi Gjergji 29 ditë më parë
The queen is back ❤😍😘
Ledina S
Ledina S 29 ditë më parë
Shyqyr u ktheve😭
Entela Shehu
Entela Shehu 29 ditë më parë
Sa bukur paska bo dhe ket si perher
Elsa
Elsa 29 ditë më parë
Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!
My files
My files Muaj më parë
Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!
Luka
Luka Muaj më parë
When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭
Sir Me
Sir Me Muaj më parë
RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT
maimadhikingvend Mataraj
maimadhikingvend Mataraj Muaj më parë
Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚
Zana Dauti
Zana Dauti Muaj më parë
Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤
ELONA HOXHA
ELONA HOXHA Muaj më parë
Pa lidhje🤐
Amy Ha
Amy Ha Muaj më parë
GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA
Kevin Alarcón nieto
Kevin Alarcón nieto Muaj më parë
Llegó la doña uff respect from 🇪🇦
Rudina Agolli
Rudina Agolli Muaj më parë
Perrle
Anxhela Meta
Anxhela Meta Muaj më parë
The best 🥇🥇🏅🏅🤩
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci Muaj më parë
E pasken myt me komente 😂
petada illovah
petada illovah Muaj më parë
Ronela the star ⭐️
hanife duraku
hanife duraku Muaj më parë
Je me e mira #Rron ❤️
Gisi Sulejmani
Gisi Sulejmani Muaj më parë
Nxire sa me shume vido te tjera je ylle
Louis L
Louis L Muaj më parë
Skena e kafesë = ART
din h
din h Muaj më parë
Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!
Ana Kacinari
Ana Kacinari Muaj më parë
🔥🔥🔥
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• Muaj më parë
SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO
Roberta Gjugjaj
Roberta Gjugjaj Muaj më parë
Katil Bey
Katil Bey Muaj më parë
Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)
uauaua ajhahaja
uauaua ajhahaja Muaj më parë
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Pamela Leka
Pamela Leka Muaj më parë
Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?
Matilde Mara
Matilde Mara Muaj më parë
Eshte spanjole
krisitna caca
krisitna caca Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️
loredana ogici
loredana ogici Muaj më parë
O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗
Valdete Abazi
Valdete Abazi Muaj më parë
The queen is back 👑👑
Greta
Greta Muaj më parë
Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍
Juni Kulu
Juni Kulu Muaj më parë
Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.
Marsin Niça
Marsin Niça Muaj më parë
Amazing Song. Go girlll
Yo Yo
Yo Yo Muaj më parë
Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 6 mln
Rich Family vs Poor Family
9:46
Troom Troom SELECT
Shikime 534 mijë
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
Adelina Berisha - Valla
02:42
ONIMA
Shikime 1,3 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
02:41
Mevli Official
Shikime 942 mijë
Ronela Hajati - MVP (Official Video)
03:08
Ronela Hajati
Shikime 2,9 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 2,1 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 6 mln
Rich Family vs Poor Family
9:46
Troom Troom SELECT
Shikime 534 mijë
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
Emanet 156. Bölüm 2. Fragmanı
0:50
Umut Yorulmaz
Shikime 411 mijë
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 4,1 mln
Kawaki Meets the Uzumakis | Boruto: Naruto Next Generations
2:40
Kuruluş Osman 54.Bölüm 2.Fragmanı
1:00
Kayı Hanedanı
Shikime 623 mijë
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln