“Kam punuar tre punë paralelisht”, suksesi i Arjola Demirit ka ardhur pas një kalvari sakrificash

  Shikime 18,258

ABC News Albania

2 muaj më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alpost.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
TIKI . Info
TIKI . Info Muaj më parë
alpost.info/mine/Yqaxx2a7janJcoE/video Bora Zemani Tregon emrin e saje te vertete...
Imini Abas
Imini Abas 2 muaj më parë
Si Princesh je,, Elida
Kimet Iseni
Kimet Iseni 2 muaj më parë
👏👏👏👏👸🏻❤️❤️❤️❤️❤️
Kidu Daksi
Kidu Daksi 2 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😜😙😙😙😙🙏.si shpirt je
Vokshi Semiha
Vokshi Semiha 2 muaj më parë
Mashallah Zoti te rujt ty dhe femijet e tuj .nje femer me te gjith te mirat
Vlora Noka
Vlora Noka 2 muaj më parë
Suksese je nje yll!❤♥️♥️👍
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 8 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 932 mijë
E ardhmja eshte vajze, 3 Mars 2021 | ABC News Albania
1:44:49
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 1,1 mln
Greek Islands - Chios
23:02
George Katsigiorgis
Shikime 88 mijë
MSC Grandiosa Cruise in 2021
17:01
Cruise Passion
Shikime 2,1 mln
World's Fastest Workers!
9:00
Beast Reacts
Shikime 8 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 932 mijë
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,4 mln
FRANKLIN ft. S3vi - ANDALE (Official Music Video)
4:27
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26