GENJEJ PARA KAMERES, PER TE PARE REAGIMIN E VELLAIT... ! *u vu ne siklet*

  Shikime 93,697

ADISA GJO

Muaj më parë

N S T A G R A M: @adisa.gjo
adisa.gjo​...​
S N A P C H A T :
➭ adisa.gjo
B U S I N E S S E M A I L
➭ gjoadisa@gmail.com

Komente
Jasmina Lusha
Jasmina Lusha Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me kangur merrem
Bushaj Vushi baria
Bushaj Vushi baria 2 ditë më parë
me maminnn😂😂😂
Bushaj Vushi baria
Bushaj Vushi baria 2 ditë më parë
jetoj me prindrit ceshte kjo e dale jashte mode😂😂😂😂😂😂
Livia Areza
Livia Areza 3 ditë më parë
Dy yje 🌟🌟🌟
Black Sky
Black Sky 5 ditë më parë
Fake prank
Antoneta Shkrepaj
Antoneta Shkrepaj 7 ditë më parë
Kjo ishte vertet shum gallad
Elidon Vlore
Elidon Vlore 7 ditë më parë
Bravo Klajdi je shume i edikuar 🙏
Klejsi Bardhi
Klejsi Bardhi 10 ditë më parë
Bravo klajdi shum I sinqert🙄🤗
Shpresa Kalimashi
Shpresa Kalimashi 13 ditë më parë
Je shumm e bukur Adis gjo
valbona qushku
valbona qushku 15 ditë më parë
Sa i sinqert qenga Klajdi
Arlinda Bace
Arlinda Bace 16 ditë më parë
Me ka shkrire se qeshuri kjo vidjo hhahahahhahah. Reagimi i Klajdit me vertete e ke ti hahhaahahahah
Ilaria Gjonzeneli
Ilaria Gjonzeneli 16 ditë më parë
Shkoni shum🥰jeni shum Te mir🥰
Morena
Morena 16 ditë më parë
Uaaa un klajdin e kam shok moj e kam ne klas ne shkollee, pse motra klajdit je ti???🤪🤭😧
iamFlamur
iamFlamur 17 ditë më parë
Me beri she per te qeshur vëllau yt Klajdi nga anesa
Ervisa Tola
Ervisa Tola 17 ditë më parë
Mezi pres per pranke te tjeraa❤
Wendy Llupi
Wendy Llupi 19 ditë më parë
❤️
Super TsmKamila
Super TsmKamila 19 ditë më parë
Dhe te lutem bej videon ne jeten e Klaidit
Super TsmKamila
Super TsmKamila 19 ditë më parë
O shpirt pse e ban me zor me rrej
Glea Hoxha
Glea Hoxha 21 ditë më parë
Jeni shume te mire❤️❤️❤️❤️❤️
Glea Hoxha
Glea Hoxha 21 ditë më parë
Super genjeshtra🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Arisa Salihu
Arisa Salihu 22 ditë më parë
Te dua shume adisa por klajdi ta refuzoj
kefsere bushi
kefsere bushi 23 ditë më parë
Ju dua shum
Dea Hyka
Dea Hyka 23 ditë më parë
Pse genjen kaq moj Adisushe 😂😂😂
android box
android box 25 ditë më parë
sa bukur💙
Kledi Proja
Kledi Proja 25 ditë më parë
kush e ka pare triken e Adises qe thote turp turp turp turp para se ta tregonte Adisa? Une e pashe para se ta tregonte.
Manjola Sejdaras
Manjola Sejdaras 25 ditë më parë
Kaqe roge te madhe paska ky klajdi po pere nje supe skrajte duhete te genjeshe
Angela Ak
Angela Ak 26 ditë më parë
BRAVOOOOOOOOO
Blerta Ademaj
Blerta Ademaj 26 ditë më parë
Adisa të dua dhe të përqafoj prej së largu je shum e mir.😚😙😗😘😍😻❤💗💋👄💞💖
Resmije Shalaj
Resmije Shalaj 28 ditë më parë
Sa i edukuar Klajdi! Bravo! Uroj qe edhe une ta rris djalin tim me vlera te tilla
Amanda.Minaver Mazreku
Amanda.Minaver Mazreku 29 ditë më parë
a sa po prgjani ju dy bukuroshe
Vanesa Ramshaj
Vanesa Ramshaj Muaj më parë
Mundeni ta beni nje chelench me qiri plzz
ADISA GJO
ADISA GJO Muaj më parë
E kemi bere zemer
Ervina Rucaj
Ervina Rucaj Muaj më parë
Une se di kush je se ste kam ndjek ndonjehere, por kjo video me shtoi jeten nga te qeshurat hahahahaha. I shkreti si rri duke pare gjithe kohes "ca po ndodh ketu, whaaaat" ahahaha
Zymrie Pacolli Limani
Zymrie Pacolli Limani Muaj më parë
Adisa je shum e mir😍😍💟
D.B
D.B Muaj më parë
Pse genjen mojj😆😂😂
D.B
D.B Muaj më parë
Kam be subscribe kam be like coment add n snap dhe jam aktive qdo dit ne kanalin tend shpresoj qe do jem nje nder best subscribes of the week
D.B
D.B Muaj më parë
Mbeti gojehapur klajdi hahahahahhaaha❤❤
D.B
D.B Muaj më parë
Shum e bukur video Adisaa 🥰🥰
Katrina Duriqi
Katrina Duriqi Muaj më parë
😘😘😍😍😍😍💖💖💖
Roza Markaj
Roza Markaj Muaj më parë
Shume bukur video❤❤❤
Hk gledooo
Hk gledooo Muaj më parë
Ta bona "sabskrajb"
Danjela Balla
Danjela Balla Muaj më parë
Ka menduar se je çmedur😂😂😂
Danjela Balla
Danjela Balla Muaj më parë
Kam qesh me lot si e hengri keshtu dhe sa thoshe ti australi, ai habitej
Bruna Selamaj
Bruna Selamaj Muaj më parë
😊😚
Daila Dailaaa
Daila Dailaaa Muaj më parë
😭😭😭😭😫😫😫😫 Adisa
Romina Cela
Romina Cela Muaj më parë
😂❤
Aurela Hoxha
Aurela Hoxha Muaj më parë
Pse nk e ke hedhur akoma videon e re😍
Mso Dicka
Mso Dicka Muaj më parë
4:15 Klajdi nderkohe duke te shikuar e menduar : Eh moj Arabi c'mi paske bere motres 🤦‍♀️🤣🤣🤣
hoxha sidorela
hoxha sidorela Muaj më parë
hahaha ta bejm me interesante sikur nuk jeton ne shqipri te japim pak vler hahhahahahah
Melek Halid
Melek Halid Muaj më parë
Je meee eeeè mirrra zemrush😘
Cadomerjall
Cadomerjall Muaj më parë
Does klajd needs a nuse?😌
Angela Cani
Angela Cani Muaj më parë
Je realish shuuum shum e mir,dhe Klajdi bravo qe nuk genjen😂 🥳
Edita Haxhijaj
Edita Haxhijaj Muaj më parë
🎶🌙🌙🌙😂😂🥺
Azalea's Channel
Azalea's Channel Muaj më parë
Me lot😂😂😂
Fjoralba Jeminaj
Fjoralba Jeminaj Muaj më parë
Hahahh shum gallate kjo video dhe klajdi I ndrojtur pak 😅
Little mix
Little mix Muaj më parë
Lottttt🤣🤣🤣🤣🤣
Sara Gjoshi
Sara Gjoshi Muaj më parë
Hahahaha sa siklet e vure klajdin 😂🤣🥰🥰
Wesley DaDyet
Wesley DaDyet Muaj më parë
Futu dhe letra amerikane😂😂😂😂😂😂😂😂
Snow White92
Snow White92 Muaj më parë
Ju kam zili... Vazhdoni keshtu duajeni njeri tjetrin ndihmoni njeri tjetrin, dhe,mbeshteteni njeri tjetrin.... I got touched by the word .... I love you, and i love you to babe.... Ka vellezer qe sado motra ti doje afer rine shume ftohte.... Lum nena qe ju ka 💜
Rafaela Marku
Rafaela Marku Muaj më parë
Hera e par qe po shikoj videon tuaj dhe nuk di ca te them , jeni shum te mire 😍😍 un perpak isha duke i then Klajdit si te shkoj dhe un ne Australi🤣🤣
aferdita hoxha
aferdita hoxha Muaj më parë
pershendetje, jeni te dy shume te miret tani rastisa videot e tua dhe na kenaqet
aferdita hoxha
aferdita hoxha Muaj më parë
kam emrin e mamit tend Adis
Adrian Veliu
Adrian Veliu Muaj më parë
hahahaahahahha hahhahahhahahhhahahahah tha mir klajdi pse se xhirum kete vidio me 1 prill
ADISA GJO
ADISA GJO Muaj më parë
Mire tha, Po kujt I thaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣
F S
F S Muaj më parë
E paske vellan si llokum 🤗
Argita Zeka
Argita Zeka Muaj më parë
Kujt i mungon Eva
Erion Sherali
Erion Sherali Muaj më parë
O adisa sa i zhgenjyer u duk vellai yt kur ti i the qe ishte prank 😂🤣🤣🤣 . Spo gjente fjale
marigona qollaku
marigona qollaku Muaj më parë
shummm zemer 😍🥰🥰🥰🥰
Revjona Kalemi
Revjona Kalemi Muaj më parë
Hahaha o sa kam qeshur
Kryeziu Kryeziu
Kryeziu Kryeziu Muaj më parë
esht shum i eduluar klajdi.
Sadete Allaraj
Sadete Allaraj Muaj më parë
O Adisa pse e ve ne siklet vllain te genjej. Ti thuaj shyqyr eshte I siqert 🤩
Kristi Pullazi
Kristi Pullazi Muaj më parë
Adisa super skenariste 😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️e adhuroj thjeshtesin tende Adis ❤️❤️jem fansja jote ❤️❤️❤️
era pjetri
era pjetri Muaj më parë
Kur do besh nje video tjeter me Klajdin 💓
fjona bledi
fjona bledi Muaj më parë
Sa kam qeshur 😂😂
Artiola Sope
Artiola Sope Muaj më parë
te lutem beja nje prank mauricios😍😘😗💖🙏
Eda Likoka
Eda Likoka Muaj më parë
😍😍Na kenaqe Adis!
ANGJE NDOU
ANGJE NDOU Muaj më parë
Super vidio serio u kenaqa shumee♥️♥️ vellai super njeri shume i sinqerte me plq shume shkoni shume bashke ne vidio beni m shpesh,,🙏🏻🙏🏻 Na kenaqe adisa thenx Love you♥️♥️
Akuila Manci
Akuila Manci Muaj më parë
Po beje
L T
L T Muaj më parë
Oh sa i mire dhe sa i sinqert.
Alush Duka
Alush Duka Muaj më parë
Sa e bukur ajo trikoja e adises turp turp turp turp 😂❤
Marge A
Marge A Muaj më parë
👍🤣🤣🤣🤣💕
Background video SK
Background video SK Muaj më parë
Pershëndetje
Kimete Bajrami
Kimete Bajrami Muaj më parë
Teeeee duaaaaa🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘
Elendjana Pepnikaj
Elendjana Pepnikaj Muaj më parë
Bravo te dy shum te mir lum prinderit cfar femijesh ka rritur ju uroj te arrini sa me larg te prsh adisa nga Italia na mungon Eva 😍🥰
Silvana Gjeci
Silvana Gjeci Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
Gela Bregu
Gela Bregu Muaj më parë
😊😊
Emma
Emma Muaj më parë
Jeni shume te mire 🍯🤞💞💫🌟😍
Made in Laçi
Made in Laçi Muaj më parë
OMG 😆 kjo video ishte looooot te qeshuradh sidomos kur i the jeton me mammin
Made in Laçi
Made in Laçi Muaj më parë
Sa sshuuume ngjani
Dishe Hoti
Dishe Hoti Muaj më parë
Je shum e mire vetem vazhdo ❤️😇🍫
My world
My world Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 U SHKRIVA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Silvana Sufaj
Silvana Sufaj Muaj më parë
Hahahah kjo eshte video me e bukur qe ke ber ndonje here.😍
Renata K
Renata K Muaj më parë
Po me even kur do besh ndonje video se na ka marr malli me e pa😘😘
Manjola Beci
Manjola Beci Muaj më parë
Te syte ngjajne qe jane moter e vella
Milena Miley
Milena Miley Muaj më parë
I paska marr dhuratat ke linja 1€
Isnije Azizi
Isnije Azizi Muaj më parë
Jeni shum te mire shkoni shum
Dhurata Shkembi
Dhurata Shkembi Muaj më parë
Me lot😅
Jona Maja
Jona Maja Muaj më parë
Ku e shete eva se me ka mengu shume💖😍🥳🥰
Dhurata Shehi
Dhurata Shehi Muaj më parë
O sa funny 😄
Paola Ppj
Paola Ppj Muaj më parë
😅😅❤️❤️
silvinios vlog
silvinios vlog Muaj më parë
Me pelqeu ajo pjesa kur ti I thua qe ke ardhur nga Austria dhe ai te shikon keshtu😞😞😂😂
silvinios vlog
silvinios vlog Muaj më parë
E vure shume ne siklet vellain Poe me pelqeu si video
çela
çela Muaj më parë
Hahahahaha o vdiqaaa lot jam mekur sonte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Adisa lot o Klajdi me shkaterrove 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
frida bistika
frida bistika Muaj më parë
bravo vellait qe eshte krenar per ate qe eshte dhe duket qe eshte njeri i sinqert dhe jeni shum te mire
FRANKLIN ft. S3vi - ANDALE (Official Music Video)
4:27
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,4 mln
WHISPER CHALLENGE | (super funny) | SHQIP
09:49
FRANKLIN ft. S3vi - ANDALE (Official Music Video)
4:27
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,4 mln
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
I Boxed 4 People At The Same Time
7:21
Logan Paul
Shikime 4,8 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 3,2 mln