Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

  Shikime 1,403,032

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Halime Gashi
Halime Gashi Ditë më parë
ky mevlani i bukur i menur sedi pse poe lut se
Halime Gashi
Halime Gashi Ditë më parë
oh mor mevlan pom dhimesh qe poe larit qet qik derky djal
numer one
numer one Ditë më parë
Pastaj ju ju bine mendja per shokete dhe per 1 nje here e harroni
numer one
numer one Ditë më parë
Per dy dit ju meshkunt dashurono gruan ose te dashuren
Armando Mino
Armando Mino 4 ditë më parë
Ledjana. Dhe. Me. Vlani. Ja❤️
Tilly Co'jerry
Tilly Co'jerry 4 ditë më parë
Ca esht mor ky program vk ytt flliqsira
beldar dodaj
beldar dodaj 8 ditë më parë
LEDJANA LEJE MEVLANIN EDHE TMARRE ANTONELEN AJ KAVAJSI TURP TE VIE MEVLAN SHABA SI KUR KE MBIMERIN ASHU JE PORDHAC
Alekos Hysi
Alekos Hysi 10 ditë më parë
Mevlan kukle je jesh ti po dhe Lediana ini nje cifte sipatik ini si di pika uji oti tju bashkoj dhe te ini bashke aminje 😁😁😤😤😇😇ju duam shum qe te dyve
Denada Kqira Denada Kqira
Denada Kqira Denada Kqira 10 ditë më parë
Boll mevlan
Klodi Graci
Klodi Graci 16 ditë më parë
pse qan kjo
Maliq Nikolli
Maliq Nikolli 21 ditë më parë
Melaimin eshte voce i mire
Maliq Nikolli
Maliq Nikolli 21 ditë më parë
O Melaimin si mo e bere lediana tu qajt
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari 25 ditë më parë
Sa pa lidhje ndonjehere kjo Ledjana
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
O yyll o Ledjan ne cdo sekont ti nese e don nuk do mundesh me nejt pa ate Mevlan.. si rrin nuk te kuptoi.??po jepi cdo sekont lumturi
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
O moj Ledjan dashuroje
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
Po gzou bre o Ledjana❤❤❤e di moj Ledjan we ti kerkon ma shuuuum nga Mevlani ❤❤❤❤po ti jepi dashuri .. qe ai te ndjeje ma shuum dashuri . mos ti duket vetja i zhgenjyer
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
Per cfar qan moj o zoot sa na i shkatrrove nervat
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
O hale moj antonela si e ban shpirti aq te lige aman moj Ledjan mos ja ban qefin prositutes shkodrane ne ITALI
Rita Lleshaj
Rita Lleshaj 25 ditë më parë
Mashtrusja antonela ka ardh per mashkull( gomar) po aty ka veq quna te mire biles dhe tani e sheh qe nuk ja vari kush dhe don me i ngel ne dore njerit nga djemve
livia kuqi
livia kuqi 25 ditë më parë
Blerimi antoneles : je femer sje mashkull Juli : qe kur jan ulur biltetet nga thailanda nuk i dihet😭 lot😂😂😂
Rexhep bossi
Rexhep bossi 26 ditë më parë
Antonela thot si kam than askujt burri po ajo femer labile qdo her ka pas me i than mevlanit burri im edhe i thoshte ledianes ta jap burrin tim per naj gjiro nese e don tani thot se kam perdor kte term burri im po soq thot nje fjal dardha pik nen dardh edhe nenen e kish me gjuhe te rend se edhe ajo e ofendonte ledianen kshtuqe nuk quditem per asgje se qfar ben amtonela
V Effect
V Effect 26 ditë më parë
Ladjana po ben tallje kali pa patkoj!! Me mavriun😂😂😂
V Effect
V Effect 26 ditë më parë
Ledlani e Mevlana hala gjall!!?? Sorry kam 1 muj e gjys pa i pa!! Wtf are they doing!! U can’t tell me that isn’t fake!
Kralb Oz
Kralb Oz 27 ditë më parë
A ky Mevlani. Smuj pa thon sa bajat njeri osht. Sincerisht. Mfalni per fjalorin.
Kostandino Murrizi
Kostandino Murrizi 27 ditë më parë
Juli esht me i miri
Mustafa Shabani
Mustafa Shabani 29 ditë më parë
More Blerim edhe ti paske PA andrà shum dashke me udashurue me nji vajz si Antonella morte Blerim po kur EPA at ander
Bomlaka
Bomlaka Muaj më parë
qe 1 vjet kerkush su perputh FAKE TOP CHANEL MUT
Agron gashi Ademi
Agron gashi Ademi Muaj më parë
E nanen qysh I tuten ardheut kta tjert
Ajnur Esati
Ajnur Esati Muaj më parë
Ledijana asht si Tea
Lytafete Kershi
Lytafete Kershi Muaj më parë
Oj Ledjana Mos hin ne gjynah me mevlanin po sillu mir
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
O blerim Allahu te falt vlla po ama edhe ta shperbleft se jep shembull pr disa aty
erza salihu
erza salihu Muaj më parë
ALBESA😍😍 ERINA🤩🤩
minato kakashi
minato kakashi Muaj më parë
Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲
bilishu aliss
bilishu aliss Muaj më parë
Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe
Oksana Broshka
Oksana Broshka Muaj më parë
I ka lot krokodili Mevli
Oksana Broshka
Oksana Broshka Muaj më parë
Duket qe e ben loj gjith kete
Oksana Broshka
Oksana Broshka Muaj më parë
Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu
Maria Kwstou
Maria Kwstou Muaj më parë
Na u gerdite edhe ti
Gjovalin Ndreca
Gjovalin Ndreca Muaj më parë
Jasmina dhe andi jane cifte me te mire
Pamela Ndreu
Pamela Ndreu Muaj më parë
Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐
Denada Kqira Denada Kqira
Denada Kqira Denada Kqira Muaj më parë
Jeta ime lediana
Franceska Kaseja
Franceska Kaseja Muaj më parë
Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂
TN
TN Muaj më parë
Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
e liza
e liza Muaj më parë
Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir
Teo
Teo Muaj më parë
My song
Suzana Cinari
Suzana Cinari Muaj më parë
I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
Antolea dhe Atdheu jan intriga aty
Suzana Cinari
Suzana Cinari Muaj më parë
Je e tmershme Antonella blerim po tallet
Eva Evisa
Eva Evisa Muaj më parë
Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe
Adde Sadiku
Adde Sadiku Muaj më parë
Kjo ngjan si mom
Violeta Seiti
Violeta Seiti Muaj më parë
Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj Muaj më parë
Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu
Sh Amer
Sh Amer Muaj më parë
Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....
Visar Kalludra
Visar Kalludra Muaj më parë
Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty
Arber Gjokola
Arber Gjokola Muaj më parë
Ike moj budoll mos qaj per nje djale
R Gj
R Gj Muaj më parë
po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Muaj më parë
jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi Muaj më parë
mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro
Daniela Meta
Daniela Meta Muaj më parë
Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana
Leila Shehu
Leila Shehu Muaj më parë
Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.
Daniela Meta
Daniela Meta Muaj më parë
Antolea dhe Atdheu jan intriga aty
Daniela Meta
Daniela Meta Muaj më parë
Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela
Desilda Mykaj
Desilda Mykaj Muaj më parë
Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤
Shën
Shën Muaj më parë
M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.
missymarsi red
missymarsi red Muaj më parë
Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊
Florim Rraci
Florim Rraci Muaj më parë
Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏
Albion Bajra
Albion Bajra Muaj më parë
Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰
Joise Amaru
Joise Amaru Muaj më parë
Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...
leo._. gaming
leo._. gaming Muaj më parë
Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚
Nail Rexho
Nail Rexho Muaj më parë
Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €
perputhen 1
perputhen 1 Muaj më parë
Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂
adriatik ishmaku
adriatik ishmaku Muaj më parë
Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!
Ahmadi Mahmut
Ahmadi Mahmut Muaj më parë
Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim
Lulzim Ajvazi
Lulzim Ajvazi Muaj më parë
Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc
Muja Curri
Muja Curri Muaj më parë
Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu
Nebi Hajdini
Nebi Hajdini Muaj më parë
Rrespekt juli trurin semens. E ke.
Nura Aaaa
Nura Aaaa Muaj më parë
jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc
Sonela Seit
Sonela Seit Muaj më parë
Ledjana nje genjeshtare emadhe
Animation shqip
Animation shqip Muaj më parë
Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.
cookie
cookie Muaj më parë
Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana
Fabian Priftaj
Fabian Priftaj Muaj më parë
Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time
Valentine mexhaj
Valentine mexhaj Muaj më parë
Kjo lediana një dhelpër
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene
ami ami
ami ami Muaj më parë
Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .
Xristina Tsaousai
Xristina Tsaousai Muaj më parë
Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Muaj më parë
Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije
Valon Nura
Valon Nura Muaj më parë
Humbje kohe ky emision koti
Lucy Pashai
Lucy Pashai Muaj më parë
Qan ju kujtua dashnori
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤
VetemFun
VetemFun Muaj më parë
Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)
FF QUEEN
FF QUEEN Muaj më parë
Sa viza I ke fut e mevlan ????
adan adan
adan adan Muaj më parë
Bravo Blerim me i zgjuari je.
fieraku philadelfia
fieraku philadelfia Muaj më parë
Lot krokodili
Liri Lila
Liri Lila Muaj më parë
Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.
VideoEntrainement
VideoEntrainement Muaj më parë
kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21
Odeta Odeta
Odeta Odeta Muaj më parë
Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
elton kuka
elton kuka Muaj më parë
Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh
Xhemile Muqolli
Xhemile Muqolli Muaj më parë
Antonela si loqk aa
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Muaj më parë
Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı
1:02
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,5 mln
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,7 mln
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 50 mln
Superheroes Saves The Pregnant Girl
0:37
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
If Everything Was Like Among Us 9
11:58
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln