ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

  Shikime 229,531

Gjoni Black

12 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: gjoniblackent/
Instagram: gjoniblackent
#gjoniblack #onima

Komente
Shqiptar Kastrati
Shqiptar Kastrati 2 orë më parë
WTF IS THIS ? haha is he serious?
Vin Teresant
Vin Teresant 19 orë më parë
Tkan dhan shum lek o Meriton se ska mundsi!!
Thalia Cheamil
Thalia Cheamil 21 orë më parë
Hahahhaah, hahhahhaha 😳😬 what the fuck what the fuck what the fuck,,, bro how the fuck did you feel sorry for noizy when he had all South east woolwich lockdown,,, yes your bro has street credit, The only credit you have in the streets its to pose like girl bro and that’s why we never kept you around,,, you never came to Woolwich anglesey Road,
Esmeralda Doçi
Esmeralda Doçi Ditë më parë
NOJZI JA THE TURIT KTI
Jack Montana
Jack Montana Ditë më parë
SMERITON LAKURIQI😂😂😂😂
Ardijan Gashii01
Ardijan Gashii01 Ditë më parë
gabeli gjermanis 😂
ZEUS FF
ZEUS FF Ditë më parë
lot ka mbyllur liket edhe disliket.......ngq kishte me shum dislike lodd
drenii009
drenii009 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥 e ka djeg Esco 👑👑👑👑
LeGuide Albu
LeGuide Albu 2 ditë më parë
Gjoni kari
albin ibraimovic
albin ibraimovic 2 ditë më parë
ROPT DE TI QI O KAR MUTI
Enea Hasani
Enea Hasani 2 ditë më parë
Vec ky kish ngel pa ja mar noizyt ngoj nket emisjon ahhahaha
Enea Hasani
Enea Hasani 2 ditë më parë
Meriton Karrin
Mustafa Bajrami
Mustafa Bajrami 2 ditë më parë
Nese tupaku do ishte gjall repi I ketij do e vdiste
albin ibraimovic
albin ibraimovic 3 ditë më parë
Son de vish Macedoni se de ta qi familjen o kar
albin ibraimovic
albin ibraimovic 3 ditë më parë
Motren de ta qi o pick familje o rop qir.
Henri Hilaj
Henri Hilaj 3 ditë më parë
kur do vije frenklin
Jugers Sinanaj
Jugers Sinanaj 3 ditë më parë
Kush erdhi pas postimeve te noyzit ose me sakt pas talljes se rakut te noyzit? 😂
Shqiptar Alb
Shqiptar Alb 4 ditë më parë
Varikars
Fernando Cupaj
Fernando Cupaj 4 ditë më parë
me ta qi ftyren meriton e meriton ....
Usser Usserusser
Usser Usserusser 4 ditë më parë
Ky nuk esh se bon per muzik po esh idrrejt kur flet edhe duket qe te mbyt n lek eka ndimu noiz pabuksin
Mateo Teo
Mateo Teo 4 ditë më parë
Mos na flliqni flamurin . Dhe po dasht me dit po ju kapem ktej nga london ropt ne koj ki me qa
Shaban Limani
Shaban Limani 4 ditë më parë
HHHh zoti na rujt kerka sjeni
[ ANeL ]
[ ANeL ] 4 ditë më parë
O ju qifsha escokarin mu ne vrim te bythes
ESKO
ESKO 4 ditë më parë
Fuck off you bitch 👎👎👎 jeni bo tgjith lepirsa Edhe ti e din shum mir kush ta ka vendos esko Lavire mashkull Fuck you all
Saimir Gjini
Saimir Gjini 4 ditë më parë
U thoka se ky tipi paska lek ma shum se noizy ikni mor kara. Pasha zotin ne garazh i kam 2milion euro
xhoni gjyli
xhoni gjyli 4 ditë më parë
Meriton pidhrobshi Noizy kingg❤️😘
xhoni gjyli
xhoni gjyli 4 ditë më parë
Ca thot ky left the chat
Der Shqiptar
Der Shqiptar 5 ditë më parë
Original song 29:49 ? A e din naj kush ?
Altin Ferizi
Altin Ferizi 5 ditë më parë
Kqyre ne ky far gojqi Kur dush Diss Battle me ta Boj
kolim jone
kolim jone 5 ditë më parë
Kush ka ardh ktu nga storyt e noizyt👇
HackeR HackeR
HackeR HackeR 5 ditë më parë
Sa varikars ky
Jack Montana
Jack Montana 5 ditë më parë
O SMERITON LAKURIQI
duda army
duda army 5 ditë më parë
qiti diss liket
Meek Meek
Meek Meek 5 ditë më parë
Varosi: O Zin ça o nje gjo që vesh zyze naten edhe pervesh mënget. Noyzi: VARIKARS
kolim jone
kolim jone 5 ditë më parë
Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen
Selimi Edon
Selimi Edon 5 ditë më parë
Use my comment as a dislike
ONE TONNY.x
ONE TONNY.x 5 ditë më parë
fuck escobar 👎 i love you Noizy👑
apxz 41
apxz 41 5 ditë më parë
Me casing
hmmmyou2
hmmmyou2 5 ditë më parë
Nuk asht i keq escobars👊💪
Deni 1_7
Deni 1_7 6 ditë më parë
1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet
Liku Likjano
Liku Likjano 6 ditë më parë
Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert
Daniel Falaus
Daniel Falaus 6 ditë më parë
Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔
xhevi alb
xhevi alb 6 ditë më parë
Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕
seeni gzty
seeni gzty 6 ditë më parë
Kush do fam
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters
Jurgen Juri
Jurgen Juri 7 ditë më parë
Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.
RV TAFO.1
RV TAFO.1 7 ditë më parë
i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂
Drol Drolis
Drol Drolis 7 ditë më parë
Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat
noizy varosi
noizy varosi 7 ditë më parë
Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂
Ardsavo Sulejmani
Ardsavo Sulejmani 7 ditë më parë
Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen
Kledian DAKAJ
Kledian DAKAJ 7 ditë më parë
Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir
Le Lui
Le Lui 7 ditë më parë
Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin
Tusuzi Prizren
Tusuzi Prizren 7 ditë më parë
Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend
albijan sadikovic
albijan sadikovic 7 ditë më parë
E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 7 ditë më parë
Ky kno si kur e ka ne goj
Helo Helo
Helo Helo 7 ditë më parë
Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻
Helo Helo
Helo Helo 7 ditë më parë
SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .
Izmir Ahmati
Izmir Ahmati 7 ditë më parë
Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak
Kevin Voka
Kevin Voka 7 ditë më parë
Permend noizyn per me mar fam
Kevin Voka
Kevin Voka 7 ditë më parë
Kush do fam
migena otr
migena otr 7 ditë më parë
Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi
Besar Gashi
Besar Gashi 8 ditë më parë
Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq
qopoy dnon
qopoy dnon 7 ditë më parë
Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah
Visar Isufi
Visar Isufi 8 ditë më parë
Teper i lodht big shit 👎👎👎
Nail Quni
Nail Quni 8 ditë më parë
😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂
Klevi Maxhari
Klevi Maxhari 8 ditë më parë
Karin karin
Jurgen Pllumbi
Jurgen Pllumbi 8 ditë më parë
Po ca ke ba ti per muziken asigja
Tika taka
Tika taka 8 ditë më parë
Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr
Young B Golden
Young B Golden 8 ditë më parë
12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah
Big Bang
Big Bang 8 ditë më parë
Escobari karit
sarkawt radh
sarkawt radh 8 ditë më parë
🌊 🌊🔥🔥
edison hajdarmataj
edison hajdarmataj 8 ditë më parë
I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️
n'G Official
n'G Official 8 ditë më parë
CJ shqiptar HAHA
Berti Itali
Berti Itali 8 ditë më parë
ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑
MINEsare souCraft
MINEsare souCraft 8 ditë më parë
Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek
stefan p
stefan p 8 ditë më parë
Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah
Valdon Hajrizaj
Valdon Hajrizaj 8 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
john smith
john smith 8 ditë më parë
Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣
Official Elmi
Official Elmi 8 ditë më parë
Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!
Vaalmir Beqiri
Vaalmir Beqiri 8 ditë më parë
o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri
Dardanian King
Dardanian King 8 ditë më parë
Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !
Ildi R
Ildi R 8 ditë më parë
HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT
07 ONLINE
07 ONLINE 8 ditë më parë
qfar baloshi 😂😂
Clinti 007
Clinti 007 8 ditë më parë
Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂
Olgert Harrunaj
Olgert Harrunaj 8 ditë më parë
O pith
The Best
The Best 8 ditë më parë
Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂
The Best
The Best 8 ditë më parë
Tesco Bar
The Best
The Best 8 ditë më parë
Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel
Loni Kadiu
Loni Kadiu 8 ditë më parë
Noizy👑
Arsim Iljazi
Arsim Iljazi 8 ditë më parë
Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 8 ditë më parë
pse i kini hek disliket se 3000 dislike ki mar o muti karit
John Seda
John Seda 8 ditë më parë
Pash familje ky kur kendo eshte sikur ishim te vegjel edhe ishte nje sa per numer e mos me e len jasht thoshim he mo vk fute ktu ke ne ose te ju vk.. Ahahahah
Ledi Tiron
Ledi Tiron 9 ditë më parë
Si ske turp kur kendon o tqifsha ropt sinan hoxha version rap 😂😂
arton arton
arton arton 9 ditë më parë
Qr kapet me noizyn ky thmija i 01 hajt pe thirrum Escon me gju kungja qr tanshi thot une jom burr jo babush thmi 25 vjet je o meriton thmija selam.pei Bacit te Avalles e ki 👍
Klajdi Gjoni
Klajdi Gjoni 9 ditë më parë
Yo this nigga is trAsh ma nigga lmaoooo get the fuck outta here
Marjo Allko
Marjo Allko 9 ditë më parë
Ja hankshit ka... noizit bicouse is the best edhe ti eskobar ka.... je shum vk
Orges berisha
Orges berisha 9 ditë më parë
Kurgjo tkarit svyni OTR familja
Illyrian Pellazg EAGLE
Illyrian Pellazg EAGLE 9 ditë më parë
Qysh mer i mshele Liked e dissliked HAHAHAHAHA LOT
Teri Maliku
Teri Maliku 9 ditë më parë
Escokari meriton bythkici.
Teri Maliku
Teri Maliku 9 ditë më parë
O ky nuk paska lidhje me muziken .
Elezi Enez
Elezi Enez 9 ditë më parë
Spo e kuptoi cilli ka qen nemision o vlla krejt komentet noizy noizy noizy Phaaaa cka ke bo mor noizy more mqaf kta te shkretit
Lajme Shqip
Lajme Shqip 9 ditë më parë
escobars per gjuhen shqipe shtyp 1
Toni Toni
Toni Toni 9 ditë më parë
Kurr mos e shkel doren qe te ndihmoj. Pidh mashkull je noizy. Phuuuuu pidhropsh
Tropoja Tropoj
Tropoja Tropoj 9 ditë më parë
Si fillstar ja qifsha robt
atv Canlı Yayını
atv
Shikime 17
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 809 mijë
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Kuruluş Osman 54. Bölüm
2:16:43
Kuruluş Osman
Shikime 2,2 mln
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 1,6 mln
DON XHONI | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
34:31
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 10 mln
Tokatçı - HD Türk Filmi
1:18:28
Gülşah Film
Shikime 10 mln
Fara e Flliqt - Episodi 2 Sezona 3
20:14
Fara e Flliqt Official
Shikime 230 mijë
Shaolin Gang | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin
29:56
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 809 mijë
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Kuruluş Osman 54. Bölüm
2:16:43
Kuruluş Osman
Shikime 2,2 mln
İbrahim Selim ile Bu Gece #63: Hande Erçel, Bengisu
1:18:24
Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Shikime 2,2 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations
12:05
Would You Sit In Snakes For $10,000?
14:09
Superheroes VS Team Siren Head
1:56
FatTV
Shikime 4,6 mln