Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

  Shikime 1,682,744

AlbanSkenderajMusic

Muaj më parë

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 11 orë më parë
Super super kenge
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari Ditë më parë
alpost.info/mine/YLiUtYSvrKbZlYk/video
Ola Jon
Ola Jon Ditë më parë
Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.
Florina Lule
Florina Lule 2 ditë më parë
Na bane me u dridh😂😂
Marsida marsi
Marsida marsi 3 ditë më parë
Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
💗
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
💝
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🌟
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🧡
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🤍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
✨✨
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
🔥🔥
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
😍😍
Anxhela Danellari
Anxhela Danellari 3 ditë më parë
♥️♥️
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit alpost.info/mine/k8W102qTeaC8ZX0/video
gioyu comi
gioyu comi 6 ditë më parë
Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.
Μιρα Μπαριαμαϊ
Μιρα Μπαριαμαϊ 6 ditë më parë
Kush mo Kush eshte ajo bushtra
bilinas mini
bilinas mini 6 ditë më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
Nini Lumshi
Nini Lumshi 7 ditë më parë
E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant
gioyu comi
gioyu comi 6 ditë më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
bilishu aliss
bilishu aliss 7 ditë më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
Anxhela B
Anxhela B 7 ditë më parë
E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️
bilinas mini
bilinas mini 6 ditë më parë
Kong romantike dashurie
Vlore Vlora
Vlore Vlora 9 ditë më parë
Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy
gioyu comi
gioyu comi 5 ditë më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
Danjela Domi
Danjela Domi 9 ditë më parë
Love this song❤
doire aintu
doire aintu 10 ditë më parë
dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤
bilishu aliss
bilishu aliss 7 ditë më parë
🥺
jona lyto
jona lyto 11 ditë më parë
💖💖💖
Nida Canai
Nida Canai 12 ditë më parë
Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
😱🤩😱alpost.info/mine/lJnI2WG6sn7Rhpc/video
polimer habili
polimer habili 13 ditë më parë
Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
doire aintu
doire aintu 9 ditë më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
Hajrullah Prokshi
Hajrullah Prokshi 13 ditë më parë
Ic
doire aintu
doire aintu 10 ditë më parë
Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq
Eliza Rraci
Eliza Rraci 14 ditë më parë
Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri
doliio volay
doliio volay 8 ditë më parë
😱🤩😱alpost.info/mine/lJnI2WG6sn7Rhpc/video
Albana Tahiricakaj
Albana Tahiricakaj 14 ditë më parë
une une mendo\
doliio volay
doliio volay 8 ditë më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
F
F 15 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Mary Beshiri
Mary Beshiri 15 ditë më parë
Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.
Lene Morcaj
Lene Morcaj 15 ditë më parë
Qq
yuoop noke
yuoop noke 15 ditë më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
doliio volay
doliio volay 16 ditë më parë
like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤
Klodian Osmani
Klodian Osmani 16 ditë më parë
Kong romantike dashurie
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 17 ditë më parë
S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!
Aurela AP
Aurela AP 17 ditë më parë
🥺
yuoop noke
yuoop noke 15 ditë më parë
muzika e vjedhur nga “Sail”
Shauka Hodan
Shauka Hodan 17 ditë më parë
Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤
doliio volay
doliio volay 16 ditë më parë
Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣
Joli Hoxha
Joli Hoxha 17 ditë më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
Shauka Hodan
Shauka Hodan 16 ditë më parë
👏👏👏👏💯💯💯
Anila Gega
Anila Gega 17 ditë më parë
😱🤩😱alpost.info/mine/lJnI2WG6sn7Rhpc/video
Shauka Hodan
Shauka Hodan 16 ditë më parë
Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣
Galerdina Derka
Galerdina Derka 18 ditë më parë
Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏
Shauka Hodan
Shauka Hodan 17 ditë më parë
alpost.info/mine/f9DayZ_Qh2msfac/video
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 18 ditë më parë
Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq
Miranda Livadhi
Miranda Livadhi 18 ditë më parë
Kenge e aromatizuar
dolita windo
dolita windo 18 ditë më parë
Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!
Emiljoiljo Emiljoiljo
Emiljoiljo Emiljoiljo 18 ditë më parë
lni2I
Enkel Kalemi
Enkel Kalemi 18 ditë më parë
Pa fjalë!
behije ruci
behije ruci 18 ditë më parë
Bravooooo je artist i madh bravoooooo
Selvi Tiran
Selvi Tiran 19 ditë më parë
Wow super balada 👏👏👏👏👏
ARIA Production
ARIA Production 19 ditë më parë
Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!
Ana Hamitaj
Ana Hamitaj 19 ditë më parë
Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj
proud albaner
proud albaner 19 ditë më parë
muzika e vjedhur nga “Sail”
Ismy Fcim
Ismy Fcim 19 ditë më parë
Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣
Linda Lindaa
Linda Lindaa 20 ditë më parë
👏👏👏👏💯💯💯
Roku Kovaci
Roku Kovaci 20 ditë më parë
Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉
Ladia Oswald
Ladia Oswald 20 ditë më parë
Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten
All My Shqipes
All My Shqipes 20 ditë më parë
alpost.info/mine/f9DayZ_Qh2msfac/video
soinu foig
soinu foig 21 ditë më parë
dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 20 ditë më parë
Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra
Martin Mar
Martin Mar 21 ditë më parë
J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua
Dritan Mici
Dritan Mici 21 ditë më parë
gvbb
Blerta Voja
Blerta Voja 21 ditë më parë
Copy Fifty shades of grey
Joanna
Joanna 22 ditë më parë
Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️
soinu foig
soinu foig 21 ditë më parë
Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia
Play with Elois
Play with Elois 22 ditë më parë
alpost.info/mine/mrClm4WsipSopYk/video
miri jak
miri jak 22 ditë më parë
I love it ❤️ something new 💯
Megisa Shehu
Megisa Shehu 22 ditë më parë
Sa like per Albanin
Elaine Cox
Elaine Cox 22 ditë më parë
Strong, beautiful voice
Joanna
Joanna 22 ditë më parë
Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend
Esmeralda Shtembari
Esmeralda Shtembari 22 ditë më parë
Bravooo
opzz xsin
opzz xsin 23 ditë më parë
dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤
Mitsos Mitsi
Mitsos Mitsi 23 ditë më parë
bravo alban .
Bruna N
Bruna N 23 ditë më parë
Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 23 ditë më parë
Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.
opzz xsin
opzz xsin 23 ditë më parë
cdo fjale nje emocion
Pranvera Vulaj
Pranvera Vulaj 23 ditë më parë
Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra
Une Jam
Une Jam 23 ditë më parë
Kam nevoj per suportin tuaj alpost.info/mine/iZOop3eRpmqQdnk/video
Efi Lamaj
Efi Lamaj 23 ditë më parë
Jo nuk jetoj pa ty .
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 23 ditë më parë
Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.
Nati Krosi
Nati Krosi 23 ditë më parë
Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge
Klodiana Alla
Klodiana Alla 23 ditë më parë
😍😍😍
Marsi Dine
Marsi Dine 23 ditë më parë
Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia
fouoii gyhh
fouoii gyhh 23 ditë më parë
Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏
Judina Hamzallari
Judina Hamzallari 24 ditë më parë
Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏
alda aldas
alda aldas 24 ditë më parë
Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend
Rudina Shaba
Rudina Shaba 24 ditë më parë
Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.
Lindita Caushaj
Lindita Caushaj 24 ditë më parë
Sa kenge e ndjere 😊
Elisabeta Sulenji
Elisabeta Sulenji 24 ditë më parë
artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban
Vasilika Prifti
Vasilika Prifti 24 ditë më parë
Je me i miri Alban ⭐️
Ida Balliu
Ida Balliu 24 ditë më parë
suuuuperrr keng
Bar Kevin Financa
Bar Kevin Financa 24 ditë më parë
cdo fjale nje emocion
bodoti qwiu
bodoti qwiu 25 ditë më parë
je alban👏👏👏
Xhemi Spaho
Xhemi Spaho 25 ditë më parë
Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her
Debian
Debian 25 ditë më parë
Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 25 ditë më parë
Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch 25 ditë më parë
@@......
bodoti qwiu
bodoti qwiu 25 ditë më parë
E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.
Aurora Ago
Aurora Ago 25 ditë më parë
Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏
Beta Dervishi
Beta Dervishi 25 ditë më parë
P⁹ll⁹l⁹99999
Adrian Ruko
Adrian Ruko 25 ditë më parë
Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍
Antonela
Antonela 25 ditë më parë
Shumeeeeee eeeee bukurrrrrr
Gerti Skandaj
Gerti Skandaj 25 ditë më parë
Po mendoj se esht i duhuri per te perfaqesuar shqiperin dhe besoj fitoren
Alban Skenderaj - Jolie
03:08
AlbanSkenderajMusic
Shikime 3 mln
Menya 2 e Iftarit , Plot Shëndet dhe Bereqet 🤲🤲🤲
10:36
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 76 mijë
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 5 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
Shikime 1,7 mln
Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)
34:28
Elvana Gjata
Shikime 1,5 mln
Alban Skenderaj - Faleminderit (Official Video HD)
03:23
Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)
03:31
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:27
UnixMusic
Shikime 1,7 mln
Menya 2 e Iftarit , Plot Shëndet dhe Bereqet 🤲🤲🤲
10:36
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 76 mijë
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 5 mln
Rich Family vs Poor Family
9:46
Troom Troom SELECT
Shikime 405 mijë
I Am The World’s Greatest Magician
0:13
MrBeast Shorts
Shikime 4,1 mln
Çukur 4.Sezon 32.Bölüm
2:18:02
Çukur
Shikime 2,7 mln
Emanet 156. Bölüm 2. Fragmanı
0:50
Umut Yorulmaz
Shikime 411 mijë