Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV

  Shikime 225,126

NGOP

Muaj më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Omer Kodra
Omer Kodra 12 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂 selami kolonja
Ravi Balla
Ravi Balla 16 ditë më parë
E keno qa
Muli Ttafa
Muli Ttafa 19 ditë më parë
Fmft
xristos keramitzis
xristos keramitzis 22 ditë më parë
Jasu re sulooooo.
JOKER_M M
JOKER_M M 23 ditë më parë
Po manoli si tha ta niq jeten ta kaloj apo ta niqi e te na kaloj
Redion Zeneli
Redion Zeneli 24 ditë më parë
Hera par qe po i shoh po mshem barku nga e qeshura se kisha koh te gjat pa qeshur
Julian Tusha
Julian Tusha 24 ditë më parë
Ahahhahahahahabahahahahahhahahahhha
Andi albania03
Andi albania03 24 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Roniold Shena
Roniold Shena 28 ditë më parë
Episodin e dyte te profesorit se keni nxjer nga i pari te i treti 😄 s'ua mer te dytin
A 007
A 007 28 ditë më parë
😂😂😂😂lot prof 😂😂😂
Aldion Azizaj
Aldion Azizaj 29 ditë më parë
😆😆😆😆😆
Roni Xhafaj
Roni Xhafaj 29 ditë më parë
😁😁😂😂😁😁😂 jeni me te miret
FF. COBRA
FF. COBRA Muaj më parë
A do dali episodi 5 apo vk
Awesomaxel Playz
Awesomaxel Playz Muaj më parë
Nxjerreni tjetren o byrazer pash zotin
Gerald Leka
Gerald Leka Muaj më parë
Ore kur do dal pjesa tjeter ? Se jeni vonuar shume .
Joel Lila
Joel Lila Muaj më parë
Do ta nxirni episodin tjeter se dit per dite po kontrolloj
Fatmir Kolndreu
Fatmir Kolndreu Muaj më parë
KUr do e hidheni pjesen e 4
ff mafia
ff mafia Muaj më parë
Po do ta hidhni ate pjesen 4
FF BANDITI
FF BANDITI Muaj më parë
Na keni ca koken me kto reklamat
Andi Mucka
Andi Mucka Muaj më parë
Na cat karin nxireni ep 4
Orest Jahaj
Orest Jahaj Muaj më parë
EPISODI 4 KUR DO DALI
Diti B
Diti B Muaj më parë
Ku eshte episodi 2
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Na dergoni tjetr vidjo
gamen tv
gamen tv Muaj më parë
4 plizz
Leonardo Caccia
Leonardo Caccia Muaj më parë
😂😂
El Capedan
El Capedan Muaj më parë
Do doja vazhdimin e profesorit ose te ngjajshem si kjo video
M82B
M82B Muaj më parë
1:41 😂😂😂
Γκαμπριελ Λιλα
Γκαμπριελ Λιλα Muaj më parë
Filma qreke ne translate shqiptare qenkan me te bukra haha
Griseld Derstilagriseld
Griseld Derstilagriseld Muaj më parë
Kush je ti more bir kurve
Griseld Derstilagriseld
Griseld Derstilagriseld Muaj më parë
Plak plak po e ka flak
Gimi Mbrice
Gimi Mbrice Muaj më parë
Pse spo hidhni me pjes
Genti Pro
Genti Pro Muaj më parë
Ju lutem pjesen 4 jeni njisha
Islam Lloga
Islam Lloga Muaj më parë
Ju lutem kur del episodi 4 ju lutem
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah Muaj më parë
He kur do dali episodi 4
Florin Ferollari
Florin Ferollari Muaj më parë
4 kur del
Olivjo Cocka
Olivjo Cocka Muaj më parë
Ajo gruaja i ngjitet si morr burrit
adi kolaveri
adi kolaveri Muaj më parë
o bobe nxjerre pra 4tren
Andre Sand
Andre Sand Muaj më parë
Kur del 4?
Show bizz ALB
Show bizz ALB Muaj më parë
ahhahahaha
Saimir Muhaxhiri
Saimir Muhaxhiri Muaj më parë
Komedi greke... 😛😛😛. Me sotirin
Ana Shehu
Ana Shehu Muaj më parë
Loottt kur nxori tufen me lek ,🤣🤣🤣🤣jeni te papar
Feliks Pazi
Feliks Pazi Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣
Free Copies
Free Copies Muaj më parë
Nxirrni te pakten 2 episode ne jav se vdiqem
Visi Tirona
Visi Tirona Muaj më parë
Boni shum video me ket profesorin eshte gallat
Beast X
Beast X Muaj më parë
7:12 Nusja Lavdoshit
Beast X
Beast X Muaj më parë
@Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 😆
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha Muaj më parë
Kush me thiri mua
simona Ote
simona Ote Muaj më parë
Sa bukur 😙😙😙😙😙😙
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi Muaj më parë
Po pres të shoh Sorajën herës tjetër! Kur do t'a postoni?
Viktor Valdes
Viktor Valdes Muaj më parë
Hahaahah oooo seloooooo
Syl Llugaliu
Syl Llugaliu Muaj më parë
Hej qitene apet nje epizod te njojt si kjo
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu Muaj më parë
😂😂😂😂😂
Komentatori Unik
Komentatori Unik Muaj më parë
Q**je ne plazh 🤣🤣🤣🤣🤣
Komentatori Unik
Komentatori Unik Muaj më parë
Ilac kundra stresit jeni ngopi
Mr. Lyrics 》
Mr. Lyrics 》 Muaj më parë
HIDHENI PJESEN E 4
Artur Gaxha
Artur Gaxha Muaj më parë
Edhe nje LLapim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
Life is The Beach
Life is The Beach Muaj më parë
Selami kolonja i pa pare
Life is The Beach
Life is The Beach Muaj më parë
1 20ce boll e ke
Life is The Beach
Life is The Beach Muaj më parë
Na eshte bere si telenovele kjo shtojeni serite 3seri ne jave Ngop jeni me te miret Humor tamam
Juli Juli
Juli Juli Muaj më parë
na lodhet po dubloni me shum selon ca ju kushton ba ba ba
Football itzSpH
Football itzSpH Muaj më parë
9:10 ahahhahahahaha lottttt 😂😂😂😂
Ê Ŕ Ğ Į
Ê Ŕ Ğ Į Muaj më parë
Qiteni sa ma shpejt episodin tjeter
FF ANI
FF ANI Muaj më parë
sot ne dark part 4
cimi mehaj
cimi mehaj Muaj më parë
si e ka titullin ky filmi dhe ku mu d ta gjem dhe emri i aktorit ?
Arjan Sherifaj
Arjan Sherifaj Muaj më parë
Sotiris mustakas
the daltons Brothers
the daltons Brothers Muaj më parë
Kush je ti o bir kurve Jam manoli Axaxaxa me lot 🤣🤣🤣🤣
ST PRESORI
ST PRESORI Muaj më parë
Pjesen tjeterr duam nr
Sara Duci
Sara Duci Muaj më parë
Sa lajk per ngopin
Mimoza Marku
Mimoza Marku Muaj më parë
Hahahahahahahaha
The World
The World Muaj më parë
i befsha naften 🤣🤣🤣🤣
BM FARAON
BM FARAON Muaj më parë
😂😂😂lot I beni keto gjera ep 4 po doli flak fare😂😂😂
Kristi
Kristi Muaj më parë
plak plak po e ka flak 😂😂😂🤣🤣
Klaudio Bossi
Klaudio Bossi Muaj më parë
Lottttttt🤣🤣🤣🤣
Orsida Veseli
Orsida Veseli Muaj më parë
Oh ta ngroh.. ta ngroh dhe ty 😂
Marçela shehu
Marçela shehu Muaj më parë
"aman te keqen semos na e sjell ketu se eshte tavolina tër bar" 😁
Alban fier
Alban fier Muaj më parë
Bjer lekt e parafangos mos m ca shum trapin 😂😂🤣
Alban fier
Alban fier Muaj më parë
Hahahahaha jeni me t miret
ballist ballist
ballist ballist Muaj më parë
Ngop osht me gallat lot 😂😂😂
house game
house game Muaj më parë
7:26 Tek filmi i vertet thot "Mos ma drejto mua gishtin se di te te them ku ta fushes".Ta kishit rregulluar me mire kte.
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela Muaj më parë
@AVZI Ο ροζ γατοσ Macja roze
AVZI
AVZI Muaj më parë
A edin si quhet filmi
Social Girls
Social Girls Muaj më parë
Murgu me pelqeu shume. Por edhe Profesori duket shume mire. Me besoni apo jo, mezi pres serine e rradhes. Mire kjo, po e late aty ku do kthehej ne shkolle. Çfare do i thone nxenesit? Çfare do i thote drejtori 😂. Ky me duket vuan nga sindrona e 2 personaliteteve dhe cfare ka bere naten nuk mban mend asgje.
xbeci169 beci
xbeci169 beci Muaj më parë
Shum te fort jeni
Petrit Pali
Petrit Pali Muaj më parë
Jeni te pa pare sa me shum vidio me keto plz
Armando Vebiu
Armando Vebiu Muaj më parë
Selami Kolonja 🤣🤣🤣
Ardit Çika
Ardit Çika Muaj më parë
o ta ngro ta ngro dhe ty ahahahah sa lot
Arjan Hysa
Arjan Hysa Muaj më parë
Shpejt nxirrni dhe pjesn e katert
Florjon Ormenaj
Florjon Ormenaj Muaj më parë
Ahahahahahah lot
alby boy
alby boy Muaj më parë
😂😂😂😂😂
GENA
GENA Muaj më parë
jeni me te miret o vllezer.
Σigma
Σigma Muaj më parë
0:24 Si titullohet muzika?
Σigma
Σigma Muaj më parë
Kane kaluar 24 vite nga '97, te paska mbetur ora shume mbrapa.
LoLeander
LoLeander Muaj më parë
Darude - Sandstorm
Samuel Plaku
Samuel Plaku Muaj më parë
Mos harro te besh like & subskrajt
Agron SH
Agron SH Muaj më parë
super eshte kur do nxirret episodi i 4
Algert Avdo
Algert Avdo Muaj më parë
Jeni me te miret.. hallall
Lucky You
Lucky You Muaj më parë
Po e presim si serialet turke 😂😂 syt notification po na rrin 😂😂 NUMBER ONE NGOP TV 🤘
Ronaldo Kuci
Ronaldo Kuci Muaj më parë
Episidin 4 te selos do jet me I bukur me zi pres kur te dal jeni te madh Ngop tv
Santos Aleksandros
Santos Aleksandros Muaj më parë
Si e ka emrin ky serjali?
PUBG ALBANIA 24 7
PUBG ALBANIA 24 7 Muaj më parë
Me beje subscribe. Ju nuk me doni fare .
Borana Jaçaj
Borana Jaçaj Muaj më parë
NGOP jeni kryevepër. Ju duaa.
Devi Hoxhaj
Devi Hoxhaj Muaj më parë
ore ky presor selua paska qen karderr i madh
Santos Aleksandros
Santos Aleksandros Muaj më parë
Legjenda jeni🤣🤣🤣
Exclusive
Exclusive Muaj më parë
Qirje ne plazh full opsion 😂😂😂😂
Anon Nymus
Anon Nymus Muaj më parë
Kto me profesorin po thyejn rekord per lodd beni sa me shum 😂😂😂
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
Hahaha 😂😄 Shum papar dergo ndonje tjetr
DAJA 22
DAJA 22 Muaj më parë
Me zi po pres pjesen tjt
Intro Tv
Intro Tv Muaj më parë
Nxirri i cik mo shpejt pjesen pla
F4L LYXX S5 YT
F4L LYXX S5 YT Muaj më parë
Aman vazhdo ma gjat tlutem se asht shum gjigand tlutemmmmmmmm
Dashamir Selmani
Dashamir Selmani Muaj më parë
Oo ta ngroh..ta ngroh dhe ty 🤣🤣 qr
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
Shikime 130 mijë
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
Shikime 302 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Ngop Fails 60 | NGOP.TV
02:52
NGOP
Shikime 271 mijë
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 87 mijë
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Murgu - Episodi 3 | NGOP.TV
10:04
NGOP
Shikime 129 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3,1 mln
Sadakatsiz 26. Bölüm
1:36:48
Sadakatsiz
Shikime 294 mijë
Rich Sister vs Poor Sister!
10:26
Troom Troom WOW
Shikime 965 mijë