Kë kërcënoi Ilir Meta me “armë bërthamore” dhe pse Edi Rama nuk e izolon tani, menjëherë?!

  Shikime 88,729

Pamfleti Net

Muaj më parë

Komente
Engel Cjapi
Engel Cjapi 9 ditë më parë
Ca arme ke me berthama kumbulle o idiot apo do ti jap bab erdogani me putinin ti do litarin ne fyt
Agostin Marku
Agostin Marku 17 ditë më parë
Ilir meta e shoket e tij si Luan Ramen, Edi Ramen e gjithe kelyshet e kuq qe s'eshte nevoja me emra nuk jane kundershtare te demokracise e te Amerikes qe ne 2011 si shprehesh ne pamflet por qe ne emberion se Ilir Meta me shoket e tij qe kur ishte (student) ngrites peshash e ka marre peng ish deputetin e PD Tritan Shehu .keshtu qe te kuqte jane te pandryshueshem.
Rabije Biraci
Rabije Biraci 24 ditë më parë
Vetem per ramen nuk flet keq pamfleti. Njerzit edin qe te ter kokat e ish kokat e shtetit jan peflyer
Murat Shehu
Murat Shehu 25 ditë më parë
NESE SALI-ILIRI DO BURGOSEN Shumica e popullit do e festojne siç festuan Trojanet largimin e grekerve. Do gezojne siç gezuan Tiransit hedhjen e bustit te diktatorit. Do te brohorasin siç brohoriten partizanet kur çliruan atdheun. Do te hidhen perpjete si ushtaret e liruar. Do te ndjehen te lehtesuar si çifutet kur gjeten vendin e premtuar. Do te ndjehen te hakmarrur si Konti Monte Kristos ndaj atyre qe e degdisen padrejtesisht ne burg. Do te besojne ne demokraci siç besojne te gjithe te tjeret qe jetojne ne perendim. Do ta quajne njeri-tjetrin kundershtar politik jo armiq te betuar. Dhe ne fund nuk do te thone me paskemi qene race e poshter por por paskemi pas ne drejtim dy njerez qe mos i paç ne lagje jo me ne krye te vendit. Ok?
Selman Arifi
Selman Arifi 25 ditë më parë
Parlamenti Shqipris asht ba si qerdhet e fmijve edhe un edhe un.Po. Ilir meta cka kije arm berthamore ta bojn si Sadamit Amerika nuk tallet.
Enrik Rushan
Enrik Rushan 25 ditë më parë
Jo mo jo nuk ndodhin keto ceshtja e prerjes
albert hoxha
albert hoxha 26 ditë më parë
Po pse Amerikanet e komandojn shqiperin,deri diku ka te drejt Ilir Meta,me falni per shpehjen por nev shqipetarve na duket normale qe te jemi te shkerdhyer gjithmon nga amerikanet duhet ta heqim ket ves mos te rrim gjithmon servila te amerikanit te jemi me patriota per vendin ton,nuk duhet te vendosin amerikanet rregulla ne vendin ton.
Gua Kip
Gua Kip 27 ditë më parë
Do me var për gishta këmbësh dhe fut n fuqi acidi. Mafia e gjall. Mafia e shekullit 21
Elvis Belshi
Elvis Belshi 27 ditë më parë
Prralla tregoni edhe ju .. per qok.. Po ta kishte mbushur kupen me Ameriken. ? Jo president te jet po dhe zoti ne tok te jet.. , si mbush 24 ore,, ndaj lerini keto pallavra..
abc
abc 27 ditë më parë
Vetem Edi Ta Dini !!!
Dode V
Dode V Muaj më parë
👂🏻👂🏻👂🏻o ilir o ilir 👂🏻👂🏻👂🏻👂🏻👂🏻👂🏻🖕🖕🖕
Balli Kombetar
Balli Kombetar Muaj më parë
Po ci paska ber monika duke e pjerdhur naten ne krevat sa pordhes monikes i thot arm berthamore zgjou o like se je ne enderra te kqia
Balli Kombetar
Balli Kombetar Muaj më parë
O ilir te erdhi fundi ne te semesh do vesh dhe ti bashk me moniken skizofren injorant kush te vjen ty nga mbrapa
Kidu Daksi
Kidu Daksi Muaj më parë
Jahahhahah si han xhaja kto bishtaja qe bon politikaa!kto mendojn se njerzit jan budallenj kujtojn se do rrim gjith jetes tu u mor me PD.me PS.
Nazmi Alimi
Nazmi Alimi Muaj më parë
Ore meta edhe pakë kohë perti kametur se amerikanëtë kanë metë Vdeshur Bregëtë pregaditu per Gomarin
Igli Dida
Igli Dida Muaj më parë
o
Kreshnike Hodaj
Kreshnike Hodaj Muaj më parë
RRI SI M NE SHI ILIR META FILLO TE SHESESH PALMAT O MONEN PO PER FATE KEQ MONE NUK E DH ME JNERI
Ferka Ferka
Ferka Ferka Muaj më parë
Qen bir qeni.
Ferka Ferka
Ferka Ferka Muaj më parë
Ky pordhat i ka nukleare e kontaminon rajonin.
Ferka Ferka
Ferka Ferka Muaj më parë
Ky tip eshte berë per skrap.
Kimete Troplini
Kimete Troplini Muaj më parë
Zoti vonon po nuk harron
Nikoll Hila
Nikoll Hila Muaj më parë
Ktiduhet mejba faksinen Kuder terbimit
Anil Lemi
Anil Lemi Muaj më parë
Pordhë me rigon Asgje s ka per te ndryshuar Jane edhe kundershtare te njeri-tjetrit Po jane aleate per te ndare tortën
Bixente West
Bixente West Muaj më parë
Tja fut pamfleti karit me shpulla hahahahahah
Erjon Mesut
Erjon Mesut Muaj më parë
Po kur e le presidencen ky te hapim ndonje shampanje
Papi papu
Papi papu Muaj më parë
Meta po kercenon komshinjte tek Gjiri Lalzit se i kane zene pamjen e detit.
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi Muaj më parë
Cmendine KOMUNISTOKRATE.
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj Muaj më parë
Nuk eshte problem te iqesh si injorant . Lufta per te shpetuar nga marezirat pafund qe kane bere keto 30 vjet keta politikan hajdut dhe vrases . Keta kerkojne destabilizim per te shpetuar kokat e tyre.
Kuqja Bujar
Kuqja Bujar Muaj më parë
Eshte budalla
George Milano
George Milano Muaj më parë
Propagand komuniste bla bla bla e keqja e atij vendi esht edvin rugach drogaxhiu qe i esht ber shqiptareve si luvgati i zi
Bob Kapay
Bob Kapay Muaj më parë
Ilir Meta dhe te tjer qe duan te vine ne pushtet Kane 30 vjet ne pushtet duhet ti jap logari popullit per pasurit si i ka bere (have spak start the investigation?..
Eljona Stroni
Eljona Stroni 14 ditë më parë
Duhet ta shperblejne e demshperblejne kete popull per te gjitha luftrat qe ka bere ne emer te sales lulit bashes me shoke
Albert Haka
Albert Haka Muaj më parë
Po pse nuk arrestohen politikanet Shqipetare gjakprishur qe vazhdojne te poshterojne KOMBIN SHQIPETAR PS PD LSI te gjithe jane ndyresira antishqipetare mbeturinat e komunizmit. Vendi i tyre eshte vetem Burgu.
Arber Vajkali
Arber Vajkali Muaj më parë
SHBA janë dhe mbeten aleati kyç i Shqipërisë dhe i kombit shipëtar. Në lidhje me këtë ç'do insinuat dhe shprehje e pa kontrolluar , qoftë dhe nga një shqipëtar çfarëdo është e papranushme dhe e dënushme. Z.Meta duhet të ketë parasysh se nuk është adoloshent dhe bën të fortin e lagjes;është në majën e hierarkisë shtetërore. Është president i republikës dhe më vjen keq që e them ;ka humbur kontrollin dhe arsyen .
kastriot muka
kastriot muka Muaj më parë
lume SHqiperia lume Skrapari ,mjere populli qe te ka ,na mori lumi po e moren keta ne 25 prrille
LUMI VJOS
LUMI VJOS Muaj më parë
Te kercenin ky te kercenon me berthamoren e monickes
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas Muaj më parë
Na vodhe rrinin o qen, shkretetiren qe i le si pasoj ketij populli as bomba berthamore sta pastron dot!
Zen Co
Zen Co Muaj më parë
Who the fuck does the hobbit Meta think he is. His time will come for all to see
Armand Hizmo
Armand Hizmo Muaj më parë
Fy
Dimitris Kod
Dimitris Kod Muaj më parë
Meta ka bomben atomike te fshehur ne ahurin e lopeve ne fshatin e tij. Tamam si MATO GRUDA.
Hetem Idershaj
Hetem Idershaj Muaj më parë
🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Miliarderi RAMA
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη Muaj më parë
Do tja fusin topet ne bythe Amerikanet Metes
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari Muaj më parë
Ska me keqe kure Robin e genjen mendja.
Bes Bau
Bes Bau Muaj më parë
OOO ILIR KRIMINELI.. PO TI DOT KAPISH VETEM PER KOQE AMERIKANET.. TI QENKE SINQERISHT NJE HAJVAN I PAPARE.. AMERIKANET SJAN RAMA QE TI TE FLASISH SI RRUGAC.. MBAJE MEND SE ATA JO PER VESHI POR PRAPA HEKURAVE DOT DERGOJN.. SIGURT.. TI JE NJE NOTER MOR HAJVAN.. PRESIDENT JE VETEM SE RAMA TE BERI.. META SHPEJT DOT SHEH BURGUN NGA BRENDA.. DHE PAS BURGIT DIREKT NE VAR.. POR PASURIA DOT JU KTHEHET SHQIPTARVE QE JAU KE VJEDHUR SI FLLIQSIRE
Marjol Doksani
Marjol Doksani Muaj më parë
Bravo;!
Seiko Andora
Seiko Andora Muaj më parë
Ju do futur ne fabriken e mishit te gjith.
Ivan Ivan
Ivan Ivan Muaj më parë
Te zhduket ky fetyr arrogant nga toka shqipetare
Besnik
Besnik Muaj më parë
SPAKU NE QOFSE KA DREJTESI DUHET TE NDERHYJ EDHE TI GJEJ VENDIN KETIT HAJDUTI SE AI TASH BERRTET NGA FRIKA
Xheladin Berisha
Xheladin Berisha Muaj më parë
Po shume idiot ky pamfleti ky pamfleti po vdes per Edvin Kristaq Ramen
Ardhmëria Shqiptare
Ardhmëria Shqiptare Muaj më parë
Ky beri me gjith gruan e vet te katandisej shqiperia po shyqyr qe tash esht duke u ngritur dit pas dite njeri i demshem per shqiperin ka vendin ne burg
Alket Κανανη
Alket Κανανη Muaj më parë
Ik o aidut ske turp bashk me bucen monen
Taulant Bora
Taulant Bora Muaj më parë
presidenti capacul punon per mosken shqiptaret e dine mire ky do ti shpetoi burgut
Mary Petsou
Mary Petsou Muaj më parë
ha ha ha,,, kercenon ameriken ky opinga e skraparit, o koke trap,,, ndeshkimi I popullit se shpejti,,,
Real M7
Real M7 Muaj më parë
Mua me pelqen Ilir Meta keshtu... Eshte bukur kur presidenti leh ham ham. Pse vetem shqiptaret te çmenden ? E keta jo ? Po ,ne per budallenj i njohim.edhe per hajdute. Asnje kontribut tjeter s'kane.
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka Muaj më parë
Ooo ky ka lathit ky hajdut i poshter e ka mujt zollumi dhe asht tu hager.....m.... kujton se mbulohet dielli me shosh ky asht njeriu me i keq i ketij vendi....👎👎👎👎
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu Muaj më parë
Kur kercënon dhe ky !mjerë mileti.
George Politis
George Politis Muaj më parë
Po keshtu
Google Rev
Google Rev Muaj më parë
Ky esht presidenti jone, dhe ne jemi marri I botes se na udhzojn te pa shkolluarit.
Saul Goodman
Saul Goodman Muaj më parë
Guys there is a reason why The USA has been called the sleeping giant during wartimes
Sam Gjon
Sam Gjon Muaj më parë
Remember when georges bush where in albania, they stole his watch, and gave him back after a moment Let s say, now, he do know what time it is ha ha ha
Mikel Lole
Mikel Lole Muaj më parë
Po po ,ky më duket se ngatërron pordhët e tija dhe të Munës dhe i duken si pordhë bërthamore .Edhe Saliu kështu bëri m97 me amerikanët dhe çoi vëndin në luftë civile por nuk kthehet më 97 ta .
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi Muaj më parë
Komedi KOMUNISTOKRATE 30 vjecare per te ndruar hajdutet.
kim gen
kim gen Muaj më parë
ne cfar dore kemi ra ne mir shjqiperia keta ilane femijet pa shkoll se du me nejt vet dhe trashgin femijet e vet
Massimo Remis
Massimo Remis Muaj më parë
Ilir Meta është Kar me syze !
Nimet Beqo
Nimet Beqo Muaj më parë
Sipas të parëve ... GOJDHANAT thonë se po filloi e treta ... E katërta do bëhet me shkopinj ...a nuk ja thashë dhe herrrrdoganit? !!!!!!!!!!!!!! Ti pamflet ma shënim në bllok ...
thanasis
thanasis Muaj më parë
DMTH likja per vec te tjerave paska bler edhe arm berthamore hahahaha.
Drejtesia
Drejtesia Muaj më parë
Mos u çuditni s'len gja pa ba
Beta Kaja
Beta Kaja Muaj më parë
amani ore e lidhni se është bër si qen i tërbuar po qen që leh po nuk të ha se do ja thyej dhëmbët populli dhe drejtësia vdeksh o hajdut o kriminel
Edo Zemra
Edo Zemra Muaj më parë
Asshofin American e tjer gjendjen Psiqike te Metes?Po dhe Drejtsia ne Emer te Popullit ne Burger,pastaj me Policin drejt ne Spital Psiatrik,vendimi duhet ba PA Vonos ,kujt i intreson Nje i Qmendur,mos tvonojen Organe kopetente me Vepru , pranga per Spital ,ai kujton se dot Leshoj Rrenje ne Presidenc ,,👹🙌
Muci Kujtim
Muci Kujtim Muaj më parë
ARMET KIMIKE HIDHI NE BEOGRADE O KRIMINEL DOLE ME KEQE SE ENVERI SE SHPEJTI TE VJENE RADHA KE PER TE MESUAR SI GADAFI O ME MIRE ACOMA SI SADAMI DURO DHE PAKE PIJE KUPA PUTHE DHE CUPA DHEMOSE HARO DHE PASURIT QE KE BO KY POPULL DOTI GEZOJ
Muci Kujtim
Muci Kujtim Muaj më parë
Mos haroni se Ky njeri eshte SPIUNI I RUSEVE SE KY NJERI SHPETON ESHTE VETEM ARATISJA E TIJE NE RUSI
edua Shqiperin
edua Shqiperin Muaj më parë
Te dale nje i pa moral dhe ti tregoje bombat Shtetit Amerikan po del me i forte se Sadam Hyseni
s Berisha
s Berisha Muaj më parë
SHQIPERIA ka nevoje per ndryshime populli vendos. Meta rama sala ne pension. Nuk ka mbet SHQIPERIA ne duart e metes rames sales etj .
Dritan Semani
Dritan Semani Muaj më parë
🇦🇱💪🏻❤️🇺🇸
Pellumb Aslani
Pellumb Aslani Muaj më parë
Like ke ikur pere leshe je siata xhuxhat
EAGLE LAND
EAGLE LAND Muaj më parë
Kercenoi gopin e mones ky se se ka te gjat do ja fusi kembet ne nje kepuc Juri
Eri B
Eri B Muaj më parë
ilir meta leh nga frika se e di çfar do ta gjej me gjith monikën që flet mu si JEVGË në televizor. po presim me pa durim sekuestrimin e pronave të këtyre hajdutëve.
Angjelo Lumi
Angjelo Lumi Muaj më parë
Njeri I neveritshem paske qene ore Ilir baxhella. Hajdut, vrases, bandit dhe primitiv.
Artan Zenuni
Artan Zenuni Muaj më parë
Ky te han mutin dhe ateher kur ska uri!!!!
Admir Sollaku
Admir Sollaku Muaj më parë
7
ALEX Cobain
ALEX Cobain Muaj më parë
Po sju vjen turp ore... Te gjitha nga amerikanet I presim.... Hajde hajde
Radije Alili
Radije Alili Muaj më parë
Eka honger k ....
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
U ha karin amerikanve o ilire se te shqyejn bythen ata o psikopat
Besnik Myrta
Besnik Myrta Muaj më parë
Kokat e njeri tjetrit hangshit jeni te gjithe njesoj, perfundimi eshte ky, ktu do lahen te gjitha haku i popullit te varfer.
Argetim Demiri
Argetim Demiri Muaj më parë
👍
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Muaj më parë
Metja po ben si lepuri kur ishte i dehur donte te rrinte luanin dhe vajti ne pith te semes
Nëntori i 3 Vlorë
Nëntori i 3 Vlorë Muaj më parë
Ky Likja më duket se është më dhelpër nga ç'e mendojmë ne , me këto çmenduritë që po bën ditë për ditë, po luan kartën e budallait që do t'i duhet kur të dalë para drejtësisë dhe do t'i shpëtojë burgut si i sëmurë psiqik . Përshëndetje .😀
Blerim cela
Blerim cela Muaj më parë
🤣🤣😂😂😂🤣🤣
Dardania Dardania
Dardania Dardania Muaj më parë
Ilir meta e ka bomben atomike P O R D H E N.
Tragic
Tragic Muaj më parë
Fakti qe ka kaq qetesi e siguri e mbi te gjitha fakti qe guxon te kercenoje kaq haptazi Shba-ne do te thote qe eshte njeriu i nje tjeter superfuqie ndoshta rusia e kina apo edhe pakistani apo irani.Nese perballen superfuqite ne shqiperi atehere se kemi punen fare mire , rrezikojme luften civile .Sidomos nese presidenti shqiptar kerkon ndihme ushtarake ( siç beri assadi ne siri).Meta sado i lajthitur te jete e njeh gjithe bota per president dhe firma i vlen persa kohe eshte ne ate post.Ndoshta kete kerkon te shmange prania ushtarake amerika ne shqiperi ku i dihet.Me pak fjale amerikanet kane bere nje levizje parandaluese qe ja ben te pamundur metes te kerkoje ndihme ushtarake nga ndonje superfuqi tjeter.
Deti D
Deti D Muaj më parë
METÀ ESHTE I ZYTUR NE KORRUPSION POR NUK E RRUN PER KETE SIZOFRENIN HAJDUT TE RILINDJES
Hondo Hondo
Hondo Hondo Muaj më parë
Ram frikacaku vetëm me presionin e Metës i ka mbushur paturet prandaj si vesh më sa ti iki era e keqe nga frika ka porosit dhe 6mij trupa të Natos
Mark Hajati
Mark Hajati Muaj më parë
Le ta kuptoj Amerika qe asht tregu jo e afte ne mbeshtetje te PD ne fillimin e viteve 1990 e kendej.Perseri sot mbeshtesin Bashen qe ky ban muuuuuuu per korrupsionin qe gezon,jo vetrm kaq po ky asht kokrra e debilit nuk din te lexoje shqip me leter para syve.Dhe e fusin ne garim per kari-zmatik.E le mandej qe dreqenos me aritmetik qe nuk di shumezimin por ma keq dhe mbledhjen e dy numrave. Amerika ish dashte ti nuhaste agjenturat e lindjes ne Tirane qe shqiperia ishte kthyer nji stadium olimpik i rehatise se agjenturave boterore.Kur Agjentura Serbe ulur kembekryqe ne sheshin Skenderbe bente ligjin.Sot te gjithe te korruptuarit jane agjent te lindjes shesin dhe pordhe e tregojne se kush ka e nuk ka arme berthamore. He,mo Amerike ngjeshi brenda te gjithe mos rrecito urate.Ke gjithe popullin me vete dhe te mbeshtete.
Argetim Demiri
Argetim Demiri Muaj më parë
👍🙏
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa Muaj më parë
Hajduti Rama beri president k/hajdutin Metà. Keta do te heqin njeri tjetrin.
Mikele Shehaj
Mikele Shehaj Muaj më parë
Pamfleshi gomar i ngarkuar me nje kra
Mikele Shehaj
Mikele Shehaj Muaj më parë
Per te mbrojtur komunizmin po e bejn jo se u hapet by .. per popullin
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku Muaj më parë
Te gjithe keta jane brumi Ruso-Serb qe nga 1941
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi Muaj më parë
Ilir meta po hongri 2 tenxhere grosh dhe 10 koka hurdha e bon nje bomb hahaaaa kujtim haxhia bexbach
Lido Tilo
Lido Tilo Muaj më parë
Shum e vertet kjo qe thua.
Βασίλης Χατζη
Βασίλης Χατζη Muaj më parë
Nje batakci we zanat ka vjedhjen plehra e Kombit
Marko Mcuku
Marko Mcuku Muaj më parë
E ka mona armen barthamore
Marko Mcuku
Marko Mcuku Muaj më parë
Fitilin te pys iliri...po kam frik jasht lag e do te dale per publik me kerku?
Biki Jom
Biki Jom Muaj më parë
Sigurisht se mona e ka por...sipas gjitha gjasave i mungon fitili......
Real Freedom
Real Freedom Muaj më parë
Po i dalin haqet e Dritan Priftit... ka zot lart.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Muaj më parë
Iliri Meta .Arm Berthamore shum mir te kini nese kini. te Helmohuni ju Vet. ju Kriminelet Vrasset Hajdutet ju. PS PD LSI.
Argetim Demiri
Argetim Demiri Muaj më parë
👍
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Muaj më parë
Trim i Madh Ilir Meta.me Ameriken.mos more bur se do e Tuteni Ameriken.ju hajduten.Kriminela. zotri mundesh shqiptaret e thjesht ti Frigojsh.SE sa ka Pat Amerika si ju Renacak dhe pallavragjij .Mashtrus Meshoket PS PD LSI
Vasilika Zonja
Vasilika Zonja 16 ditë më parë
0p 80
Tomy Bayern
Tomy Bayern Muaj më parë
Ky njeri është bërë definitisht për psikiatri, por problemi është se, në Shqipëri të tillët marrin shumë vota, prandaj e bën ky rrolin e psikopatit politik.
Eljona Stroni
Eljona Stroni 14 ditë më parë
Aman mos e thuaj se do gjejne pretekst per mos ta denuar pastaj..do thone eshte i paaftr menderish dhe nuk mund ta fusin ne burg...Sa per Ramen as i zgjuar dhe i guximshem i futi ne kurth qe te gjithe
Anil Lemi
Anil Lemi 19 ditë më parë
@Dimitris Kod 👏👏😂😂
P P.
P P. 19 ditë më parë
definitisht= SHQIP THUHET PËRFUNDIMISHT. ËSHTË EDHE MË E THJESHT.
Anil Lemi
Anil Lemi Muaj më parë
I blen votat me floririn qe ka vjedhur ne Krrabë
Kamden Zayne
Kamden Zayne Muaj më parë
Dunno if anyone gives a damn but last night I hacked my friends Instagram password by using Instapwn. You can find it by Googling for Instapwn password hacker if you care
Osumi Osumi
Osumi Osumi Muaj më parë
Ata qe jane duke bertitur shume dicka udjek ne tullaccken e kokes.!!!???Nuk qajne hallin e SHQIPERISE por hallin e tyre .!?Populli i njeh te gjithe .!!!.???.....🤣🤣🤤🤓😱😈🤠😨🤢💀👺👹👿👻💀👎👎👎
Kujtim Demaj
Kujtim Demaj Muaj më parë
Pirdh, nga goja, pirdh
Llazi Tsatse
Llazi Tsatse Muaj më parë
O Ilir Meta te dish nje gje fjalen e urte popullore Ai qen qe leh nuk te kafshon por Bej dhe pak durim mos lusj rolin e psikopatit por tashi po vjen fundi do behesh si Sadami do hedhe mbomben berthamore dhe u fut ne Grope u fsheh dh brenda 24 oreve dhe na doli si minjte qe dalin nga Aleja po presim je bere shume i neveritu per Popullin O Vandam me ompinga nga skraparit
Xhevalin Gjinaj
Xhevalin Gjinaj Muaj më parë
FJALA SHUMË E VËRTETË E JUAJA ËSHTË: ILIRI ËSHTË BËRË SHUMË I NEVERITSHËM PËR POPULLIN SHQIPËTARË.
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 809 mijë
Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı
0:43
Benim Adım Melek
Shikime 645 mijë
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
2:59
Cricket Music
Shikime 392 mijë
Edicioni i Lajmeve - 15 Prill (Kosove)
06:06
Pamfleti Net
Shikime 6 mijë
Tokatçı - HD Türk Filmi
1:18:28
Gülşah Film
Shikime 10 mln
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 809 mijë
Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı
0:43
Benim Adım Melek
Shikime 645 mijë
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
2:59
Cricket Music
Shikime 392 mijë
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,9 mln
Cricket ft Numen - Merre (Remix)
2:59
Cricket Music
Shikime 392 mijë
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Rich Family vs Poor Family
9:46
Troom Troom SELECT
Shikime 534 mijë
Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)
3:31
Shkumbin Ismaili
Shikime 1,1 mln