Situata e vitit 2021 e permendur ne Kur'an! Çfare po ndodh me njerzimin?

  Shikime 95,276

Elvis Naçi

9 ditë më parë

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente
Tatjana hysenaj
Tatjana hysenaj 11 orë më parë
O zot mbro njerzit e varfer dhe te ndershem dhe mos e kalofshin testimin e zotit Saliu Edi, Luli likja dhe Mona qe i shikojm qe futen ne kultet fetare duke na i bere te pa kencme situatat atje.Zoti ju tregoft vendin sa me par dhe ua ktheft patkojt nga djelli🙏🙏🙏🙏🙏
Bukurie Hafizi
Bukurie Hafizi 19 orë më parë
Zoti na e ka len token,por ne kemi haruar ta punojm ashtu sic duhet.
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Gjikabela
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Kurvavekurvarave
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Allazoti
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Pisethivit
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Muti
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Nisoj sithea
Isa M.
Isa M. Ditë më parë
Javnakuqa
ferist tropoja ferist tropoja
ferist tropoja ferist tropoja Ditë më parë
Zoti qoft me ne na falt çdo gabim na e largoft ket covit me te mira zoti i madh na misheroft me te mirat e veta🤲🙏
Valbona Mitrovica
Valbona Mitrovica 2 ditë më parë
O ALLAH na jep kurajo dhe durim 🙏
Aida Vathi
Aida Vathi 3 ditë më parë
Allahu ekber
Shefqet Voca
Shefqet Voca 3 ditë më parë
Krejt Njerzimi po e din,se po bahet rrokada në shkallt e SOJIT,kush po jet bujk dhe kush gomar,herën e fundit ka ndodhur pak para kohës së Faraonit,të lumt ata që punojn për me rrit SOJIN dhe jetojn me HALLALL,kjo ndodh shum rrallëherë, nuk asht von të VEHDISOHEMI për të ardhmen tonë
MAKSI
MAKSI 3 ditë më parë
Vetem Allahun kemi ☝🏻❤️
Ruejda Raza
Ruejda Raza 3 ditë më parë
Tefsirin e ajeteve e bejne dijetaret , dhe ketu nuk jepet asnje reference se nga eshte nxjere ky kuptim i ketij ajeti. Njerezimi ka kaluar neper sprova shekuj me radhe , por lidhur me ndodhite , urtesite dhe dobite dalin pasi ato te kene perfunduar , nderkohe aktualisht bota po perjeton e gjitha te njejten sprove qe u cfaq para nje vit e gjysem afersisht.
Ganimete Muaremi
Ganimete Muaremi 3 ditë më parë
O allahu im,ti krijove shpirtin tim dhe ti me ben te vdes,ne doren tende eshte jeta dhe vdekja ime ,nese me jep jet me meshiro e nese me ben te vdes me fal mua,allahu allahu rabila ushriku bihi shej a,lusim allahun qe te na nxjerr nga kjo sprov,
dashnia per Allahun video
dashnia per Allahun video 4 ditë më parë
La haule ve la kuete ila bila SubhanAllah vebihamdike SubhanAllahil il adhim EstagfirAllah ve teube ilahi Amin ya Rabilalemin Allahu na rujt prej gjdo tkeqe InshaAllah Allahu na mbuloft me meshiren e tij e na mbrojt nga para mbrapa djathtas majtas posht nalt na ruajt Allahu te Mos na leshoj toka e na ruajt nga shejtani I mallkuar Amin ya Rabilalemin Elhamdulilah Allahu Ekber mashalla SubhanAllah EstagfirAllah
Nit Kadrijaj
Nit Kadrijaj 4 ditë më parë
Subdimi dhe Lavderimi i takon Allahut Ska ndryshim e as force perveq me lejen E Tij
Nita YouTube
Nita YouTube 4 ditë më parë
Kjo Video meriton me miliona leiks, Allahu na rujt te gjithve!!!
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 5 ditë më parë
BISMILAHI RAHMAN'S RAHIM. 0 Allah i MADHERISHEM te lutem mjau prit reziqet e belate 4 femijeve te mij.Jepju paqe shendet,begali e lumturi,bekoj me femije e familje te bekuar.AMIN ALLAH, FALENDERIMI TE TAKON TY ALLAH.🤲🤲🤲🤲
Albaa Albaa
Albaa Albaa 5 ditë më parë
ZOTI I MADH NA NDIHMO PER HIR TE FEMIJEVE NDIHMO GJITH NJERZIMIN TE PERULEMI OZOT I MADHERISHEM
The Virus
The Virus 5 ditë më parë
Kerkun nuk jeni me spjegimin e ktij ajeti sepse komenti i tij osht krejt ndryshe
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani 5 ditë më parë
Allahu eshre nje
Dorina Vokrri
Dorina Vokrri 5 ditë më parë
Zoti na ndimofte,na ruajte tgjithve inshAllah,O Zot na fal na bej fat e rrisk 🤲
Julia Alb
Julia Alb 5 ditë më parë
Gjithmone kur ndodhe dicka thone Zoti na sprovon!!! Zoti nuk ja don t keqen njerzimit ai eshte gjithe dashuri po fetaret qorra e bajn edhe zotin kriminel !!
Lorikoka Lorikoka
Lorikoka Lorikoka 6 ditë më parë
Elhamdulilah
Ali Samadraxha
Ali Samadraxha 6 ditë më parë
amin
Buqe Rama
Buqe Rama 6 ditë më parë
Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin
Buqe Rama
Buqe Rama 6 ditë më parë
Allah, pash kudretin tënd , pash rahmetin tënd, mos na ndaj nga rahmeti yt. Amin
ismail gurra
ismail gurra 6 ditë më parë
SubhanAllah
Marius Greca
Marius Greca 6 ditë më parë
Lai la il ahlla muhamed resurmllah
Mirela Lela
Mirela Lela 6 ditë më parë
E zotit u beft i qofshim fale te larte madherishmit allah 🤲🤲🤲
Lirie Hoxha
Lirie Hoxha 7 ditë më parë
Allahu Ekber ☝☝☝☝☝
LIL BEAST
LIL BEAST 7 ditë më parë
Elhamdulilah prej Allahut,na dhente durim ne kete sprove dhe na largofte te keqen.
Brunilda Deliallisi
Brunilda Deliallisi 5 ditë më parë
O zot na ndihmo
Flutura Selimi
Flutura Selimi 7 ditë më parë
O zot mbroi njerzit e varfer !
Irena Rama
Irena Rama 7 ditë më parë
Amin inshallah 🤲 shpresat vetem tek ty i kam o Allahu i madh
Enkelejda Byku
Enkelejda Byku 7 ditë më parë
Ellhamdullilah 🤲 Allahu Ekber 🤲
BabaJaro K
BabaJaro K 7 ditë më parë
Uria ka qen gjithmon dhe do jet pjes e botes ska te bej asgje me uri dhe pandemi zoti i madherishem ka kriju 7 shkall Gjithesi mendoni ju se aj eshte aq i lig sa te Testoj nje rob te dobet qe eka krijuar vet sesht kriju bota para 2000 vjete por me shekuj e shekuj kshtu qe mos postoni vetem me te ndegjuar sepse gjynafet i merni vet Skapen kto gjera skam nevoj per replik
MiRi23
MiRi23 17 orë më parë
@BabaJaro K Normal qe e di.
BabaJaro K
BabaJaro K 19 orë më parë
@MiRi23 shum logjike eshte aj ka kriju gjith kit univers dhe ti mendon se para se te lind robi tij aj se di se si sillet aj apo qfar kame ndodh a ? Pff
MiRi23
MiRi23 Ditë më parë
Si mendon Zoti se sprovon askend?
Skender Nela
Skender Nela 7 ditë më parë
Namazi im kurbani im jeta im per ty o ZOT .
Gezim Allaraj
Gezim Allaraj 7 ditë më parë
COVID> CO-VIA-D , grupi i ndjekesve te rruges se Darvinit ,imuniteti i tufes ,lufta per egzistence e gjallesave( njerezve),seleksionimi i me te dobeve a nuk ka dicka nga ateistet ?
Lut Luti
Lut Luti 7 ditë më parë
O allah na rujt femit e nip e mbesa e dhon pak lumturi se ne e kalum pak mosh si mos mo keq dhe ne koh ton me rraxion e kena hoger buken dhe that po tani vershtir te rit ne jemi te mjaftushem amin
Zeli K
Zeli K 7 ditë më parë
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Alles Ist Vie es ist?
Shukri Elezi 2021
Shukri Elezi 2021 7 ditë më parë
SubhanAllah
ZARIF BAJRAMI
ZARIF BAJRAMI 7 ditë më parë
MASEVERTE
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Nur Ver erlebt?hat kan?Alles?
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Narbeit?
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Aba ver glaubt?
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Alles ?
Zirifa Haradini
Zirifa Haradini 7 ditë më parë
Ja das kan er?
derotif nomtrah
derotif nomtrah 7 ditë më parë
ajet =alien jashte toksor hhahaahahahah thoti ai ishte ne shqip zoti thot ,thoti ai qe thot hahahahaah shqip po kurani KUR? + ANI PERGJIGJE SHQIP A PO JO TESTOJME FILLOZOFI HAHAHHAAHAH MOR ELVIS A KE EMRIN MUSLIMANT TI ? JO
Rexha Drita
Rexha Drita 5 ditë më parë
@Arben Lutfiu Drejt shkrimi im është besimi ne te madhin Zot, qe është nji 1 dhe i vetem, Ai është me i larti me i madhi Allahu Ekber
Rexha Drita
Rexha Drita 5 ditë më parë
@Arben Lutfiu ok ok ne rregull
Arben Lutfiu
Arben Lutfiu 5 ditë më parë
@Rexha DritaQë ta kuptosh një shkrim e nderuar, duhet të jetë e mirëshkruar. Në të kundërtën s'kuptohet 😊
Rexha Drita
Rexha Drita 5 ditë më parë
@Arben Lutfiu Nuk ka rendesi drejt shkrimi i nderuar Arben! E rendesishme eshte ta kuptosh!
Arben Lutfiu
Arben Lutfiu 5 ditë më parë
se pari meso drejtshkrimin se skuptohesh fare ☺
Besnik Sinanaj
Besnik Sinanaj 7 ditë më parë
Kush nuk e pranon ket do te deshperohet por ai qe nuk e din ket do te deshperohet edhe per shum sende tjera sepse ai Kur'an nuk lexon i cili jep përgjigje edhe per ceshtje te tjera te tij
Zhaneta Dervishi
Zhaneta Dervishi 7 ditë më parë
O Allah mbeshtetemi te ti ☝️☝️☝️🤲🤲🤲
Almi Almi
Almi Almi 8 ditë më parë
RAMAZANI FILLON ME 13 PRILL INSHALLAH E PRESIM LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ☝️📿🤲🕋🕌🕌
Almi Almi
Almi Almi 8 ditë më parë
THUAJ 15 HERË DHE GJITH DITEN VELLA DHE MOTER JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAH PER TY SHUM SHYQYR SA LALLAHU ALEHJLI SELAM ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM 🕌📿🤲🕋☝️☝️
Almi Almi
Almi Almi 8 ditë më parë
PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH 🕌📿☝️🕋🤲
Ola Ola
Ola Ola 8 ditë më parë
Allah na mbro na jep durim qetesi te jemi te forte 🤲
Artida Sala
Artida Sala 8 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲
Davi Sebi
Davi Sebi 8 ditë më parë
Amin
Hans Shqipe
Hans Shqipe 8 ditë më parë
Zoti na ka te xhithve ne duar respekt i madhi Elvis
Feride Cukovci
Feride Cukovci 8 ditë më parë
Elhamdulilah
Sevdail Bajra
Sevdail Bajra 8 ditë më parë
ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT
Kujtim Bushati
Kujtim Bushati 8 ditë më parë
Elhamdulilah Allahu na meshiroft me sprova te lehta Amin
Darker Than Black
Darker Than Black 8 ditë më parë
Alhamdulillah
Besmir Koçia
Besmir Koçia 8 ditë më parë
Vallë, a nuk shohin ata se çdo vit, një herë ose dy herë vihen në sprovë, e megjithatë, përsëri, as nuk pendohen as nuk këshillohen. ( 9:126)
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha
Lavdosh hoxha Lavdosh hoxha 12 minuta më parë
Po e drejte madje 70% e popullsisë nuk besojnë as ne djall as ne Allah as ne xhinse asgje
hevzi rustemi
hevzi rustemi 8 ditë më parë
ALLAHU EKBER 🕋🕋
Mereme Terziu
Mereme Terziu 8 ditë më parë
ELHAMNËRLA O ZOT TE TY KEMI SHPRES DHE TE QOFSHIM FAL AMIN
Lisa Müller
Lisa Müller 5 ditë më parë
Elhamdulilah moter
Shërbëtori Mëshirëplotit
Shërbëtori Mëshirëplotit 8 ditë më parë
Kini durim, Allahu është me durimtarët, Ai i do durimtarët dhe i përkrah.
Altin Senica
Altin Senica 8 ditë më parë
O allah na ndihmo te lutemi
Andi Shehu
Andi Shehu 8 ditë më parë
🤲La ilahe il All'Llah🤲 Zoti im i fuqi-plote te lutem na bej nga durimtaret, te lutem na bej nga ata te cilet i udhezon ne rrugen e drejte dhe te ndriçuar, te lutem Zot na fal dhe na bej nga njerezit qe i begaton ne kete dynja dhe ne tjetren, Zoti im te lutem fali familjet tona dhe njezit tan te dashur dhe na bej nga banoret e xhenentit amiin🤲🙏
Genève Suisse
Genève Suisse 8 ditë më parë
Zoti eshte i gjithemeshirshem,fuqiplote nje dhe nje i vetmi,i pafundmi!Nuk mendoj qe korona virus eshte sprove e Zotit por e hedhur nga njeriu,sepse njeriu te ben keq e te ben te vuash, por zoti nuk te ben keq kurre.Te qofshim fale o Allahu jone!
Sunflower 15
Sunflower 15 7 ditë më parë
@Adea Mehmeti fiks .....
Adea Mehmeti
Adea Mehmeti 8 ditë më parë
Por pa lejen e Zotit asgje nuk ndodhe ne kete bote!!
Ana Ana
Ana Ana 8 ditë më parë
Elhamdulilah falemderimi i takon All-llahut per secilen ceshtje
A I
A I 8 ditë më parë
O Zot na jep durim ne sprove Allahu eshte me durimtaret Zoti ju shperblefte inshallah ❤️
Mirela Reka
Mirela Reka 8 ditë më parë
Elhamdulilah ☝🏻 Allahu i di ma mir punt e veta 🕌💓
sara samadraxha
sara samadraxha 8 ditë më parë
Inshaalla me durim doekalojm me mbrojtjen e zotit
itali italia
itali italia 8 ditë më parë
ELHAMDULILA JARABILALEMIN AMIN 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
fatjon januzi
fatjon januzi 8 ditë më parë
O Allah na na hedh aq sa te bajme
Kristina Mustafaj
Kristina Mustafaj 8 ditë më parë
Allahu Ekber
Mir Selmanaj
Mir Selmanaj 8 ditë më parë
o allah na jep kurajo e durim
Hatixhe Nexhipi
Hatixhe Nexhipi 8 ditë më parë
Elhamdulilah fuqija e atij qofte mos na dhente sa ka se si mbajme dot Amin
rrabbit bunny
rrabbit bunny 8 ditë më parë
Subhanallah Allahu eshte 1☝❤
koli rapaj
koli rapaj 8 ditë më parë
Elhamdulilah o Allah fuqi plote na ruaj o Allah Allahu Ekber ❤
A B
A B 8 ditë më parë
Inshaallah,edhe kete sprove te covid-19 e kalojme dhe i kthehemi jetes sone qe kishim me leje e allahut inshaallah, AMIN!
MiRi23
MiRi23 Ditë më parë
@1.618 Nuk e di askusb sa do zgjase!
1.618
1.618 8 ditë më parë
Nuk do të kthehet ajo që ishte. Prova, testi vazhdon deri në 2030. Na ndiqni! Paqe
Selime Bylyku
Selime Bylyku 8 ditë më parë
O ZOT MBESHTETEM TE TY MESHIRA E ZOTIT QOFTE ME NE NA BEJ NGA NJEREZIT QE FALIN NAMAZIN QE TE JEMI TE XHENETIT
derotif nomtrah
derotif nomtrah 5 ditë më parë
e sa vete tu kthun ty prej xheneti e te thane se jane ne xhenet
bahtir gashi
bahtir gashi 6 ditë më parë
Amin
Ylber Mjekiqi
Ylber Mjekiqi 8 ditë më parë
AMIN ZOTI JU RUJT TY E MBAR FEN MYSLIMANE AMIN JARABI PER XHENET AMIN.
Albanian Bass
Albanian Bass 8 ditë më parë
Univerziteti i Testimeve Jetesore: Njeriu i Pare nuke e ka kaluare Testine ne Univerzitetin e Xhenetit Femra e pare nuke i ka ndihmuare Partnerit te vete nuke e ka kaluare Testin Femit e Pare gjithashtu nuke e kane kaluare Testin Pasardhesite Tyre nuke e kane kaluare Testin Disa nga Profetet nuke e kane kaluare Testin Miliona njerez nuke do ta kalojne Testin Shejtani e ka kalle Testin Kafshet nuke kane Test Pra jane shume pake nga Krijesat e Zotit qe e kalojne Testine e drejtohen ne Xhenet Kena njerez qe nuke dojne te bejn Test Po e pyese une Veteveten a do ta Kaloje une Testin dhe ne Fund Zoti i Madheruare do te na i ndane Notat e Testit ne Ahiret.
MiRi23
MiRi23 Ditë më parë
@BabaJaro K Atij qe SI ka arrit Islami ata do ti gjykon Zoti ashtu si do ai vetë.
Sunflower 15
Sunflower 15 7 ditë më parë
@BabaJaro K un mendoj se po te keshe zotin perpara cdo gjo kapercehet ,edhe 2000vjet perpara qe thote zonja .....eshte nji force e pa' imagjinushme ,🙏🙏🙏
BabaJaro K
BabaJaro K 7 ditë më parë
Testi yt n varet nga zemra qe ke nga Asgje tjeter para 2000 vitev kan egzistu njerzt por jo namazet dmth zoti qenka i dobt per mi mbush me dituri roberit e vet qysh ather Sipas jush ? Dhe gjith ata njerz para 2000 vjet paskan xhehnemin sepse zoti sju ka dhan dije ta njofin allahun a aq te dober e paraqitni ju ate ?
Marsela Shoti
Marsela Shoti 8 ditë më parë
La ilahe il Allah,O Allah forcoi zemrat tona ne fene tende 🤲🤲♥️♥️
Nafa Nafa
Nafa Nafa 4 ditë më parë
AMIN INSHALLAH
Rexha Drita
Rexha Drita 5 ditë më parë
Amin 🤲
Mira Mira
Mira Mira 5 ditë më parë
AMIN INSHAALLAH ☝️🤲
Ana Ana
Ana Ana 8 ditë më parë
All-llahumme Amin Ja Rabbijj
꧁SNAKE ꧁
꧁SNAKE ꧁ 8 ditë më parë
Dhe mos tna i lekund ato dhe mos tna luhat ato.
Desi Myrteza
Desi Myrteza 8 ditë më parë
Allahu Ekber
shake Kuqi
shake Kuqi 8 ditë më parë
Oallah mos largo nga mshira jote
mahmudie pupa
mahmudie pupa 8 ditë më parë
Zot na jep kurajo😞
alesja sallaku
alesja sallaku 8 ditë më parë
Armando Veli
Armando Veli 8 ditë më parë
Elhamdulilah per cdo gje Allahut.. Kjo dynja per tu sprovuar eshte Allahu na forcofte ne sprovat tona dhe ma befte prej banorve te Xhenetit
Artenisa Dedja
Artenisa Dedja 7 ditë më parë
Amin amin
Aral Tosku
Aral Tosku 8 ditë më parë
Amin inshalla
Sara Zela
Sara Zela 8 ditë më parë
Allahu eshte i madhe
Islam-Peace
Islam-Peace 8 ditë më parë
Allahu Ekber
Endrrat e verteta! Si t'i dalloni?
04:31
Elvis Naçi
Shikime 32 mijë
Kijameti po afron! Çfare thuhet në Kur'an?
02:57
Արտաքսման Կիրակի - Առաջին Մեղքը / 21.02.2021
57:12
ՍԱՀԱԿ Բ. ՍՐԲԱԶԱՆ ՊԱՏՐԻԱՐՔ - Badriark Sahak II
Shikime 3,5 mijë
Kur do dalin Jexhuxh dhe Maxhuxhet?
11:25
Elvis Naçi
Shikime 76 mijë
Kuruluş Osman 48. Bölüm Fragmanı
0:49
Kuruluş Osman
Shikime 2,2 mln
Enis Bytyqi - Histori (Official Video)
3:28
Enis Bytyqi
Shikime 1,3 mln
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Shikime 2,7 mln
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
UnixMusic
Shikime 211 mijë