Antonela - Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës - Përputhen, 14 Prill 2021

  Shikime 1,305,601

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
ST Boss
ST Boss 4 ditë më parë
Antonela smeriton me kan e lumtur ksaj jeta vaj mis hku qather mir o kjo u bo me lujt me ndjenjat e ni njeri kishe pi silli djemt sikur sara khhaaa jo motro kap laj qylyma as per ket pun sje se tbin durt ntok
ZoomCollection Système
ZoomCollection Système 7 ditë më parë
alpost.info/mine/n5eqm3LEpn3UZGw/video In fire😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓👈👈👈👈👈👈🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩🛩
dea pulja
dea pulja 12 ditë më parë
Antonel pee mendimin timi mere atdheun se mevlani e ka mendjen te lediana
dea pulja
dea pulja 12 ditë më parë
😇
dea pulja
dea pulja 12 ditë më parë
Antonela as kishe mare
Bardhi Refiki06
Bardhi Refiki06 16 ditë më parë
sa varikarist ki atdheu
Emine Ema
Emine Ema 17 ditë më parë
Degjenerimi i shqiptarise
fortnite girl_.
fortnite girl_. 18 ditë më parë
ma dy ftyrshe se antonela skaa
fortnite girl_.
fortnite girl_. 18 ditë më parë
fol ashiqare be
anduena kallaba
anduena kallaba 20 ditë më parë
budallica😢😢😢
Ali Miftari
Ali Miftari 20 ditë më parë
Un
Alb fr
Alb fr 21 ditë më parë
Po e ktheni ne pejsazh erotike program vk
Dark Fantasy
Dark Fantasy 22 ditë më parë
Ky emision osht shembulli perfekt pse 10-20 % djemve bojn sex me 80-90% tfemrav
Dark Fantasy
Dark Fantasy 22 ditë më parë
Elvisi kishte te drejt nga fillimi
Ylli Velsula
Ylli Velsula 23 ditë më parë
Antonela ka ik per lesh nuk bohet mo
erza T.
erza T. 23 ditë më parë
Riniani me korrekti, intelegjenti edhe esht super cool🥰
Brisa Avdiu
Brisa Avdiu 24 ditë më parë
Skenari left the chat 😂😂😂
laura Teramo
laura Teramo 24 ditë më parë
Aman o Blerim sa i mire je 😍
blerta veizi
blerta veizi 24 ditë më parë
Ky qe nuk I heq duart nga xhepi kur puthen 🤦🤦
Valbona Berisha
Valbona Berisha 24 ditë më parë
Femer e nivelit ma ye ultit qe kam pare Antonela sedi si fe pelqejn qunay ty Blerim je nje djal.shum.i menqur hallall te qoft bravo maqedonija
Azem doshlaku
Azem doshlaku 25 ditë më parë
ket her skenari sishte siq duhet
Tani Zani
Tani Zani 25 ditë më parë
😂
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
e kryu prandaj esht qetesuar emisjon i degjeneruar
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
ku je ti serjoze moj je zhgaravin bashk me ate
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
o femer e degjeneruar ca trasmeton te rinia
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
oh kur ja vlen me ty moj
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
te ran ato pak vlera o atdhe kur puthesh me te
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
o atdhe gjej ndonji tjeter te iki imazhi keq jo me ate se mbytesh me shum a i lexon komentet
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
njerezve ju ben mashalla jan me te zgjuar se ju ju fusin ne filtra dhe ju japin vleresim maksimal jeni te dy te hurit dhe te litarit na e veshtiret jeten keshtu esht rinia shqiptare te pyes olsa pse e ul kaq shum rinin shqiptare se nuk esht keshtu
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
shtype shtype
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
ca flet moj bora ata nuk po pjerdhin per kamerat qe i filmojn duhet te xhvishesh lakuriq para mashkullit ne vask pastaj te njihesh shembull te bukur po jepni per te rinjt degjenerim
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
ty nuk te pjerth njeri po jeni budallenj o cuna qe diskutoni per ate
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
kjo te iken nga shtrati ......
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
rinjan blerim jeni djem me vlera nuk jeni per ate .....
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
mbajeni mend car do i bej atdheu do hakmeret keq per skandalin e puthjes gjoja ja mori me dhun kjo ja ka mar me dhun sma mer mendja qe atdheu ka pelqim ndaj kesaj esht absurde ta pelqej kjo te le ne gjum dhe .......
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 25 ditë më parë
o zot sa e shpifur na vjen per te vjell u qetesua se mevlani nuk e futi ne vask ........kish nevoj ......
Meri Merkaj
Meri Merkaj 25 ditë më parë
e lave me atdheun se ishe e veshtir po ti gjeti telat dhe tani fol po deshe per atdheutpo atdheu eshte djal me ndetgjegje jo si ty se equaje se do shpetoje nga grackamoj e pa fytyr
VaLi Hoxha
VaLi Hoxha 26 ditë më parë
Minuta:47:09 Antonela-: po poooo Atedheeee Atedheu:: une jam zhgarravinaa
Areti Bajo
Areti Bajo 26 ditë më parë
Antonela je bere e rendomte me fjalorin dhe llogjiken tende ...Atdhe shyqyr qe ke cik paraqitje se tru ske
Aristo bezhanic947
Aristo bezhanic947 26 ditë më parë
Po pse se futni dhe fatjonin sic futet atdheun
Lalalalalal Lalaalalalalala
Lalalalalal Lalaalalalalala 26 ditë më parë
O zottt 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ato arushat i ka fafa i lejn per klientet pse shtiren kaq shum kto njerez ??? Ato arushat jan pron e fafes rrin aty 24 or
19 98
19 98 26 ditë më parë
🔝Varikarsat🤣e Per💋
NT ERDI
NT ERDI 26 ditë më parë
Antonela ka nje buzeqeshje e cila nuk te le naten te besh gjum faleminderit💙
Valbona Peki
Valbona Peki 26 ditë më parë
O blerim largoju ku ku
Valbona Peki
Valbona Peki 26 ditë më parë
Lumte blerim je super djale
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu 26 ditë më parë
iiiii sa Prapanica te shpifme qe paska 🤮🤮🤮 Si prostitut Bullgare kenka nga t'passmet 🤮🤮🤮
Bardha qupi
Bardha qupi 26 ditë më parë
Bnfkf bujiw ehus
seiom jvony
seiom jvony 26 ditë më parë
Hera e pare qe sindi ja la dopjo gjashten Arjanit kur i permendi per te ashtuquajturen lidhjen mes Teas dhe Andit 😉
Arty Gashi
Arty Gashi 26 ditë më parë
A thu qa ka ndodh prapaskenav🤔
Rama Bajram
Rama Bajram 26 ditë më parë
Ky atdheu do e puthe aq shume antonelen sa qe ne fund do ja len blerimit
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 26 ditë më parë
Arjani ka fillu si psikolog tani Morali in firee
Juli Gjergji
Juli Gjergji 26 ditë më parë
❤️💋💓❣️👏💕
Humor Shkodre
Humor Shkodre 27 ditë më parë
Fakti qe keto debilet pelqejne Atdheun tregon mentalitetin idiot te femrave shqiptare. 🤮 Si spame nje vajze te thosi jo sme kane pelqy sjelljet e tij dhe sdu te dal me te. Mendoj se fakti qe ka lokal ndikon. Ndoshta ato se dijne qe ai e ka me qera.
Humor Shkodre
Humor Shkodre 27 ditë më parë
Nese Antonela del ne kamer me shume se 3 minuta ne nje episod un -》 🤮🤮🤮
Niki bojaxhiu
Niki bojaxhiu 27 ditë më parë
Degjenerim per popullin
Cimi Cimi
Cimi Cimi 27 ditë më parë
O antonela kush te ka ça me mir fatjoni apo atdheu ?🤔
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj 27 ditë më parë
Kjo antonela ka hyr ne perputhen vetem per tu ngjesh dikujt se ne Itali i doli nami dhe tani tu ngjishet ketyre cunave te perputhen. Atdheu atje ku peshtyve e lepivi injoranti. Dhe e quan veten burr. Antonela sju ngjesh dot mevlit dhe tani jo po u dashurua me atdheun. Ajo eshte shum injorante. Dhe e jema e antoneles tani pse nuk i kerkon dhogari se bijes se cfar po ben . Po jane familjarisht vetem per tu ngjeshur te tjerve qe si njohin. Dhe ky arjani ben si shakator po kur ja kthejne skuqet. Kjo perputhen shum bajate .
Matilda Mapreni
Matilda Mapreni 27 ditë më parë
Po nuk permendi arjani librat ska shanc
Genta Kazani
Genta Kazani 27 ditë më parë
Miredita Une mendoj se cdo njeri eshte i lire ta ndertoje jeten ashtu sic deshiron .por ka gjithnje nje por Shpesh thuhet qe dikush jeton jashte shqiperise edhe mendon e vepron ndryshe Une jetoj ne Itali prej 23 vitesh edhe kam ndertuar familjen bashke me burrin tim te mrekullueshe . Kam tre femije te rritur Jetoj ne Itali ne Piemonte nje zone e zhvilluar dhe njerez te mrekullueshem. Edhe perse ne mendojme qe ketu njerezit jane me liberale i dallon shume jo vetem edukata, riservatezza , edhe brenda familjes, por edhe disa vlera morale ne raport me te fejuarin conviventi ose bashkeshortin e ardhshem . Programin e shohin edhe femijet tane qe kane lindur edhe rritur ne Itali edhe japin komentet e tyre. Ju garantoj qe scuse here nuk jane pozitive ,edhe se, ju pelqen programi. Faleminderit
neringa petkute
neringa petkute 27 ditë më parë
Guys: what the place of the hotel in video? With pricate jacuzzi?
Prime Kalypto
Prime Kalypto 27 ditë më parë
Mbreti me mbretereshen thot Antonela 🙈🙈😂😂😂😂 a e shikojn veten.. Por Jan te pershtatshem nga karakteri shum.
doliio volay
doliio volay 27 ditë më parë
Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Valon Zymberi
Valon Zymberi 28 ditë më parë
O sje tu e dit o Atdhe gjarravina me kon ke pun a nuk e she qe as nuk dit me u gezu as nuk din asgja kujton qe veq me perqafime munet me i zgjedh senet
Jeta Magjuni
Jeta Magjuni 28 ditë më parë
sa pa ftyr ësht ky atdheu aman veq shife se si e mohon veten e ka qit posht veten se per antonelen e dim qe ka 10 fyra po ti atdhe cncnc🤢🤢🤮🤮🤮
Dr Ze
Dr Ze 28 ditë më parë
Blerim djali ZEMER je 😘😘😘
& Nonamme_1111
& Nonamme_1111 28 ditë më parë
Qysh thirrt qeky vendi ku esht
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 28 ditë më parë
Kjo antonela kot seshte fut per aktrimm
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 28 ditë më parë
Si ka mundesi kto tdy ishin ngjak me njeri tjetrin tani cne kshu
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 28 ditë më parë
Bora : sinpo te shkon dieta me acai one mevlan Mevlani : Humba plot bora jo kg po leke
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha 28 ditë më parë
Antonela u tregua femer e ulet... Atdheu kurr nuk ka me dasht perkundrazi do hakmerret keq kunder Antoneles. Shihet qart mllefi qe ka atdheu per te. Do pendohesh Antonela, ki kujdes... sinqerisht me vjen keq per ty😑😑
Seli Seli
Seli Seli 28 ditë më parë
Po ju ka hije shum e tash kishe po dashurohem o as qe shihen kta po krejt Skenar
bilishu aliss
bilishu aliss 28 ditë më parë
Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Agron Rrahmani
Agron Rrahmani 28 ditë më parë
jeni te bukur
Mimo Milano
Mimo Milano 28 ditë më parë
Hera par qe me pelqen riniani kur flet
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza 28 ditë më parë
Atdheu Atonelen jaberi per kuje qe eshau ne emisjon je pa future arrogant car si tha nese Atdheu bjen prehre e Antoneles eshte legen kalu atyre qespo e them
Erion Cerma
Erion Cerma 28 ditë më parë
Ikse fot i tqime aty ti
Elinor Gjyshja
Elinor Gjyshja 28 ditë më parë
Po ca esht ber si 100 vitrinat kjo. Kur zihen e kur pajtohen
John Ndoj
John Ndoj 29 ditë më parë
Eshte me te vertete nje show origjinal. Por jo vend per dashuri dhe lidhje martesore. Nuk mund te jap komente turli lloj shuli per emocionet e dy personave. Djemt duhet te mesojne shume nga Murati. Vajzat nga Ola. Per tjeter nuk shoh ndonje lidhje te qendrueshme. Le te presim Muratin me Olen. Lidhjet e tyre duken teper substanciale por kam frike pak per ndonje efect te jashtem te thashethemeve te tipit shqiptare. Turkish boy is smart guy! Hapni veshet cfare thote profesor Arjani
ares
ares 29 ditë më parë
Kjo antonela eshte tipike goc nighti
Milano Desio
Milano Desio 29 ditë më parë
Kjo antonela super aktore, Them se dhe per filma porno esht super. Gjith ajo pele esht.
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni 29 ditë më parë
Isohohiheobsendkbnjxibosbb
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni 29 ditë më parë
Rudjvdjbixh idbjcjjxjdbkxll
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni 29 ditë më parë
Xnjbxkjoxbobkbdbeih
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 29 ditë më parë
O Atdhe ik djalo nga kjo e paftyr
Eugertbolo Automotors
Eugertbolo Automotors 29 ditë më parë
Po ik moj Antonela në Itali se nuk bën dot teater me ne Shqiptarët ti, se jemi rrac e zgjuar ne.Nuk na mashtron dot sic je mësuar me Italianët.Ik qepi rrobave Italianeve se po i mungon.Ik se do humbësh dokumentat Italiane.
Akil Bexheti
Akil Bexheti 29 ditë më parë
shom seljaqki emision marre marre marre
Kadri Fejzi
Kadri Fejzi 29 ditë më parë
Krej prinderit do kishin dash te ken nje vajz si antonela .....komenti i mamit ....a un them se as nji prind nuk do te ket nji vajz si antonela
Idriz Rufati
Idriz Rufati 29 ditë më parë
verzioni i arion konomit 9.1 androit
behiri albert
behiri albert 29 ditë më parë
❤️🖤❤️🖤
behiri albert
behiri albert 29 ditë më parë
❤️
Eri M
Eri M 29 ditë më parë
Kush mendon qe edhe arjani i ka hy skenarit tash
Abc Abc
Abc Abc 29 ditë më parë
Arroganca e Arjanit ndaj Sindit te acaron. Arjan ziu ndaj ke mbetur vetem, se je narcist exterm.
Zaki Islami
Zaki Islami 29 ditë më parë
A e kthyt atdheun sa per klikime se atdheut nuk i pelqen aty asnje goce
Anuel Mema
Anuel Mema 29 ditë më parë
2 rop aira njerz me fallco dhe berdello sme kan par syt
Anuel Mema
Anuel Mema 29 ditë më parë
Keta duhan zhdukur qe te dy jasht berdelllot fak off
Katastrof albania
Katastrof albania 29 ditë më parë
alpost.info/mine/lc7Lz6CVoYncnWQ/video
Pajtim Jashari
Pajtim Jashari 29 ditë më parë
kjo si femer shkopi
Romi Zavallani
Romi Zavallani 29 ditë më parë
Baxhelle femer kjo antonela ka punuar tamam ne semaforet e italise ja di radhenmire meshkujve pise femer njeri me 4 ftyra
Romi Zavallani
Romi Zavallani 29 ditë më parë
Kjo antonela vertet do litarin e locos kot beri ate zhurme ne studio dhe e hoqen locon
Lum Berisha
Lum Berisha 29 ditë më parë
🥵🥵🥵🥵
besi bes
besi bes 29 ditë më parë
gamari me mushken si i bjen me dal klysht ?? sr un nuk e di
mc FreeStyle
mc FreeStyle 29 ditë më parë
Titulli konges ke takimi atdheut ???
Melisa Coha
Melisa Coha 29 ditë më parë
Dhe ky Arjani qe flet si femrat e i del gjithmon ne mbrojte ksaj idjotje
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 29 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤blu fafa golem 1💎💎💙💙💚💚❤❤
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Maj 2021
1:46:50
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 955 mijë
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 5 mln
SIDEMEN FOOTBALL DARTS
13:25
MoreSidemen
Shikime 2,4 mln
Sadakatsiz 29. Bölüm
2:5:32
Sadakatsiz
Shikime 798 mijë
Sidemen React to Sidemen Reddit
10:08
SidemenReacts
Shikime 2 mln
Emanet 180. Bölüm | Legacy Episode 180
57:07
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm
2:12:06
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 4,9 mln
Godzilla vs. Siren Head in real life 哥吉拉大戰警笛頭
10:19