Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV

  Shikime 212,246

NGOP

23 ditë më parë

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Kanali i Julit :alpost.info/show/v3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA.html
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit 22 ditë më parë
Jeni të paparë 🙌🏻
Thodhori Neço
Thodhori Neço Ditë më parë
O julo je kot fare
Dea Garunja
Dea Garunja 2 ditë më parë
🤣🤣I madh je
ardjan Hasanpapaj
ardjan Hasanpapaj 5 ditë më parë
O juli je si lili put
Mondi shk
Mondi shk 8 ditë më parë
Juli je i madh 🔥 edhe cunat t papar 👌🏻😂 🔥
Stiljan Brahja
Stiljan Brahja 8 ditë më parë
😅😅
FF FOREVER
FF FOREVER 11 orë më parë
Heq se na hengri neperka ne ....
Nida Malaj
Nida Malaj 21 orë më parë
😂😂😂😂😂😂😃😃😃
FF KEVIN KEVIN
FF KEVIN KEVIN Ditë më parë
Kasolle liliputi ahahhahaahah
Giannis Gewrgiou
Giannis Gewrgiou Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣😄😄😄😄😄🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tristan Gerven
Tristan Gerven Ditë më parë
Hahahha
Kledis Lushi
Kledis Lushi Ditë më parë
👌👌👌👌🤣🤣🤣 pa lek pa brek🤣🤣
Dea Garunja
Dea Garunja 2 ditë më parë
Lottt jenii
Nardi Mitro
Nardi Mitro 2 ditë më parë
Nadadvonoesheshum🤩🤩🤩🤩🤩
Alban Zeka
Alban Zeka 2 ditë më parë
Follow me heh😂😂😂😂😂😂😂
Limoz Hoxha
Limoz Hoxha 2 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂
Zajaku Erson
Zajaku Erson 3 ditë më parë
😂😂😂😂
Ina Eisi {ITF}
Ina Eisi {ITF} 3 ditë më parë
Aftostop!😂
Eduart SHALA
Eduart SHALA 4 ditë më parë
Ajajajajajaj
Eva Evisa
Eva Evisa 5 ditë më parë
Ky s'është mirë na mendja haaaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ardjan Hasanpapaj
ardjan Hasanpapaj 5 ditë më parë
😂😂🤣🤣
HECTOMEN. PRAJM.
HECTOMEN. PRAJM. 5 ditë më parë
😂😂😂😂😂
kristjan Truja
kristjan Truja 5 ditë më parë
Jeni te papare Juli te lumte qe erdhe ne per💋 mund te qendresh te per💋 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah 5 ditë më parë
Haahahahahahahaha
Curraj Eperm
Curraj Eperm 6 ditë më parë
Ec julo mos ndalo do jeshe vetja mos ndalo te lumte
Ergi Bogdani
Ergi Bogdani 6 ditë më parë
Hahaha
bora _ bora
bora _ bora 7 ditë më parë
🤣🤣🤣
anxhela ago
anxhela ago 7 ditë më parë
Juli e ka kuptuar sencin e jetes , dhe ju si shumica e shqiptare qe jetojne nen presjonin per tu dukur mir ne sy te te tjerve .Si Juli duhet te jemi te gjithe , dhe kaq te pallogjikshem qe merren me gjeta te ulta .Te vetmen gje qe ju quani qef eshte te hani sa me shume buke sidomos mish .
Egentjan Braha
Egentjan Braha 8 ditë më parë
😅😂
Dario Pasha
Dario Pasha 8 ditë më parë
Ik vishi në hale
Liz Liz
Liz Liz 8 ditë më parë
Flit siq flisje Mos e ndrysho zerin Juli se ti flet shum bukur
Wilde wilde
Wilde wilde 8 ditë më parë
AftoStop ahahaha
Dario Pasha
Dario Pasha 8 ditë më parë
ec ore se na hengri neperka ne pie uji me vitamina
Mazza One
Mazza One 8 ditë më parë
✨Aftostop✨ Legend
Kledis Lushi
Kledis Lushi Ditë më parë
O shoku o budall
vincenzo fre fire granmaster
vincenzo fre fire granmaster 9 ditë më parë
Ahhahahhaha super
Klario Basha
Klario Basha 9 ditë më parë
Hahahahaha
devilish
devilish 9 ditë më parë
Ne fund te fundit, Julit sja hengri kari kurre
DontLookAtMyName
DontLookAtMyName 9 ditë më parë
The best . Artist me vlera
Heri Zhiti
Heri Zhiti 9 ditë më parë
Kasolle liliputi😂😂😂😂
Heri Zhiti
Heri Zhiti 9 ditë më parë
Ne fund te detit 😂😂😂
Orges Pjetri
Orges Pjetri 9 ditë më parë
O julian
___ xhovanna
___ xhovanna 10 ditë më parë
te cilet lloje t njerzeve hyn ky juli
BB4LIFE
BB4LIFE 10 ditë më parë
Ngopi do te degjohet deri ne 2072
BB4LIFE
BB4LIFE 10 ditë më parë
Sa te papare
Arban Peposhi
Arban Peposhi 10 ditë më parë
Kur do besh ate udhetimin 6 mujoresh be bote ?
Refs Tv
Refs Tv 10 ditë më parë
hahahhahahahahhahahahah vertet ky eshte
DrxYoungG
DrxYoungG 10 ditë më parë
1:31 lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Afrim Imeri
Afrim Imeri 11 ditë më parë
Por si dele rude ka dale😂😂😂
Ff Mreti
Ff Mreti 11 ditë më parë
Hahaha🤣🤣🤣
Didge X5
Didge X5 11 ditë më parë
Juli.hajde.me.shkoder.do.kenaqesb.
Xhordi Ndoj
Xhordi Ndoj 11 ditë më parë
PA LEKË PA BREKE🤣🤣🤣
lalo 54
lalo 54 11 ditë më parë
Ha ha ha
Natasha Cela
Natasha Cela 12 ditë më parë
😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣
SNAKE EYE
SNAKE EYE 12 ditë më parë
Iku ke perputhen lumadhi
Alket Veliu
Alket Veliu 12 ditë më parë
Quen fiq jo kerqulla
Plisi Bardh
Plisi Bardh 13 ditë më parë
Juli po kam deshir shum te shikoj por nuk pe kuptoj pse nuk fol me zë origjinal por behesh disi si i quditshem dhe me ket Zerin qe ben mduket poi prish pak Videot.
Nertila K
Nertila K 12 ditë më parë
Kët video e kan bër për tê qesh, nuk e ka postu Juli. Kërko “ Aventurat e Julit “ aty do gjesh të gjith videot e Julit
Perputhen time
Perputhen time 13 ditë më parë
7:27 ua arushi i jasemines Nga juli e paska mar erlindi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Fitim Neza
Fitim Neza 13 ditë më parë
Po ti po mashtron populli per arsy perfituse po kush at solli pershqirin aty ty apo jot tem zhduku
Eva Evisa
Eva Evisa 5 ditë më parë
Haaha o fitim ja ka lënë peshkaqeni atë peshqirin aty o vlla
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 11 ditë më parë
🤣🤣😂🤣🤣😂😂 e ben dot ti kete lesht te vesh jasht shtetit me 50 euro vete dot lesht
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj 11 ditë më parë
Ti me i mir se ai te jesh
Thodhori Neço
Thodhori Neço 13 ditë më parë
Sdini e cfare beni
Thodhori Neço
Thodhori Neço 13 ditë më parë
Jeni te shemtuar
Thodhori Neço
Thodhori Neço 13 ditë më parë
Kjo videjoja eshte kot te can koken
Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya
Aras Bulut Iynemli And Hazal Kaya 13 ditë më parë
Juli dhe ne Perputhen ❤️
Kol Rrethi
Kol Rrethi 12 ditë më parë
po
Klidion Fieri
Klidion Fieri 13 ditë më parë
Po 😅😅
Olsi El
Olsi El 15 ditë më parë
👻😈😱
Stiljano Mesutaj
Stiljano Mesutaj 16 ditë më parë
Hahaha 🤣🤣🤣🤣
Aldrit Bushi
Aldrit Bushi 16 ditë më parë
O liliput te paca fatin hahahahaha
Ermal Zeka
Ermal Zeka 16 ditë më parë
Plz pjesen e 3
Durim Kycyku
Durim Kycyku 17 ditë më parë
😂😂😂😂
Serjali Lule te vetmuara nga Eralda Jaupaj
Serjali Lule te vetmuara nga Eralda Jaupaj 18 ditë më parë
Kasollja e liliputve 😂😂😂
Igli Musta
Igli Musta 19 ditë më parë
Super po vetem mos shani shm
LeartŘêđəvideos Gashi
LeartŘêđəvideos Gashi 19 ditë më parë
Ku vendi jeni ju
Enes Shehi
Enes Shehi 19 ditë më parë
Ja ku erdhen qyteti i 1001 dritareve 2 ketu 150 dhe 2 me duket jan andjej 152😂😂😂 JULI KACURELS💖
Maridon Dauti
Maridon Dauti 20 ditë më parë
Lot😂😂😂😂😂
Fernandos Noel
Fernandos Noel 20 ditë më parë
Hahhahahahahh kam fiks 6 ore qe ja shikoj videot julit je gjigand
Elidon Doni
Elidon Doni 20 ditë më parë
😂😂😂
Slime Chanel
Slime Chanel 20 ditë më parë
Si njeri shpellash 😫😝
David Prenga
David Prenga 20 ditë më parë
Cna knace he dreq
Antonio Zhupa
Antonio Zhupa 21 ditë më parë
Une jam ne sarand o jul
GAMING ON
GAMING ON 21 ditë më parë
Beni perseri kshu vidjosh me JULIN
arti ademi
arti ademi 21 ditë më parë
Ju lutme vazhdoni perseri me julin hahahaha🙏🙏🤣🤣
Art. Ho.
Art. Ho. 21 ditë më parë
Çu eshte fiksuar ne mendje se humori behet vetem me banalitet! Ka nga ato qe ajo i terheq banaliteti por shumica neverohen . Po i bete me familjare do keni me shume ndjekes.
Llajfet e shqiptarve
Llajfet e shqiptarve 10 ditë më parë
Fiks o vlla na duhet dhe humor i tille
Akim Aliraj
Akim Aliraj 21 ditë më parë
Kete e njoh un esht shoku i xhaxhait tim
denis hasa
denis hasa 21 ditë më parë
Kerpudha ne peme🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Brryli Brryli
Brryli Brryli 21 ditë më parë
Hahahahahahaha
Sami Et
Sami Et 21 ditë më parë
Edhe aj Juli vet eshte gallate me stilet qe i ben , po ngopi i kan qr hahahahaha
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO 21 ditë më parë
a dallohet qe jam pa brek ahahahahahahahh lottttttt
Donald Dervishaj
Donald Dervishaj 21 ditë më parë
Kete qe ben juli duhet ta bej cdo i ri. Ai ka kuptuar si te jete i lumtur
anxhela ago
anxhela ago 7 ditë më parë
Me ne fund nje person i llogjikshem 👍👍👌
ortaku yt
ortaku yt 21 ditë më parë
Na hengri neperka ne bile
sergo b__
sergo b__ 21 ditë më parë
Ueeeeeeee qa mekje jan kto mo nona 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
sergo b__
sergo b__ 21 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂
Kastriot Derstila
Kastriot Derstila 21 ditë më parë
Kasolleliliputesh
ff gaming
ff gaming 21 ditë më parë
Jeni të paparë🙌
Festim Hazizi
Festim Hazizi 21 ditë më parë
Kjo video eshte super hahahaha🤣🤣🤣😂😂❤
Dori D
Dori D 21 ditë më parë
Like kush ka pare episodin para dublimit 👍 ...dhe se batutat e Julit jane me te bukura se ato te Ngop-it 😁 (sado qe edhe ata i kemi xhan)
Ani Bakalli
Ani Bakalli 11 ditë më parë
Dasem
SorteX Music
SorteX Music 22 ditë më parë
Hahaha🤣🤣🤣
MineSam Craft
MineSam Craft 22 ditë më parë
0:45 ec se na engri neperka ne pile 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣me te miret jeni
FF _NINJA_
FF _NINJA_ 22 ditë më parë
Hajde shpejt se po na kafshon bilen nepërka.😂😂😂😂
ejona gjikaj
ejona gjikaj 22 ditë më parë
😂😂😂
lisandra Albania
lisandra Albania 22 ditë më parë
Lot lot
Kidaime 2021
Kidaime 2021 22 ditë më parë
Si quhet ky cuni ne te ver8
gango fieri
gango fieri 20 ditë më parë
Julian quhet avenurat e julit kerkoje ne ALpost 👍
Kledi Bukaci
Kledi Bukaci 22 ditë më parë
Sa te papare jeni mor plak
Lorenc hoxha
Lorenc hoxha 22 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt🤣🤣🤣
Eldi Hoxha
Eldi Hoxha 22 ditë më parë
Jeni shum lart pz😂😂😂😂ktej thot instiktin im😂😂😂😂
Riselda Thomo
Riselda Thomo 22 ditë më parë
Super jeni
Adri Abedini
Adri Abedini 22 ditë më parë
Mos, mos, flm E prish,Lini plera 😂😂😂
Perputhen time
Perputhen time 22 ditë më parë
Mos e prish Mos hidhni plera Flm Dhe kta qe e lexojn si Ana mos Mos flm prish hidh plera 😂😂😂🤣🤣
Sen Çal Kapımı 31. Bölüm
2:10:16
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,7 mln
Bota 6: Autostop nëpër Turqi
24:09
Aventurat e Julit
Shikime 432 mijë
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
Dita 68: Autostop në Greqi
21:00
Aventurat e Julit
Shikime 150 mijë
Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV
11:09
NGOP
Shikime 168 mijë
Sen Çal Kapımı 31. Bölüm
2:10:16
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,7 mln
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Hercai
Shikime 2 mln
I Built The Worlds Strongest HOUSE!
22:25
Unspeakable
Shikime 4,7 mln
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 3. Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,2 mln
I Shaved My Head Bald
16:19
James Charles
Shikime 8 mln
Amazing Cartoon Animals As Humans
8:34
SSSniperWolf
Shikime 2,4 mln
Kuruluş Osman 47. Bölüm  Fragmanı
0:59
KURULUŞ TV
Shikime 102 mijë