Profesori - Episodi 1 | NGOP.TV

  Shikime 185,434

NGOP

21 ditë më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey 9 orë më parë
O vella nje bluz me selon
Geraldo Geraldo
Geraldo Geraldo 3 ditë më parë
hahahahaha 🤣🤣🤣 Baba Selim
Sofiana Shkembi
Sofiana Shkembi 3 ditë më parë
Specidjana 🤣🤣
Pamela Ibraj
Pamela Ibraj 5 ditë më parë
Po keta aktoret turint shqiptare kan 😀😄😄😄😄
Armanda Alikaj
Armanda Alikaj 5 ditë më parë
Deka me lot😂😂😂😂😂
Gero B&W
Gero B&W 5 ditë më parë
po Specidjana 🤣🤣🤣
Fatjon Muho
Fatjon Muho 6 ditë më parë
8:15 hahahahah jeni te medhenj
Arsen Skenderaj
Arsen Skenderaj 6 ditë më parë
Eee Skënderaj Skënderaj 😂😂😂
Santi Bejko
Santi Bejko 7 ditë më parë
0:22😂😂😂 lot fare
Naruto Albania videos
Naruto Albania videos 7 ditë më parë
Profesori i bije me dor😂😂😂
Arben Prenga
Arben Prenga 8 ditë më parë
Ghooigaa pyfs. Otdc kid of uuv 💥♥️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎁🎁🤗😭⛹️⛹️🤔⭐👋😍
Donald Cani
Donald Cani 9 ditë më parë
si e ka emrin ky filmi
Olsi Kume
Olsi Kume 10 ditë më parë
Bravo
ardjan Hasanpapaj
ardjan Hasanpapaj 10 ditë më parë
Suksese Ngop Tv jeni me te miret😂😂
hacker dragons
hacker dragons 10 ditë më parë
2:25 hahahahahahahahahaha
Darlen Manellari
Darlen Manellari 10 ditë më parë
Shumë bukur
Ervin Spaholli12
Ervin Spaholli12 10 ditë më parë
grkkskskr
Gezim Myrtaj
Gezim Myrtaj 10 ditë më parë
O bobo gjyshi avadanthi 😂😂😂😂😂
Gabriel
Gabriel 11 ditë më parë
Svi dot se kam kishen ne orn 4 😅
Sara Duci
Sara Duci 11 ditë më parë
Ahaha lajk
Gerti albania
Gerti albania 12 ditë më parë
Si e ka emrin filmi ne te vertet ?
Relik Kotso
Relik Kotso 12 ditë më parë
Hahahahahaahhaahahahhaahhahahaha
Viktor Valdes
Viktor Valdes 12 ditë më parë
Hahahaaahhahaaah
Zona Black
Zona Black 12 ditë më parë
9:37 boll se e theve lott🤣🤣
Arxhes Berisha
Arxhes Berisha 12 ditë më parë
3:35 eshte gallat fare e pi ne burim ai ska nevoj per got 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
MIMOZA
MIMOZA 13 ditë më parë
Suusss😂😂😂
Miri Metolli
Miri Metolli 13 ditë më parë
9:11 ,🤣
Petrit Pali
Petrit Pali 13 ditë më parë
Sa i pa pare 😂😂😂😂😂😂
Σigma
Σigma 13 ditë më parë
2:21 Macaqis sto thithkaqis. 😂😂😂😂
Mariglen Nurce
Mariglen Nurce 13 ditë më parë
Si e ka emrin filmi
Borana Jaçaj
Borana Jaçaj 13 ditë më parë
Portokalli -0 Al Pazar- 0 Ngop- 100
Ismail Kukes
Ismail Kukes 13 ditë më parë
Kur del 2 se ngela tu e kontrollu perdit 😂😂
Lucky You
Lucky You 14 ditë më parë
Pin nburim 🤣🤣🤣🤣🤣
Santi Bejko
Santi Bejko 7 ditë më parë
Murgu 😂😂
Mohan
Mohan 14 ditë më parë
E pi burim Ai ska nevoj per god 😂😂😂😂
Paulo Shkarpa
Paulo Shkarpa 14 ditë më parë
💚💙❤️😋😋😋💙💯💙💙💯💯😋💜💜💯💯💯💯💯😋💜😆😆🥰💜💙💯😴😢😰😴😢🥳🥳
Rand Sesi
Rand Sesi 15 ditë më parë
8:10 parakalo çik 😂😂😂
B A
B A 15 ditë më parë
5:32 të shikoft ai lart ty 😂😂
Elvis Loli
Elvis Loli 15 ditë më parë
Oo babaselim o lot a mos vdekshi kurre 🤣🤣🤣🤣
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ledjon Shera
Ledjon Shera 15 ditë më parë
O profesor ma ze me dor ahah ahah
Vlore Velçe
Vlore Velçe 15 ditë më parë
Ekzemplar
Tile Laz
Tile Laz 15 ditë më parë
Jeni super meketo dublimet e ketyre filmave te STATHIT 🤣😂😅 ne te vertet keshu jan dhe si filma me keto budalleqe me femra,e bene dhe dyblimin ju e beni akoma me super te iken barkunnga vendi👍❄️🤣
DON XHONI 6677
DON XHONI 6677 15 ditë më parë
Pano o Pano u tunde , u tunda që e shkunda fare
Natasha Cela
Natasha Cela 15 ditë më parë
Ben nje vidjo tjet
xristos keramitzis
xristos keramitzis 15 ditë më parë
Pjesa e dyte kur fillon???
Mateo BoSi
Mateo BoSi 15 ditë më parë
Bos jepi pije drokon
gamen tv
gamen tv 16 ditë më parë
2shin 🤣🤣
Eran 007
Eran 007 16 ditë më parë
Te papar😜😜😜😜🤪🤪🤪
GENA
GENA 16 ditë më parë
sa me shpejt episodin e 2..🤓🤓
GENA
GENA 16 ditë më parë
ahahhaha. te medhenj jeni
Dyrrah Dyrrah
Dyrrah Dyrrah 16 ditë më parë
Ahahahahha gjoganda jeni me kte dhe rdr2
Paulo Shkarpa
Paulo Shkarpa 16 ditë më parë
Paulo shkarpa Ju do shume
Muhamet Spahijaj
Muhamet Spahijaj 16 ditë më parë
Un jam shkri tu qesh te minuta e 8 :33
Komentatori Unik
Komentatori Unik 16 ditë më parë
Specidjana me Specidiskun 🤪
who am i
who am i 17 ditë më parë
specidianaa ahahahahahahhahah
ERALD 007
ERALD 007 17 ditë më parë
Hahahaha
Ergi Bodini
Ergi Bodini 17 ditë më parë
P.o. ky osht sa. Gallat
Gerard Germani
Gerard Germani 17 ditë më parë
Ore juve.. Beni serine tjeter se na cmendet..Pse kot ju a beta subscribe
[ALB] *JoKeR*
[ALB] *JoKeR* 17 ditë më parë
Si e ka emrin filmi
AA CRIMINAL
AA CRIMINAL 17 ditë më parë
2:50 mekjeee 🔥😂😂😂😂😂😂😂
FF serveti
FF serveti 18 ditë më parë
6:55-7:25 Lot
HellBanians
HellBanians 17 ditë më parë
Po pjesa me e mire
Amarildo Jaupi
Amarildo Jaupi 18 ditë më parë
O qivaj tem Po me shkollen time cpatet ?🤣🤣🤣🤣 te medhenj jeni
Adrijan Sulejmani
Adrijan Sulejmani 18 ditë më parë
The best man✌🏽
Game 4R4
Game 4R4 18 ditë më parë
Uuuiuuuiii Selua
Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya
Aras Bulut Iynemli & Hazal Kaya 18 ditë më parë
Selua is back ❤️👍
Andrea Lusha
Andrea Lusha 18 ditë më parë
Boni filmin e plot
Andrea Lusha
Andrea Lusha 18 ditë më parë
Bravo ju lumt boni dhe episodet e tjera
Boss Boyy
Boss Boyy 18 ditë më parë
Hahaha do na cahet sovaja
Vlora Vlora
Vlora Vlora 18 ditë më parë
Na dergo te tjera vidjo vlla se u mekm
Vlora Vlora
Vlora Vlora 18 ditë më parë
Hahahah
Ela Lee
Ela Lee 18 ditë më parë
😂😂😂
david jese
david jese 18 ditë më parë
Drog me bidon Haaaaaa.. sa e goditur.
kevin cani
kevin cani 18 ditë më parë
Po 2 kur de dali
david jese
david jese 18 ditë më parë
SELUA dhe BABUA AKTOR HOLLIVUDI
R M
R M 18 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑
Isi Kuci
Isi Kuci 18 ditë më parë
6:57 lot fare 🤣🤣🤣🤣
FF ubejdi 189
FF ubejdi 189 18 ditë më parë
Termet i vogel🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Elson Miraka
Elson Miraka 18 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Hallall ja u befte zoti ju bishave te ngopit. Na keni knaq me keto telefilma. Respekte. Jeni njisha
nikolin abazi
nikolin abazi 18 ditë më parë
kjo ishte me e bukura nga te gjitha ju rujt zoti cuna vazhdoni keshtu
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 18 ditë më parë
O Cuna Beni parodi SE eshte pe te qesh🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂
Seonila Gjolena
Seonila Gjolena 18 ditë më parë
U kthye Selo me ne fund 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Erind Jahaj
Erind Jahaj 13 ditë më parë
Ai 30 seconda pun beri si kaposhi 😂😂😂🤪
Terenc Mihaj
Terenc Mihaj 18 ditë më parë
😊😂😂😂
Terenc Mihaj
Terenc Mihaj 18 ditë më parë
Ky paske qen i felliqur mkujton ate “ti paske qon e fulliqme”
Sara Fuga
Sara Fuga 19 ditë më parë
Hahahahahah 40 vjec ne vit te 3 loooot
Erind Jahaj
Erind Jahaj 13 ditë më parë
Hahahaha ai 30 sekonda mbaroj pun shpejt si kaposhi 🤣🤣🤣😜
Lusjan Shehu
Lusjan Shehu 19 ditë më parë
Lol 😆 🤣 😂 😹
Saul Muca
Saul Muca 19 ditë më parë
Ore un kam hall do na çahet suvaja😂😂😂😅
Another unknoWn
Another unknoWn 19 ditë më parë
Ore Qazim Hyseni 🤣
Tila Geni
Tila Geni 19 ditë më parë
Selua murgu
Bushi Seitaj
Bushi Seitaj 19 ditë më parë
Baba selim 😂😂😂😂😂
Benadio Guzja
Benadio Guzja 19 ditë më parë
2:25 pjesa ma e bukur😂😂😂
Aledio Seleni
Aledio Seleni 19 ditë më parë
Hahahah pi ne burim ska nevoje per gote
ylber luli
ylber luli 19 ditë më parë
AAHHAAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAH episodin tjtr sa m shpejt plsssssssss
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 19 ditë më parë
0:46 me pelqen si budallente
Lazaj Tv KANALI 2
Lazaj Tv KANALI 2 18 ditë më parë
Popo si budallenj
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 19 ditë më parë
0
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 19 ditë më parë
0.46 me pelqen si budalenj
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 19 ditë më parë
G
Johny Albania
Johny Albania 19 ditë më parë
Jeni njeshaaa
Jurgen Beqiri
Jurgen Beqiri 19 ditë më parë
Te pakten nxireni te pakten cdod 3 dit na 1 pjes jo 1 ne jav
Iljant Cenolli
Iljant Cenolli 19 ditë më parë
Harrove te besh ate apellasin 😂😂
denis luke
denis luke 19 ditë më parë
Shkolla siri shapllo 😂😂😂
Dragoti
Dragoti 19 ditë më parë
Ajo fytyra maçit atje ku duhet...😂
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
09:58
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 58 mijë
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
Karl & Co - Går på igjen
50:04
Prince of Crime
Shikime 59 mijë
RRIHEMI NË GJYQ 5 | NGOP.TV
04:30
NGOP
Shikime 328 mijë
Ngop Fails 91 | NGOP.TV
08:35
NGOP
Shikime 50 mijë
Aventurat e Julit - Episodi 2 | NGOP.TV
08:01
Sveriges Bästa Svensk del 2 - Filmen
44:00
Sveriges bästa svensk
Shikime 504 mijë
Murgu - Episodi 2 | NGOP.TV
14:23
NGOP
Shikime 513 mijë
Menajerimi Ara 27. Bölüm
2:17:57
Menajerimi Ara
Shikime 167 mijë
WHO IS THE UGLIEST SPY NINJA?
22:13
Chad Wild Clay
Shikime 7 mln
Russian Superheroes
1:50
FatTV
Shikime 662 mijë
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,6 mln
I Built The Worlds Strongest HOUSE!
22:25
Unspeakable
Shikime 4,8 mln
20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION
49:23
Press Subscribe For....
11:59
MrBeast
Shikime 25 mln