"Si shpëtova nga Covid 19", Gent Zenelaj flet për ditët më të vështira / Fit Station

  Shikime 103,415

News24 Albania

Muaj më parë

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: alpost.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL
#news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Komente
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 22 ditë më parë
Genti je yll te rujti zoti ....🙏🙏🙏🙏
Alban Sulejmani
Alban Sulejmani Muaj më parë
La
Travis Stoaty
Travis Stoaty Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Shkurte Hoti
Shkurte Hoti Muaj më parë
Korap perleka
Dava Coku
Dava Coku Muaj më parë
Urime o gent
E. S.
E. S. Muaj më parë
Gazetarja reflekton amatorizem, sorry. Genti i mrekullueshëm. Lum kush e ka pranë.
chin lee
chin lee Muaj më parë
Ik ore dreq, nuk e prisja kete perrall nga ti, virusi b....
florjan kanapari
florjan kanapari Muaj më parë
As un nuk e dua dimrin me trishton 😪😪
Mirela Mirela
Mirela Mirela Muaj më parë
Marshallah shume te bukur i paske femijet .ti rujte zoti.
Vjollca Sotiri
Vjollca Sotiri Muaj më parë
Perpudhetdata1
Liza Kovacaj
Liza Kovacaj Muaj më parë
9o
Seevis Cel
Seevis Cel Muaj më parë
5809
Musa Aliaj
Musa Aliaj Muaj më parë
Je njeri shum i mir te prsh dhe nje mesazh shum te mir per gjith shqiptart
Joel Cene
Joel Cene Muaj më parë
X. '
ARBI ARBI
ARBI ARBI Muaj më parë
Respekt! E VERTET NE MES TE AUTOBUZIT PA MASKE.
Elsa Roci
Elsa Roci Muaj më parë
Shum njeri i mir..zoti qoft me ty
Vlora Vlora
Vlora Vlora Muaj më parë
E R o Genti je ipapare te duam shume pace jete te gjate me gjithe familje
Lumturije Kasa Balla
Lumturije Kasa Balla Muaj më parë
Marshallh zoti rujt jeni te mrekllushem ❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏
Shefqet Paja
Shefqet Paja Muaj më parë
✋✋✋✋🙏🙏🙏
Hava Tavani
Hava Tavani Muaj më parë
Nje baba I mrekullueshme bravo genri me pelqen lume familia qe e ka
MARSELA TOZO
MARSELA TOZO Muaj më parë
Njeri i mbrekullushme! Nje shembull per te ter baballaret qe e kalojn nje pjes te mire kafeneve me shok duke haruar qe kan nje familje qe i pret ne shtepi. Zoti te dhente shendet e jet te gjat 🙏
Adem Latifi
Adem Latifi Muaj më parë
0
Kristina Kotmilloshi
Kristina Kotmilloshi Muaj më parë
Genti respeke je njeri shume i mire respeke dhe gjith te mirat te uroj familjarisht
Hysen Derti
Hysen Derti Muaj më parë
o qullac ti del me tanga ne bore
Massimo Remis
Massimo Remis Muaj më parë
Uuuuu sa i shëndosh
Hamide Allkoci
Hamide Allkoci Muaj më parë
Jemi ne kohen e nje lufte te madhe boterore,o njrez ,duhet te keni kujdesnga kjo kohe e cmendur ruani veten familjen dhe showerine ,mos shkoni ne lokal mos hypni ne autobus vendosni masken kudo qe te shkoni,zbatoni rregullat.
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini Muaj më parë
Faleminderit per mesazhet qe u percollen .Shendet e dashuri per njeri tjetrin i bejne ditet e bukura..
Liliana Mastoropoulou
Liliana Mastoropoulou Muaj më parë
Rrespekte genti je njeri fantastik me gjithe familjen tende te mrekullueshme
Lola Dogani
Lola Dogani Muaj më parë
Shyqyr qe jeni mir marshalla femijet ti kesh me jet
Flutura Kurani
Flutura Kurani Muaj më parë
Marshalla sa te ngjaka djali me jete te keshe
Valbona Klobocista
Valbona Klobocista Muaj më parë
Gentijan je ylle Lume nana Baba qe te. Ka ore vella. Bashke me familjen tande femije i ke ylle bote mashalla qufte e kalur e. Jotja jet te gjate bashke me te gjithe 🙏🏻🤲🏻
Leticia 22
Leticia 22 Muaj më parë
E Gento nuk e don boren, por origjinen nga qyteiti ku bie shume bore e kemi ne te dy!
Marjeta Muca
Marjeta Muca Muaj më parë
Brava Gentian Zenelaj pershendetje nga ita-
Clirim Maho
Clirim Maho Muaj më parë
Po lokalet janë plot e vërtetë.po ju si emision nuk e keni hapur këtë problem😉😉😉😉😉
Shpetim Muci
Shpetim Muci Muaj më parë
Çlirim Maho jam me SMS OK që ke shkruar. Po nuk e hapin gojën sepse nuk i le saliu me Lulin metën raman jozefina dhe GENTI BASHKË janë Ajduter të mëdhenj. Sepse u bënë super miljonera këta tek STOP DHE EMISJON OPINION. Të bëhesh super miljonera në Shqipëri ti mundesh ta kuptosh si u arritën këta 3 persona super miljona EURO.
Lili Calamani
Lili Calamani Muaj më parë
Genti je djal I shkelqyer familiar kujdesesh per femit e familjen tende te bukur bravo,♥️
Evelina Dedej
Evelina Dedej Muaj më parë
Ajde ne FLORIDA temperatura me e ulet eshte 24 ka plazh cdo dite.
Drita Binjaku
Drita Binjaku Muaj më parë
Yes Florida is the best 🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Vjollca Kulli
Vjollca Kulli Muaj më parë
Marshallah Zoti ti rujt Gentjan dy engjejt 🇺🇸🇦🇱
Jurgen Tafaj
Jurgen Tafaj Muaj më parë
Nje familje e mrekullueshe je gentian zenelaj
Tirana 2001
Tirana 2001 Muaj më parë
Zoti te ruajte
Marjol Doksani
Marjol Doksani Muaj më parë
Respekt!
B
B Muaj më parë
Gent Zenelaj je sh i mire shyqyr qe te ka ruajtur Zoti nga virusi ju ruajte Zoti me gjithe familjen tende te bukur
bledi Rrodast Alb
bledi Rrodast Alb Muaj më parë
Je njeri me kemb ne toke Gent!
Fiqirete Manushi
Fiqirete Manushi Muaj më parë
Ùb
manjola sinaj
manjola sinaj Muaj më parë
Jo si nje luft por eshte lufta e tret boterore
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Muaj më parë
Nese urene boren..ti qenke llaskuc...
aggelos 13
aggelos 13 Muaj më parë
Genti te shikoj per dite edhena kenaq te njentamend kemi
Shpetim Muci
Shpetim Muci Muaj më parë
Anggelos 13. Nga të kënaq ky njeri dhe paskeni ( njentamend me këtë njeri që është mendje madh në emisjon STOP
Lume Hoxha
Lume Hoxha Muaj më parë
Te shkuara Genti.pesha po vazhdove keshtu do të të arrijë 1ton.gjynah je dhe djale i ri. kujdesu SA nuk ështe vone.......
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni Muaj më parë
Po me shendetin nuk ka oooo djale
Agim Kotja
Agim Kotja Muaj më parë
Gent zeneli hallall je shume I qart kush te dojlete ndegjoj
Toni Araniti
Toni Araniti Muaj më parë
Po sport nuk bën?!! Se të ka zënë dhjami pak si shumë!!! Merre si këshill jo si ofendim.
Mira
Mira Muaj më parë
CENTI FLET SHUME QARTE SAKTE DREJT BRAVO CENTI JU NDJEK CDO NATE KE STOPI JU PERSHENDES NGA AMERIKA
Shpetim Muci
Shpetim Muci Muaj më parë
Mira Genti ke Stopi. Ok. POR me të mire me te SIQERT dhe me tërheqës nga publiku janë ( DEVI E & DORI ) Janë më të mirë pe TEK TOP CENNELL. PE ( STOP ) Keta janë mendje mëdhenj unë për veten time jo se GENTI NUK është i mirë por janë dhe politikane këta tek ( STOP ) Ndihmojnë me shume PARTINE. PD Janë më të bezdisur sepse unë jam anti parti sepse PD na kanë lënë popullin e Shqipërisë pa futur në EVROPË. po të duanë dhe po ta them sinqerisht këta e lanë popullin me SERBINË. RUSINË. GREQINË. Për këta janë mendje medhenj. Sepse në komunizëm isha i psekutuar. Në demokraci është për borgjezet e politikanëve. Nuk është demokraci e popullit demokracia e SALI BERISHËS na dha garanci për firmat fantazmë piramidale me vodhe. Shumë miljona lekë. Sepse si vëllezër motra u kthyem demokrate. Po unë bëra shkëputje e shava Berishën është ENVERIST komunist. Kjo PD. Sa percavi popullin dhe. LSI KËTO parti janë vetëm interes për familjet e tyre. SE sa për popullin qe e carmatosi ky demokrati SHQIPËRINË TONË TË BUKUR. Ky njeri është SERB JO SHQIPTAR. Prandaj shkatërroi Shqipërinë nga leket e popullit qe dertoj ENVER HOXHA për 45 Saliu e shkatërroj me FATOS nano. Ilir meta. Këta janë tradhtare e popullit Shqiptar.
erich rapi
erich rapi Muaj më parë
Bravo Gent per cdo fjale qe ke thene. Cdo fjale qe ke thene eshte zeri dhe mendimi i shumices. Respect ✊
Hektor Zeraj
Hektor Zeraj Muaj më parë
sa gjynaf virusi ..................eshte bere 200 kg ky dhe jep leksione per virusin qe te kujdesemi ne !!! i ka vajtur sheqeri dhe kolisterini 800 ketij dhe na thote te vendosim ne maska !!!!... barbon parazit ......
Mr ROBOT 1984
Mr ROBOT 1984 Muaj më parë
Shume I fort je vertet, nuk esht e leht te fitosh mbi nje virus mijera vjecar sic esht gribi, bravo je HERO I vertet
TORR NADO
TORR NADO Muaj më parë
O shqipe per ca gribi po flet,, PASKA AKOMA QE BESOJN QE KY ESHT GRIB..PER TU HABITUR SA GRIB INTILIGJENT, NE NJE FAMILIE PREJ 5 ANETARESH. KATER SEMUREN KEQ DHE NJE GRUA PLAK 80 VIECARE I SHERBEN KETYRE TE KATERVE.ESHT SI KOKRRA E MOLLES.🤔🤔🤔🤔
Mr ROBOT 1984
Mr ROBOT 1984 Muaj më parë
@Vajza Shkodrane nqs flet English do kuptosh shume gjera, Mr 1 qe cdo gje qe kemi mesuar ne jet ose ne shkolle esht genjeshter,kerko karis Kary Mullis,personi Nobel qe krijoj RT PCR TEST rreth 90s dhe vdiq pak muaj para plandemis, kerko EVENT 201,United Nations AGENDA 21 ose 2030,Bill GATES Gavi-covax,world health organisation nga cili kontrollohet? MEDIA?The SPARS PANDEMIC SCENARIO 2025-2028,WORLD ECONOMIC FORUM klaus Schwab the cili esht qellimi? Me fjalen RESET I njerezimit cfar kupton ti? 2 gjera te fundit- esht nje luft kunder njerezimit jo virusit, me zhdukjen e bankonotave dmth cdo gje do jet elektronike dhe digitalizimini e cdo aspekti te jetes sone do marri fund cdo gje qe nga liria e te menduarit jo vetem te folurit dhe cdo gje tjeter, te tregova pak shembuj pasi ekzist mijra, qeverit jan lodra nuk mund te bejn gje, novela 1984 do te duket parajse ne krahesim me ate qe do shohesh
Vajza Shkodrane
Vajza Shkodrane Muaj më parë
Ishalla nuk të zë covid pa do ta shikosh që është një"grip" i thjeshtë,
Marco Mauro
Marco Mauro Muaj më parë
Gento je yll bote vlla , shum rrespekt
hekuran gjoka
hekuran gjoka Muaj më parë
nuk bi rrufeja ne h...
Mimoza Sulejimani
Mimoza Sulejimani Muaj më parë
Po pse flisni kështu nuk mund të flisni ëm ëmbël pse duhet me fol për një artist që sa e shikon të bën për të qeshur
Rakip Halilaj
Rakip Halilaj Muaj më parë
Pse i thua kështu Gentit o Hekuran.
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Muaj më parë
Bravo po kushe m...t eshte ky
Russia 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
59:34
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 4,5 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 5 mln
Turkey 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:42
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
بث مباشر || قناة القرآن الكريم Makkah Live
قناة القران الكريم
Shikime 15
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 4,5 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 5 mln
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 4,5 mln
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08
PewDiePie
Shikime 3,8 mln