MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

  Shikime 2,785,051

MATOLALE

Muaj më parë

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente
Nderim Aliti
Nderim Aliti 10 orë më parë
Mer be pichk famile njer gje noizy noizy shtej se tcoj nkaret bon si coll shko be nkaret se kategori e vogel ije ta ci familen
Erjon 71
Erjon 71 12 orë më parë
Ik more vogelush se ne i Vogel akoma ti sje per dissa akoma
Majlinda Hoxha
Majlinda Hoxha 15 orë më parë
Ik or klysh
Majlinda Hoxha
Majlinda Hoxha 15 orë më parë
🤯
Kejdi Skenderaj
Kejdi Skenderaj 16 orë më parë
Meritoni👉📲HAJDE NA FOL PER NOIZYN😂😂
Melinda 123
Melinda 123 17 orë më parë
Bravo💝💝
Brion Dungaj
Brion Dungaj 18 orë më parë
The other thing that you do not
Blerim Turkollari
Blerim Turkollari Ditë më parë
Super kenge
Antoni Ruci
Antoni Ruci Ditë më parë
Bro!! Noizy let down so many people that helped him on the way up!! Duda, Ak47, Mali G ... the line never ends. Icy, Eddie B, Don vidi and so many just suck up to him. Noizy needs to remember that back in UK people helped him when he got kiddnaped etc
florinjo
florinjo Ditë më parë
Kush meno se ky diss esht tritol
Tattoo Fatjoni
Tattoo Fatjoni Ditë më parë
Muzik vari karin
Armando Albania
Armando Albania Ditë më parë
E fucke noizyn me kte keng bravo 👏 noizy esht bythqir I pabes
Geri Murrani
Geri Murrani Ditë më parë
Super Keng i ke .. .... disit
Mariglena Hoxha
Mariglena Hoxha Ditë më parë
❤❤❤
KRIMINELI
KRIMINELI Ditë më parë
Ky e ka ber super diss per tgjith ata klyshat e kurvave
Antonio Qeramixhi
Antonio Qeramixhi Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Crazy Stan
Crazy Stan 2 ditë më parë
alpost.info/mine/nZScp5DLkJbaXXU/video
Shukri Krasniqi
Shukri Krasniqi 2 ditë më parë
I VETMI SHQIPRI QE NUK SHAJTI THMI OSE QKA PO DI UN E TREGOJ A TI NOYZIA ROSPIA OTRKARI
Shukri Krasniqi
Shukri Krasniqi 2 ditë më parë
SHUM E FORT 1 KAFFE E KE PREJ MEJE FORT FORT
Hava Hava
Hava Hava 2 ditë më parë
Po folka si burim.ademi🤣
Doci Blendi
Doci Blendi 2 ditë më parë
Super DISS 😃
Kejdi Skenderaj
Kejdi Skenderaj 2 ditë më parë
1:53 super
Ferari :
Ferari : 2 ditë më parë
Fiks o matolale
Refs Tv
Refs Tv 2 ditë më parë
Flak🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
gazi gazi
gazi gazi 3 ditë më parë
Bravo matolal je gjigand nojzi shok bukshkels
Aldi Çullhaj
Aldi Çullhaj 3 ditë më parë
Krenar per vlerat artistike Mato.. 👍🦅 Pa hatermbetje per 🦅 e tjere, ky djale ka sukses . Dua te shoh 1 here te vetme, me nje text gjigant bashk me Noizin Getoarin & grupin Hellbanians do dali basii 🎼 me i fuqishem i gjith koherave Bejeni per artdashesit e 🇦🇱 Mendojeni 😉
Bada Big
Bada Big 3 ditë më parë
L
Pellumb Bajrami
Pellumb Bajrami 3 ditë më parë
Ere bishe shume e bukure kenga edhe pse jame fanci nozyt
GAME PLAYER1
GAME PLAYER1 3 ditë më parë
Je ma i miri
Niko Mekshi
Niko Mekshi 3 ditë më parë
Ti se thu dot rr dhe na bon p9
ALINDRO TOSKA
ALINDRO TOSKA 4 ditë më parë
OTR👑
Eglis Muca
Eglis Muca 4 ditë më parë
Do hash rakun tim
Besnik Oboc
Besnik Oboc 4 ditë më parë
Kush mendon se ky eshte nje plere para NOIZYT
Doci Blendi
Doci Blendi 2 ditë më parë
Ky eshte e Ardhmja e Hip Hopit ne shqiperi 😉
brajan karabrahimi
brajan karabrahimi 4 ditë më parë
un
Agim Farie
Agim Farie 4 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼
Fatos Mustafaj
Fatos Mustafaj 4 ditë më parë
Adonis
Ernest Gaming
Ernest Gaming 5 ditë më parë
🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Deram League soccer21
Deram League soccer21 5 ditë më parë
pa lidhje👎🏻👎🏻👎🏻
Enes Musabelli_Official
Enes Musabelli_Official 5 ditë më parë
Ik mso rr
Ajet France
Ajet France 5 ditë më parë
Krejt shokt e nojzit i hikin nga grupi se nojzi esht rob qir. Ndersa stres rracpompa esht bashku gjasme me te ja bo shok. Ju qifsha robt e grupin nojzit dhe stresit. Respekte per talentat e ri. Marini don xhon matolale finem solo etjjj....
Alesia
Alesia 5 ditë më parë
Shum bukur
Kamela Hoxha
Kamela Hoxha 5 ditë më parë
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
AIDA DEMIRI
AIDA DEMIRI 5 ditë më parë
Hahahhaah
Mevlute Manallari
Mevlute Manallari 5 ditë më parë
O mato o kar
Rezarta je më i miri Malo
Rezarta je më i miri Malo 6 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤
Emanuela Sterkaj
Emanuela Sterkaj 6 ditë më parë
Wwaaaa super e bukur
Xhuljano Narkaj
Xhuljano Narkaj 6 ditë më parë
Kar Noizy t'a dha famen
Luis Luis
Luis Luis 6 ditë më parë
Bravo
Ilsa Rildi
Ilsa Rildi 6 ditë më parë
Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff
GT NO3L
GT NO3L 7 ditë më parë
O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin
Anasue Ana27444
Anasue Ana27444 7 ditë më parë
mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪
Iphone Phone
Iphone Phone 7 ditë më parë
Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮
Andi Azizaj
Andi Azizaj 7 ditë më parë
Mati gjigand mato talent mato kolloz
Elvis Visha
Elvis Visha 7 ditë më parë
ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit
Ajet Shima
Ajet Shima 7 ditë më parë
Hallall ta boft zoti
Merudual Iso
Merudual Iso 7 ditë më parë
💪🔥💪🔥💪🔥💪
djalingatropoja
djalingatropoja 7 ditë më parë
alpost.info/mine/d7bbsmiRkJ2anX0/video
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 7 ditë më parë
Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri
KAFKA FF
KAFKA FF 7 ditë më parë
IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY
Xhoni Troka
Xhoni Troka 7 ditë më parë
Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏
Xhoni Troka
Xhoni Troka 7 ditë më parë
@Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.
Dejvi Dejvid
Dejvi Dejvid 7 ditë më parë
Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar
Dj ERIX
Dj ERIX 7 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮
ergys shkoder
ergys shkoder 7 ditë më parë
super
ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ 7 ditë më parë
Nojzy esht kar derr o kar
djalingatropoja
djalingatropoja 8 ditë më parë
Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi
djalingatropoja
djalingatropoja 8 ditë më parë
Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”
Kuj des
Kuj des 8 ditë më parë
diss me i bukur ky eshte 😉
White Wolf
White Wolf 8 ditë më parë
Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin
Dafi Dafi
Dafi Dafi 8 ditë më parë
Aty rri m bablok
maksi Poci
maksi Poci 8 ditë më parë
Prej noizyt more fam
Amir Dullovi
Amir Dullovi 8 ditë më parë
👍
Renato Otto D'Angelo
Renato Otto D'Angelo 8 ditë më parë
bumping this in the town (oaktown,ca)
Sonila Sonila
Sonila Sonila 8 ditë më parë
Po Kari Po ✓
Tony
Tony 8 ditë më parë
Flamma vs Resto ? Like
LEOPARDO Krasniqi
LEOPARDO Krasniqi 8 ditë më parë
Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo
Diablo-Agario
Diablo-Agario 8 ditë më parë
Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱
Besnik Stema
Besnik Stema 8 ditë më parë
patoumnozin
RT_MAFIOZI
RT_MAFIOZI 8 ditë më parë
OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin
RT_MAFIOZI
RT_MAFIOZI 8 ditë më parë
Bravoooooooooooo je njish
Florin Demiri
Florin Demiri 8 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel 9 ditë më parë
E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤
dritan samsung
dritan samsung 9 ditë më parë
Matua thjesht mori fam nga noizy
best music
best music 9 ditë më parë
ky mato prej noyzit mori fam
Orsi Alla
Orsi Alla 9 ditë më parë
Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje
Enes Qaili
Enes Qaili 9 ditë më parë
Degjenerim per noyzin
Esmeralda Cerriku
Esmeralda Cerriku 9 ditë më parë
Ti noizyt ka merr ngoj noizy
Klajdiklevi Gerbolli
Klajdiklevi Gerbolli 9 ditë më parë
Bravo
Devin Sherifi
Devin Sherifi 9 ditë më parë
bravoooo
War Queen
War Queen 9 ditë më parë
🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike
Elian Pepkolaj
Elian Pepkolaj 7 ditë më parë
A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO 8 ditë më parë
kurr ma mir ske fol vlla
Ana N
Ana N 9 ditë më parë
Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.
dibrani otr
dibrani otr 9 ditë më parë
Po kari po
Haker Official
Haker Official 9 ditë më parë
U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣
Luca2 Bekshiu
Luca2 Bekshiu 9 ditë më parë
Varrosi > mato
Urim Rexha
Urim Rexha 9 ditë më parë
Eyd
Geni Demiri
Geni Demiri 9 ditë më parë
A
Emra Kajtazi
Emra Kajtazi 10 ditë më parë
Tka re stresi tka bo pidh
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 10 ditë më parë
Kari
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 10 ditë më parë
Ma
Emiljano Dobi
Emiljano Dobi 10 ditë më parë
Yendufhfi
Kristyan Naydenov
Kristyan Naydenov 10 ditë më parë
Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!
Isuf Preci
Isuf Preci 10 ditë më parë
Big diss
Haqif Hoxha
Haqif Hoxha 10 ditë më parë
Noiyzin ska bit nane ma rrezu
Haqif Hoxha
Haqif Hoxha 10 ditë më parë
Ik mor kar do mi bo diss noizyt
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 1,6 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 9 mln
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
04:53
MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)
02:53
MATOLALE
Shikime 4,7 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Stresi - Loco (Official Video HD)
02:57
StresiOfficial
Shikime 10 mln
KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)
03:11
BrotherHood Music
Shikime 1,6 mln
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3 mln
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 15 mln
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 5 mln
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 6 mln