Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

  Shikime 1,225,523

Top Channel Albania

4 ditë më parë

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
Ylli Bulla
Ylli Bulla 3 orë më parë
Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend
abbsnn cose
abbsnn cose 3 orë më parë
Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢
Coco Jumbo
Coco Jumbo 3 orë më parë
Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon
Lani lena
Lani lena 3 orë më parë
Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣
Coco Jumbo
Coco Jumbo 3 orë më parë
Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi
Coco Jumbo
Coco Jumbo 3 orë më parë
@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?
abbsnn cose
abbsnn cose 3 orë më parë
Sindi eshte shume e mire
Lani lena
Lani lena 4 orë më parë
E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin
Ben Beni
Ben Beni 7 orë më parë
Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans
Matilda Moni
Matilda Moni 11 orë më parë
Sidi ke shum dret
Erisa Qose
Erisa Qose 14 orë më parë
Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty
Albanian Blood
Albanian Blood 15 orë më parë
kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂
Kralb Oz
Kralb Oz 16 orë më parë
Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!
Sevda Berisha
Sevda Berisha 16 orë më parë
nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen
mirela ismaili
mirela ismaili 18 orë më parë
ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT 20 orë më parë
.
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj 20 orë më parë
E kan qa
Andi Tiron
Andi Tiron 21 orë më parë
Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija
ermenisa feka
ermenisa feka 23 orë më parë
Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂
Anton G
Anton G 23 orë më parë
Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %
aola wili
aola wili Ditë më parë
Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari Ditë më parë
Sindi eshte shume e mire
Anton G
Anton G Ditë më parë
Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏
Alb123
Alb123 Ditë më parë
O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU
aola wili
aola wili 23 orë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Sidorela sida
Sidorela sida Ditë më parë
Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Megi Dapi
Megi Dapi Ditë më parë
Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑
Gotshot 83
Gotshot 83 Ditë më parë
Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Ditë më parë
Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃
Ali Jaan
Ali Jaan Ditë më parë
Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat
nairodMusic.
nairodMusic. Ditë më parë
15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Ditë më parë
Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar Ditë më parë
Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh
Bleron Feta
Bleron Feta Ditë më parë
Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Ditë më parë
O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon
butrint beshiri
butrint beshiri Ditë më parë
Arjani be like: hajdeni te baba
butrint beshiri
butrint beshiri Ditë më parë
Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Ditë më parë
Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Ditë më parë
Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal
X xx
X xx Ditë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Ina Bimbela Grijalva
Ina Bimbela Grijalva Ditë më parë
Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄
your dad
your dad Ditë më parë
naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Ditë më parë
Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...
Moza Moza
Moza Moza Ditë më parë
o Juli ti qenke tip ore bravo prz
Korina Ymeri
Korina Ymeri Ditë më parë
O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Ana je as
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish
F_Z 2021
F_Z 2021 Ditë më parë
Super
F_Z 2021
F_Z 2021 Ditë më parë
♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjan Basha
Fatjan Basha Ditë më parë
O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.
Adriatik Diku
Adriatik Diku Ditë më parë
Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj
denis berberi
denis berberi Ditë më parë
H
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,
Albany Akakaka
Albany Akakaka Ditë më parë
Respekte Arjan konomi je shum I mir
Stelio Tobli
Stelio Tobli Ditë më parë
Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk
Rroni Rroni
Rroni Rroni Ditë më parë
Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj Ditë më parë
Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene
Esmeralda Murati
Esmeralda Murati Ditë më parë
Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Erza Ali
Erza Ali Ditë më parë
Asnjona per darsem shqiptare😑
Erina E.E.A
Erina E.E.A Ditë më parë
Kur ben moral edhe Ana Lleshi 😡😡🙄🙄
ani Tiran
ani Tiran Ditë më parë
Nje dhelper 🦊edhe nje sorre 🦅Si opinjoniste hahaha
G. D.
G. D. Ditë më parë
Te lum Juli te lumt oer kto fjal qe i the sindit te lumt Juliiiiiiiiiiiiii
Vjollca Dardhanjori
Vjollca Dardhanjori Ditë më parë
Edhe kush me pas gjithe at goje 5 lekshi Sindi
G. D.
G. D. Ditë më parë
Oj sindi Juli nukte ka efenduar ty as nji her Juli duket shum nji djalosh shum i menqur sindi mos harro ok rrespekt per Julin
vilma boci
vilma boci Ditë më parë
Vec shqipja nuk ishte juriste se filloi me thashathemet njejt si kur ishte konkorente
Majlinda - kadiu Kadiu
Majlinda - kadiu Kadiu Ditë më parë
pereputhe - ♡ Murat ' urime dilidjen
Iza Moi
Iza Moi Ditë më parë
E sind e kuder mjeri ajo familje qe te ka sdin as si te kerkon fajle pfff
Jonida Balla
Jonida Balla Ditë më parë
K er kr m er ur mwjr kehf nrjr me r k er if n er u n er Jr n r e k er if n er if nrjr n er ku e nfj NH ry if n er ku e n er if nrjg jfjf nrjr nrjr nrjg nrjg e n er if nrjr nrjr mej nrkf keur keur key keu nrjr me j did keur keur bfjr nrjr nrjr jrur key nejr keur keur ngjr kehf nrjr nrjg e keur ktu
ani ani
ani ani Ditë më parë
Kjo sindi siku e ka. Prej flori mo vlla!!! Avash mi moter !! Gjithesei shuuum negative 👎. 👎👎👎👎
Ad 0
Ad 0 Ditë më parë
4:23 Gjdo kush me mir se ti
Qenan Veliu
Qenan Veliu Ditë më parë
Per mendimin tim vetem Lediana asht tamam qysh duhej te sillej nje femer ne keto emisione ta quajm ashtu sepse vet emri flet diqka tjeter.Komplet femer, me sjellje me diskutime me pamje, te tjerat jan perverze (te peshtjellta) keshtu e kuptoj kete fjal une .Nuk jam opinionist por duke i par nga kendeveshtrimi im.Lediana eshte LADI DI
Jonida Balla
Jonida Balla Ditë më parë
jfjth ngkrj Keke nrkf ndh n f e mdjf nrjr nrj keur nrjt me rur nrj NH ry nejg nrjr n er if nrj nrj nrj nrkf Nfjr nrjr nrj n er if kehf nrkf k dy if NH di
beauty beauty
beauty beauty Ditë më parë
18:15 o Juliii 😂😂😂😂😊😂
sokol doraci
sokol doraci Ditë më parë
Ik moj sindi se ne e shpife njeri kot na merzite nuk kam pas eksperjenca me perpara ik moj ha qik buke se vdiqe urie kockanjara 👾
bed girl
bed girl Ditë më parë
Kta cunat jan shum shum te mire Ju lumte
ALB Lifestyle
ALB Lifestyle Ditë më parë
Nxirreni kte se na e shpifi emisionin!!!! Po humbusni shume pike me kete sindin dhe po keq edukoni brezin e ri!
fatos bosi
fatos bosi Ditë më parë
Sindi je nje femer debila 🤮🤮🤮🤮 na i hiqni nga emisjoni se na i shpifi
Ana Papavrami
Ana Papavrami Ditë më parë
Sindi eshte nje vajze qe se pari ka shume frustracione ne vete, dhe keto i tregon duke i perkthyer ne ligesi kundrejt kujtdo qe nuk e mendon si ajo. Eshte e lige ne shpirt. Se dyti, eshte e papjekur, e paformuar dhe budallacke, dhe kete e tregon ne cdo gje qe nxjerr nga goja. Biles na lodh me faktin qe eshte aq kalama idiot, na looooooooodh. Kur ajo qesh nderkohe qe Arjan Konomi flet, te vjen ta kapesh per leckash, ta nxjerresh nga emisioni dhe ta cosh ne nje shkolle qe te mesoje normat minimale te edukates kundrejt dikujt qe ka 30 vite karriere ne gazetari, nderkohe qe gjithcka qe ka bere Sindi ne jete eshte... nje shkolle e lodhur ne nje shtet te lodhur si Rumania. Cdo shqiptar tashme e ka nje diplome. rritu Sindi, lexo libra, bej ndonje pune, e pastaj eja po ta mbajti shiti mend publikut dhe Arjan Konomit. Na rane veshet rehat kur nuk ishe ti ne emision e nuk degjonim pallavrat e tua. Merre dhe Locon (plot me frustracione dhe ligesi gjithashtu) dhe ikni te dy, e aman ta shohim programin per qejf.
Elena Duraj
Elena Duraj 2 ditë më parë
Sa mir ja beri ariani ksaj sindit.tamam te verteten ne sy .sindi je shume acaruse vajze budallaqe e parritur
Juli Elezi
Juli Elezi 2 ditë më parë
Po mos ja hapet shalet njer kjo ateresh do kerkoje falje buça
Ff Player
Ff Player 2 ditë më parë
Na e shpifen puthjet or e sekond se qysh i pranojn cunat kto gocat qe jan puth me cuna tjer turp gocat puthen dhe nuk zgjedhin ate me te cilin jan puth ktu kuptohet skenari
Debian
Debian 2 ditë më parë
Meshkuj aty e zgjodhen Sara sepse ju duken me open mind me e lehte se Aristela qe ju duk me myllur e veshtire dhe meshkujt skane kohe durim shkojn mas femrave te veshtira. Aristela duhet te jet pjese programit sepse eshte karakter ndryshe nga ato vajzat tjera qe jane njesoj tralala.
Debian
Debian 2 ditë më parë
Te tregohesh open mind me pretekstin se publiku do mendoje se je i/e pjekur duke thene dua ta shikoj djalin ose vajzen takim dhe me te tjeret per mua eshte papjekuri e degjenerim total, kur pelqen simpatizon nje djale nje vajze kape e mos e lesho shkoji deri ne fund , ske pse me ndjek justifkimin eshte formati per te njohur e te njoh ate qe pelqej kur del takim me te tjere eshte injorance, jane te pajekur si te rinj sepse se kan iden dashurise ndjenjes nuk cohet femra dhe mashkulli qe pelqen tek tjetri e tjetra, gjeja me rendesishme ne nje lidhje njohje nuk jane lulet cokollatat diamantet por perkushtimi dhe kembengulja absolute ndaj personit qe do, jo ta cosh njeriun qe do pelqen te dali njohi djem e vajza te tjere eshte budalliku me i madh injorance papjekuri. ose kshu i meson emisioni keto bejn cfare emisioni stafi ju thote, e behen loder e marrin lek nga stafi emisioni qe te ken teleshikueshmeri shkurt aktore. Se une si burre kurre sdo lejoja femren qe pelqej dhe kam kam ndjenja te dali takim me mashkull tjeter , eshte jo normale dhe nese femra pranon kur e din qe me pelqen mua dhe e pelqej njekoheisht atehere shkohet ne fund me pa cfare eshte kjo terheqje pelqim simpatizi nuk zgjohet ndjenja me xhelozi duke e pare tek partnere te tjere partnerin njeriun tend qe do pelqen.
robert sina
robert sina 2 ditë më parë
Jam kurioz te di opinionin e Shqipes per fjetjen e Anes 1 me Arjonin, dhe opinionin e Anes 1 per opinionin e Shqipes per Anen 1 me Arjonin. Ndersa per Sindin do thoja, humbe virgjerine e behu e forte se keshtu si e ke nisur ti do tja kalosh dhe Shen Marise. Ajo te pakten e beri nje djale.
Debian
Debian 2 ditë më parë
Juli shkon me Antonela si karaktere perputhen batuta humor e buzqeshje rehatllik te dy nga truri.
Krenar Krasniqi
Krenar Krasniqi 2 ditë më parë
sa kesh tu e shiju emisonin pa sindin ju e futet perseri
Sup Man
Sup Man 2 ditë më parë
Po cne ti e virgjer aman turp turp
Debian
Debian 2 ditë më parë
Dashuria eshte seks ndjenje deshire, kush e kundershton eshte injorant, ne nje lidhje 70% gjeja me kryesore eshte seksi se spo e merr femren per statuje portret ose vazo me e len me nje cep ose bufe komodine te dhomes per zbukurim.
Fation Kuqari
Fation Kuqari 2 ditë më parë
Pershendetje te gjithve , jam Fationi ,faleminderit te gjithve per perkrahjen qe me keni dhene qe nga hyrja e emisionit deri tani, ky eshte kanali im i youtube, do ju kerkoja te gjithve qe te beni subscribe🥰
Debian
Debian 2 ditë më parë
Kjo Sindi qenka e semure histerike vertet perverse kap nje pjese nje sentence te dhe jot krejt formatin e kontekstit e beri qimen tra. Juli se ka ofendu se ka natyre ehste tip djal i mire ben batuta shaka humor paster. Kjo Sindi ma shpifi me ate zerin e saj qaramane cjerrese. Femer idiote pa tru Juli te beri kompliment e prape te erdhi mrapa duke te kerkuaer falje 10 here dhe ti vazhdon akoma, Njeriu mire tregon ndjese kerkon fjalje e koka e falur nuk pritet. Loco kur sja ke iden nje fjale si seksizem mos komento me ba avokatin e djallit ose heroin sy e sindit.
Rreze Beqiri
Rreze Beqiri 2 ditë më parë
po bora po shum te mira ne valle.Sindi si ato fmint ne funt te valles dhe qe zdin te kercejn
Debian
Debian 2 ditë më parë
Mjellma e zeze Jasmina sot hahaha.
beba jote_L
beba jote_L 2 ditë më parë
sara eshte ma emir se aristela sara eshte dhe me zemer dhe fizikisht eshte ma emira
jasin mehmedi
jasin mehmedi 2 ditë më parë
Shikojeniii gjith ket emesion fakee 41:29 eshte prer i3 prime esht qe pritet
Lena Prelaj
Lena Prelaj 2 ditë më parë
Sindi del shpesh nga vetja e pa educate 👿
Lena Prelaj
Lena Prelaj 2 ditë më parë
Sindi kerkoi falje Mevlanit idiote 🤢
Lena Prelaj
Lena Prelaj 2 ditë më parë
Erdhi prap shqipja 💀nuk e shoh dot 👿
M Sweden
M Sweden 2 ditë më parë
Moj sindi picrrake je 👎
Kosovare Arifi
Kosovare Arifi 2 ditë më parë
Te lumte sindi shum e menqur , komplete si femer je shembull 🙃
Gentian Vrapi
Gentian Vrapi 2 ditë më parë
Na merzite tungjatjeta tungjatjeta, me mir eshte Pershendetje
anxhela sulaj
anxhela sulaj 2 ditë më parë
Arjan Konomi te adhuroj
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 593 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
1:42:13
Bota 6: Autostop nëpër Turqi
24:09
Aventurat e Julit
Shikime 433 mijë
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 593 mijë
Superheroes NIGHT ROUTINE
1:29
FatTV
Shikime 279 mijë
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
Maraşlı 7. Bölüm
2:15:33
Maraşlı
Shikime 3,2 mln