6 zyrtarë të LSI drejt prangave, Meta kërcënon SPAK se do mbledhë popullin nëse arrestohen

  Shikime 53,744

Pamfleti Net

5 ditë më parë

Komente
sabedin cala
sabedin cala 4 orë më parë
A kujton se janë bagëti që thotë se do t'i mbledh.? Hajde pall hajde
Luan Luan
Luan Luan 15 orë më parë
Shko mer pall cha kujto ti do chohet populli per ty o pler ti Duhesh djegur
Zhaklina11
Zhaklina11 19 orë më parë
Plera.te LSI
Zhaklina11
Zhaklina11 19 orë më parë
Ilir floriri ik ik ik ik bashke me burrin tend monikun dhe LSI pleren. Te erdhi fundi.Pse nuk flet per Dvoranin,por llomotit perralla. Bitte EU rettet Albanien von ilir meta.Der muss sein Reichtum offen legen. Es kann nicht sein das er jeden tag lügt um sein Reichtum zu schützen. Wo ist Deutschland !!!!!! Meta wird albanien in Bürger Krieg schtürzen. Bitte
Marjol Doksani
Marjol Doksani 21 orë më parë
Bravo!
Marjol Doksani
Marjol Doksani 21 orë më parë
Bravo!
Arsim Drmaku
Arsim Drmaku Ditë më parë
Shifeni burra keto figura (faca) politikane u a ka ba ZOTI si Hijena figura të degjeneruara të vrazhda, në menden e tyre vetëm si me vjedh POPULLIN dhe si me ndejt në Pushtet marre marre, si në Shqiperi ashtu në Kosovë...boll jepni dorheqje o IDIOTA se keni teprua në sy të Botes.......
Arsim Rrafmani
Arsim Rrafmani Ditë më parë
Ptu, farë e keqe!
Soni Pepa
Soni Pepa Ditë më parë
he pra kur
Murat Shehu
Murat Shehu Ditë më parë
SHKELQIMI DHE RENIA E SHOKUT ILIR Une besoj se ky do të jete roli i fundit i Metes si president ne Teatrin politik të vendit tone. Rolin tjeter do t'ia japi drejtesia e pavarur qe mezi po krijohet. Dhe ai do të jete roli qe do ta ngreje ne shkallen me të larte talentin e tij aktoresk se do të perputhet me karakterin e tij te vertete dhe do te luhet pa maska, drejtperdrejt nga furgonet e policise, tek salla e gjyqit e me pas ne burg. Do me thene do të luaj veteveten nen petkun e nje të burgosuri mededemek politik sipas tij dhe ca të tjereve. Une kam besim se ky rol do të jete kryevepra e tij si aktor, jo ne skenen e teatrit por ne ate te jetes reale. Rol qe do ta beje atë jo vetem me te famshem se ç'eshte, por edhe plotesisht te pakorruptuar tashme. Do te kete shume ndjekes neper ekranet e televizioneve. Ai vete dhe ata qe e mbeshtesin ndoshta nuk kanë për ta pelqyer, por shumica dermuese e popullit po. Sidomos ata të cilet nuk kanë pelqyer rolet e tij të me parshem deri tani. Po e shoqja, do të pyese ndonjeri nga ju. Ç'fare roli do te luaj ajo? Per kete nuk di ç'te them se ajo, siç e dini, eshte shume e paparashikueshme. Po Rama, do të pyese nje tjeter. Rama do të luaje rolin e njeriut indiferent. Ndersa Saliu si veriu. Do justifikohet duke bëre me faj të tjeret. Prokurorine. Gjykaten. Por kurren e kurres veten e tij. Por roli i Berishes eshte nje mesele tjeter qe nuk besoj se do ta konkuroje tjeter njeri perveç vetes se tij. Po te tjeret, do te hidhet perpjete dikush. Te shohim keta te dy njehere, se jane bere shoke te ngushte, sa per ta mos u beni merak se Saliu dhe Meta kane per ta terhequr kemben zvare. Keshtu besoj e perfytyroj une. Ok?
Julian Jazaj
Julian Jazaj Ditë më parë
Vetëm stresin mundë te mbledhim ky pa popullit i vin anës ky hajduti
Sali Rerza
Sali Rerza Ditë më parë
Cfar beni o. Spak populli eshte me ju
Sava Braculla
Sava Braculla Ditë më parë
Ju te gjith politikanet prej 90 e deri me sot ,vec keni vjedh, keni shkatruar te parin njeriun keni cvesh nga cdo edrejt ,keni kthyer nje qenje pa personalitet ,te mohoj veten te qenurit shqiptar ,e keni shit e poshteruar kete popull e vend ,pradaj per krime e vjedhje korupsjon,jeni te gjith Lsi pd ps per ne bangen ete akuzuarve etju sekuestrohet pasuria e grabitur ktij populli .
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Ditë më parë
Për çfar e do ky popullin?Që ti vë prangat?!
Fran Gjeka
Fran Gjeka 2 ditë më parë
Aman kur...
Customer Service
Customer Service 2 ditë më parë
META APO MUTI DHE LSI me SUDEN NE KRYE JANE BAJGAT DHE PLEHERAT E DHWIPERISE
Ha Alu
Ha Alu 2 ditë më parë
CFAR KE GRABITUR DHE VJEDHUR DO TI MARRIN TE GJITHA. TI JE PRESIDENTI ME I KORRUPTUAR I KOMBIT. MORALI JOT QE TI PO NA JEP ESHTE MUT. TIJE VRASES GRABITES DHE HAJDUT. NJE PREIDENT QE KA NJE GRUA QE MERRET ME KONTRABAN DROKE JE NJE HALE NUK I SHERBEN KOMBIT
Besnik
Besnik 2 ditë më parë
O VLLEZER ESHT PËR TË HABITUR CFAR PRET SPAKU I GJITH POPULLI E PA LAJV ILIR ZAGARIN QE PO BENTE PAZAR NE TAVOLIN
Haki Bresa
Haki Bresa 2 ditë më parë
Hajde zuzare hajde...ju shperlafte mortja
Al Hasan
Al Hasan 2 ditë më parë
Per ne te rroj amerika qe formoj spak, per ndryshe skish perendi ti levizete nga karrikja keta hajduta. Populli ska kuptuar gje akoma, ne vend te ngrihet ti shporri keta hajduta - del ne mitingje dhe i mbron! ! !
Meri Buona
Meri Buona 2 ditë më parë
Po kur maaaaa.Kur ne qoftë se un i arreston kesaj here..I befsha nji kokerr muti Drejtesise. Nuk i besoj maaaa i quaj te gjithe Genjeshtare Trufatore Mafiosa legato me Crimin. O Sot o kurrë se mbaroj Shqiperia. Populli ka kohe qe ka ngordhur
Avni Berisha
Avni Berisha 3 ditë më parë
Mece mos u tut se nga skrapari ose me ndryshe bythqim
Auf Wiedersehen
Auf Wiedersehen 3 ditë më parë
Sa poshte ka rene populli shqiptar te zgjedhi deputet qysh ne vitin 1992 ilir meten dhe moniken Nuk e di por njeriu njifet qe nga surati si corbe e prishur Si mer guxim dhe thot do mbledh popullin Kaq poshte kane rene shqiptaret qe ti shofi si derra ilir meta Nuk ka turp me te madh te kesh meten president dhe moniken miliardere Mos valle ka ardhur koha te mohojme se jemi shqiptar Turp tuep turp per ju qe jetoni ne shqiperi Cdo fytyre duhet te falni si saliun ramen bashen nanon por surat prishurit meta dhe monika nuk ka bythe ku te rije
Makfire Krasniqi
Makfire Krasniqi 3 ditë më parë
Cilin popull?, të afganistanit a? Eshtë vejdisuar populli svjen pas teje ,ata dojn një vetëvendosje si ne në Kosovë , hajnat
love you
love you 3 ditë më parë
po kari po
Ibro Bašič
Ibro Bašič 3 ditë më parë
SE BESOJ QE DIKUSH NORMAL DEL NE PROTEST E PERKRAH KTA HORRA PLAQKITES SI METEN E BERISHEN E SHUM PLAQKITES TJER VEQ ME QEN NERIU TOTAL BUDALLA E QE E KA TRURIN E BLLOKUAR PO BOLL MORE ME KTO KLANE MAFIOZE PLAQKITSE QE 30 VITE JU RREJN JU PLAQKISIN E JU O POPULL I MJER SIKUR ME QEN ANALFABET TOTAL SPO KUPTOJ ASGJE MA
Durim Ismaili
Durim Ismaili 3 ditë më parë
Po pse vetem te LSI. Po ky te PD dhe te PS
good shit
good shit 3 ditë më parë
Shtet kriminel
Massimo Remis
Massimo Remis 3 ditë më parë
Zoti i vraft
Genci Vlore
Genci Vlore 3 ditë më parë
Akoma se ke kuptuar qe ty zIlir nuk te pjerdh njeri fare .Edhe qente e rrugve tashme dine se cfar presidenti je .Je president i te gjitha te keqiave .Keto jane presione dhe perpelitjet e fundit te politikes se poshter tende .
El Capedan
El Capedan 3 ditë më parë
Vidh populin dhe kerko mbrojtje nga populli qe vodhet gjithe keto vite
Vlora Vlora
Vlora Vlora 3 ditë më parë
Po kushe te vjen mbrapa ty o ilir muti o hajdut i popllit te vishe mbrapa ty dhe monikes.sikure vete mbrapa nje qeni te ngordhur.ne buge te veshe o hajdut
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
Oh more hajduta keni jetuar me mundin e popullit nuk keni pa pěrpara syve asgja tjetěr pěrveçse miljonave eurave tě pa ngopur çe 30 vite. Pěrpara spak krejt hajdutět ně burg lirojeni popullin 🙏🙏🙏
Landi Merkaj
Landi Merkaj 3 ditë më parë
Mir e ka Meta qe do te mbledhi popullin si do vej ne burg pa ceremoni ... Ne do mblidhemi te gjith si popull o zoti Meta qe te cojm me duart tona ne burg..se boll na bet lolo budallenj dhe te pa aftë tani esht radha jon qe tu japim fund juve krimbave
Virsion Prifti
Virsion Prifti 3 ditë më parë
Po kush vete mbas tija qe ka vjedhur gjith djersen e popullit shqiptar nuk e di pse nuk eshte akoma mbas hekrave
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 3 ditë më parë
Tik ta tik ta po i vjen koha dreitsia fiton kujtim haxhia bexbach
Refat Fier
Refat Fier 3 ditë më parë
Meta ti rruaj leshte spakut I poshtri .ndyresira ..ta harroj popullin Iliri njeher koha e ndiqnin se i genjeu po tani ti o ndyresir e keqe ..nuk vjen me njeri me ty
Manuela Kropp
Manuela Kropp 3 ditë më parë
Pamflet MOS Na Trego Kur Jane Prangos. Jo Drejt Prangave.
Avenir Agastra
Avenir Agastra 3 ditë më parë
po po meta vetem njerzit interesaxhinj mund tju ndjekin nga mbrapa e te ngrihen per ty se populli nuk ngrihet me per ju legena si pona juaj se ju e vrate neper ruge kur ata kerkonin te drejtat e tyre dhe moren rugen e mergimit tani se e pane qe vendi nuk kish ndonje te ardhme nga ju ,e me ne krye komunistin sali ,prandaj burgu eshte pak per ju ajdutat e mashtrusat e ketyre 30 viteve drejtesia vonon por nuk haron burg e tu meret pasuria qe i keni mare popullit per keto 30 vite e te shpetoje nga ju njehere e pergjithmon mjaft me ju futyra te krimit e te hajduterise pa mase . . .
N Veseli
N Veseli 3 ditë më parë
Spaku e.ardhmja e.Shqipris Ama.Shqiptaret qe kan gjak Shqiptari duhet ta mbrojn ,jo vetem me.parolla po ..............!
OrderGaming
OrderGaming 4 ditë më parë
Po e mblodhe popullin ti mendon se mos do të fërkojmë kokën o shkëtdhatë e Skraparit.
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai 4 ditë më parë
Akoma si kan arrestuar qente e. Shtetit shqiptare akoma me duket se u vjen fundi para zgjedhjeve prangate prangat e le popullin se populli sdo qente ne. Pushtet president leshi vjedh dhe bene presjon spakut
Βαλεντινα Πρι
Βαλεντινα Πρι 4 ditë më parë
Meta he odjot
Libero Koxha
Libero Koxha 4 ditë më parë
Ky është kokrra e budallait të popullit shqiptar dhe dhe legjenda e vjedhjes së florinjve të gjithë shqiptarëve duhet me í varë në sheshin Skënderbeu ndyresira
Alfred Margjoni
Alfred Margjoni 4 ditë më parë
I ka ardh veza te bytha ktij😂😂😂.
Albert Haka
Albert Haka 4 ditë më parë
Lesh lesh ata aty jane e do te jene perderisa populli fle gjume. Duhet te cohemi te gjithe qe ti rrezojme njehere e pergjthmone keta ndyresira mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.
Kuku kuku
Kuku kuku 4 ditë më parë
Popullin nuk e keni mrapa keto tre partit e mafies albaneze duhet te ikin dhe nje parti e re i duhet popullit hallexhi jo keta palacot qe e shkateruan ket vend te cohet populli per te drejtat e tyre
Zeni Myftari
Zeni Myftari 4 ditë më parë
Boll me se me 4 depute ka shkaterruar shqiperine bashke me sale komunistin
Rrahman Veseli
Rrahman Veseli 4 ditë më parë
Na lodhet me Ilir Meten lereni vlla se ska kush ket njeri qe e rrezon,Po te ishte ai ne Kosove,panlat ne pike qielli do tja qonim,Eshte kaluar qdo kufi,qka flitet kunder tije eshte kot,ska bire Nane,ska instutcion,ska gjygj,ska prokurore qe ja mban me te te mirret:po te ishtin Shqipetar me zemer,qe ta duash Shqiperin me shum se veten,ky moti duhet te ishte ne burg:por kunder tije,duke folur do e mbrrim kohezgjatjen e enverit.Per Enverin zgucoje fare te flisje.Por sot ne Demokraci,lereni vlla dej sa te vdes vet,dhe kur vdes me zdo ja degjojme zerin.
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca 4 ditë më parë
Te erdhi fundi o maloku i skrparit dole nga ferra e ubere politikan
Thomas Moni
Thomas Moni 4 ditë më parë
Populli do ju beje nje avantazh do kerkoje qe tu vene burre e grua ne nje qeli bashke
MIRANDA LULAJ
MIRANDA LULAJ 4 ditë më parë
Ky do jet fundi dhe clirimi i shqiperise nga djallet
Naser Aruci
Naser Aruci 4 ditë më parë
Hajt Ilir Floriri ka ardh koha me shkua se boll e ka pas.
TORR NADO
TORR NADO 4 ditë më parë
Pamfleti dolet hapur fare tani, BRENDA JAVES PES PUBLIKIME KUNDER LSI, DHE PD. CNE KETA TE RIVDEKIES I PASKENI HARUAR. PO KU I HA ME POPULLI KETO PUBLIKIME QE BENI JU, DIHET BOTERISHT QE TE TREJA KETO FORCA POLITIKE E NDAJN TORTEN BASHK.. PER DERI SA PO ANONI NE MOS GABOJ SHQIP I THON KENI MAR DHE JU KOCKEN 👌
Aleksander Thana
Aleksander Thana 4 ditë më parë
Ky eshte I pari qe duhet arrestuar
Artan Zenuni
Artan Zenuni 4 ditë më parë
Populli qe ti kerkon né ndihme jan ca ne burg ca ne varreza e te tjer qe do vin ne burg me ty legen ! ! ! ! ! !
Onufri onufri
Onufri onufri 4 ditë më parë
E kane fjalen per Gjushin Gjiknurin Manjan?
helltoserbia
helltoserbia 4 ditë më parë
Ha ha ha ha
Gigi Gigi
Gigi Gigi 4 ditë më parë
Te erdhi fundi o hajdute.,kriminel maskara ke grabitur populli , ke vrar..... Do I pagash o qen...
Gerti Gerti
Gerti Gerti 4 ditë më parë
Populli me ty nuk eshte ti duhet te prangosesh bashk me gruan tende
Gezim Delilaj
Gezim Delilaj 4 ditë më parë
Po floririn
Violet Violet
Violet Violet 4 ditë më parë
Lajmet qe ju jepni nuk vetetohen
Dimitris Kod
Dimitris Kod 4 ditë më parë
Kujdes! !Kecin e Skraparit mos e prekni, se ai theret 10 milion shqiptar dhe ben revolucion popullor. I mjeri Meta 10 hajdut do kesh me vete. Te erdhi fundi more karagjoz prandaj flet perçart.
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
👍
landi interisti
landi interisti 4 ditë më parë
Po kush vjen ne shesh per ty?veç ca zagare magjypa e koke tula se kush ka dy grame tru te ve dajakun.....rrofte Kosova Shqiperia e Madhe e nane Çameria
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
👍
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari 4 ditë më parë
Spak duet tecoi mbrapa hekuraveor ty muet per viedhjet historike qe ikeber keti vendit dhe kush tevjen ty mbrapa me vetem ata larot qe kanhengur bashknenje tenxhere.
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari 4 ditë më parë
Cjan kta ajut duen hedhur nekosh te plerave
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 4 ditë më parë
Po te mbidhen te gjithe liderat e partive, deputet, gjykates, doganier, pedagog, administate e larte shteti, doktora vrases etj etj qe kan vjedh popullinketo 30 vjet nje shesh te vogel e mbush like mafiozi.
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 4 ditë më parë
O bythqir burr na jep floririn dhe te gjitha pasurite qe na ke vjedh, o te vrafte Zoti femijet qe i ke rrit me gjak Shqiptari.
Selfo Rrokaj
Selfo Rrokaj 4 ditë më parë
Like Floriri duhet të jetë sa më shpejtë në pranga
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 4 ditë më parë
Mbase kan mbaruar qorrat qe u vene na pas ketyre vrasesve te politikes.
Selfo Rrokaj
Selfo Rrokaj 4 ditë më parë
Duhet të arrestohet koka e mafies që është në presidencë të cilën e ka braktisura atë prej kohësh dhe delë në fushatë në mbrojtje të korrupsionit dhe krimit të organizuar duke sulmuar spakun
Bledar Faslliu
Bledar Faslliu 4 ditë më parë
Vete po qe popull kot vijna mbas jush politikan te degjeneruar haidut
Nity Dily
Nity Dily 4 ditë më parë
I LEJOHET PRESIDENTIT TE DALE PER FUSHATE ELEKTORALE
Luan Paja
Luan Paja 4 ditë më parë
Hengshit kokat tuaja me njeri tjetrin se populli nuk di cfare te beje ,eshte i paafte
Pullumb Misiri
Pullumb Misiri 4 ditë më parë
Oh mu te guri qe ben xixa, hajde o popull ta cojm per cica
Gezim Durmishi
Gezim Durmishi 4 ditë më parë
Të nderuar komentus: Na ka mbetur JuoTube si një valvul shfrimi për të sharë e mallkuar, por më thoni a ndryshon GJË? POPULLI THOTË: PESHKUT I VJEN ERË DHE QELBET NGA KOKA!
Gezim Durmishi
Gezim Durmishi 4 ditë më parë
TË GJITHË SHPRESOJMË DHE LUTEMI QË GJËRAT TË NDRYSHOJNË, POR TEK AI VËND NUK ËSHTË AQ E LEHTË!!🤝👍
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 4 ditë më parë
Dicka bene dhe you tube. Te pakten mundohemi tu themi atyre qe shesin bythen per nje thes miell qe jan pa dinjitet, u themi te rinjve qe cirren e shkojn mbas atyre qe i perdorin 20 dite per voten pastaj i hedhin ne rruge si mbeturina te mos tu shkojn nga mbrapa vrasesve dhe hajduteve te partive etj etj. Shpresojm qe dikush te zgjuhet dhe ta lidh jeten te shpresa e vetvetes dhe jo te gjenjeshtrat elektorale te partive.
Diana Katundi
Diana Katundi 4 ditë më parë
@Gezim Durmishi I duruari i fituari , prrse e them kete:sepse keta mostra futen nje urrejtje dhe hakmarje edhe ne popull , vetem per tu majmur per vete , i perçane , i syrgjynosen nga prinderit dhe tani , besoj do jete dita e hakmarjes te popullit ndaj ketyre pangopesirave.Asnje si puna e ketyre nuk i ka gezuar parate e popullit dhe keta mos kujto se do ti gezojne , shikojini si jane shperfytyruar.Laku ju eshte shkurtuar.Respekte.🙋‍♀️🇱🇷
Gezim Durmishi
Gezim Durmishi 4 ditë më parë
Ju kuptoj mir ZONJË, por na ndryshon humori jonë nga bëmat e tyre!
Diana Katundi
Diana Katundi 4 ditë më parë
Ke te drejte , por nepermjet komenteve , pasqyrohet urrejtja qe ka populli per keta mosyra , se nga froni qe dalin ne intervista , ju duket vetja pashallare .
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi 4 ditë më parë
Me keq ardhje Por Populli duhet te jep fjalen e fundit. After Jan zgjedhjet Mos e zgjidhni asenjerin nga ta dhe gjerat bien ne vend.
Artur Ago
Artur Ago 4 ditë më parë
Eh more Liçke Floriçka 🤣🤣🤣
Mark Hajati
Mark Hajati 4 ditë më parë
Nji hap i mire per hapjen e negociatave.Kryeni detyren brenda muajt Shkurt.
Minecraft Pocket Edition
Minecraft Pocket Edition 4 ditë më parë
Burg sa me pare . Se na moren frymen keta plera . Vec populli seshte me me ju o hajduta si do ju ndjeke ju .populli qe kini 30 vjet . Jini kail dhe ajrin ta komandoni ju .e tja jepni popullit me shiringe
cris Rea
cris Rea 4 ditë më parë
Ato qe mblodhe me 2 mars ishin militante te Pd qe i kishte ngritur Saliu mos te genjeje mendja,nga te Lsi nuk te ndjek me njeri por tani edhe Saliu nuk te ndihmon me sepse eshte ne hall vete.
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
👍
Shaho Shahaj
Shaho Shahaj 4 ditë më parë
ATJE TE GURI ME VERE, NJE NGA NJE DO SHKOIN TE TERE POPULLI
cris Rea
cris Rea 4 ditë më parë
Reformen ne drejtesi nuk mund ta ndale askush aq me teper njerez qe jane te urryer ne popull.
TOMA BERISHAJ
TOMA BERISHAJ 4 ditë më parë
O KY MUNOHET TA.MBROJ VETI SE EDHE KY ASHT SIKUR ATA BDHKPUNTOT I TYRE
Artan Tare
Artan Tare 4 ditë më parë
Xhikja I qënit o Xhike , o hajdut me çizme.
Dalip Krymi
Dalip Krymi 4 ditë më parë
Po do mlidhet mona ndoshta dhe kalamajt usht kush vjen mbas teje idjot se le nam burgu esht pak per ty
Osumi Osumi
Osumi Osumi 4 ditë më parë
SPAKU TE MOS TREMBET NGA CIERJET E HAJDUTEVE TE KORUPTUAREVE SE POPULLI ESHTE ME ZEMER ME SPAKUN .!?Nxiruni uje te zi hajduteve pershendetje.!?👍👍👍👍👍👋👍👍👍
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
🖐👍
Dritan Semani
Dritan Semani 4 ditë më parë
🇦🇱💪🏻🇺🇸
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 4 ditë më parë
KUSH SHKON MASTI
Ballkoni Vlora
Ballkoni Vlora 4 ditë më parë
Per fate te keqe ka akoma ca budallenj e injorant qe japin dhe bythen per partite.
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 4 ditë më parë
LESZI
Foti Asdfg
Foti Asdfg 4 ditë më parë
Ka demokraci ka ligje pse nuk zbatohen pse denohen vjedhsit e vegjel qe vjedhin per te ngren buke dhe nuk zbatohet ligji per ata qe kane vjedjur milljona heuro vjedhur Shqiptaret dhe Shqiperi per keta kerkuam demokraci qe te vinin keta ne pushtet kusar.zbatimi ligjit nga institucionet ligje zbatuese te bejne detyte ne zbatim dhe nbrojtje te ligjit Shqiperia dhe pasuria eshte e popullit nuk eshte e pese kusarve politikan qe ka fakte qe jane pasuri dhe nuk zbatoht ligji. Ky eshte nje Regim qe istaluan vet keta per te vjedhur pasurit e Shqiptarve dhe per ti shpetuar ligji, ata munt te bejeme gjithçka per te shpqtuar ligjit per kremet per vjedhjet korupsionin dhe kerkojne prap pushtet kane 30 vite qe vjevin Shqipetaret Shqiperin dhe kerkojne nje 97 te dyte.
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari 4 ditë më parë
Ky mbledhe hajdutet po jo popullin
Leonard Hoxhaj
Leonard Hoxhaj 4 ditë më parë
Bravo bravo 👏
Savior Akef
Savior Akef 4 ditë më parë
Po shume mire, cfare ka per tu cuditur, si njera dhe tjetra pale le te paguajne para ligjit,
Diana Katundi
Diana Katundi 4 ditë më parë
I tmerruar , i shperfytyruar dhe i menjanuar nga miqte dhe populli , ky moster del dhe ben deklarime destabilizuese, kujton se do ti vene pas.Iku koha juaj , pangopesira ju dalte neper hunde , bashke me ata liliputet qe te studiojne ne kolegje.Popullin e shkateruat , tani pritet shkaterimi dhe ju pafshim perpara dtejtesise.Boll u tallet 30 vjet u lumadh, u bete pashallare nga djersa e popullit , por asnje nuk i ka gezuar deri ne fund.Haka duhet te veje ne i zoti.
Jolanda Puci
Jolanda Puci 4 ditë më parë
Kush te del ty ne shesh more, per ty dolen ne 21 mars dhe i vrate , ne burg e keni vendin te gjithe qe e shkaterruat kete vend sot e 30 vjet
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi 4 ditë më parë
Viva spaku
Giulietta Stara
Giulietta Stara 4 ditë më parë
Ca popull kerkon ky. Populli kerkon dhe arrestimin e tij
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
👍
Toni Montana
Toni Montana 4 ditë më parë
O PRESIDENT o pithrop po çte duhet ty more te meresh e te flasesh per politik më ti !!!! Po kush popull pithrop vjen e te ndjek ty more mbrapa se ça thua ti ,o njeres hapini syt edhe juve e mos fluturoni me presh ne bythet vini per 20 apo 30 mij lek mbrapa çdo politikani qoft ai . Se po nuk ndryshuat ju populli si do ndtyshojn polikanet e shikoni po jua pin gjakun me kallam .
Erion Troka
Erion Troka 4 ditë më parë
Amin o zot kurr do ndoth por dhe floririn me gjith monen ta arrestojne... se do gezohemi nuk do hidherohemi per kto flliqesira ...
Argetim Demiri
Argetim Demiri 3 ditë më parë
👍
OXYGEN Pjesa 1 -  Elena Kocaqi  13.02.2021
1:53:17
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
Melisa  - U kry ( Prod by.Bini Diez )
3:05
DIEZ MUSIC
Shikime 2,2 mln
Gjurmë Shqiptare - Historia e panjohur e Isa Boletinit
50:01
Si u shkatërrua ushtria shqiptare? - Gjurmë Shqiptare
48:28
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
Melisa  - U kry ( Prod by.Bini Diez )
3:05
DIEZ MUSIC
Shikime 2,2 mln
Epic Cycling on Ice
5:42
The Q
Shikime 42 mln