Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

  Shikime 2,645,338

Yll Limani

Muaj më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Komente
Adi I
Adi I 13 orë më parë
Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.
N.D N.D
N.D N.D Ditë më parë
Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema
X X
X X 2 ditë më parë
Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt
Servis Fresi
Servis Fresi 4 ditë më parë
Je me i miri
The Crystalmans
The Crystalmans 7 ditë më parë
Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume
Vitore Deda
Vitore Deda 8 ditë më parë
a
xhes bisha
xhes bisha 8 ditë më parë
Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤
bilishu aliss
bilishu aliss 8 ditë më parë
Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍
Samanta Domi
Samanta Domi 9 ditë më parë
Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄
Shine Farizi
Shine Farizi 11 ditë më parë
Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet
Aferdita Demiraj
Aferdita Demiraj 11 ditë më parë
Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥
pida siouy
pida siouy 11 ditë më parë
Like ala pa e degju😍
bilishu aliss
bilishu aliss 8 ditë më parë
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Arjanit Hoti
Arjanit Hoti 11 ditë më parë
Monooinyomomymo
Bessa Mill
Bessa Mill 12 ditë më parë
Yll na mbyte me keto balade
Tessaa
Tessaa 12 ditë më parë
shpirtin ma kalle me ket kang o Yll
tiku milan
tiku milan 12 ditë më parë
Super/No koment
pida siouy
pida siouy 11 ditë më parë
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr
alida flus
alida flus 12 ditë më parë
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Berisha Ariana
Berisha Ariana 12 ditë më parë
❤️❤️❤️😉😇
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
😣😔😣
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
doire aintu
doire aintu 14 ditë më parë
dedikuar per mua.
Jona Jonajona
Jona Jonajona 15 ditë më parë
Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani
alida flus
alida flus 12 ditë më parë
💫
Shauka Hodan
Shauka Hodan 15 ditë më parë
we love it
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
FOXAMG63
FOXAMG63 15 ditë më parë
I love this dude, amazing music
FOXAMG63
FOXAMG63 8 ditë më parë
@Shauka Hodan yes 😃
Shauka Hodan
Shauka Hodan 13 ditë më parë
👑👑super👏
Emona Çota
Emona Çota 15 ditë më parë
Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira
doire aintu
doire aintu 14 ditë më parë
👑👑super👏
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj 15 ditë më parë
Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.
Shauka Hodan
Shauka Hodan 13 ditë më parë
me prek ne zemer .
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 15 ditë më parë
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 15 ditë më parë
Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli 15 ditë më parë
Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i
Ilir Miftari
Ilir Miftari 15 ditë më parë
Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.
Ilir Miftari
Ilir Miftari 10 ditë më parë
Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben
Shauka Hodan
Shauka Hodan 15 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI 15 ditë më parë
ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭
Al Beshure
Al Beshure 16 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Crista
Crista 16 ditë më parë
When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Merita Uka
Merita Uka 16 ditë më parë
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Raela Tollja
Raela Tollja 16 ditë më parë
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 17 ditë më parë
😣😔😣
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 18 ditë më parë
Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...
Silvana Vataj
Silvana Vataj 18 ditë më parë
💫
Silvana Vataj
Silvana Vataj 18 ditë më parë
Si vete emri je
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 16 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 18 ditë më parë
me prek ne zemer .
opzz xsin
opzz xsin 17 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Antonela Sina
Antonela Sina 19 ditë më parë
👑👑super👏
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 18 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Paola Duda
Paola Duda 19 ditë më parë
👏🏻👏🏻
opzz xsin
opzz xsin 17 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 19 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 16 ditë më parë
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
edaar Sela
edaar Sela 19 ditë më parë
Kur tkujtohet sa kam dasht
Lola Ymeraj
Lola Ymeraj 20 ditë më parë
Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha 20 ditë më parë
😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 19 ditë më parë
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
niduoe stre
niduoe stre 20 ditë më parë
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Peme Deda
Peme Deda 20 ditë më parë
♥️
its PimozZ
its PimozZ 21 ditë më parë
Llug o ka shkon
Riti Gerta
Riti Gerta 21 ditë më parë
I find myself in every word ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
biran Damla
biran Damla 21 ditë më parë
Bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre 20 ditë më parë
I'm
Zenun ZH
Zenun ZH 22 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku 23 ditë më parë
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 23 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Adelina Kajo
Adelina Kajo 23 ditë më parë
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Denis Etemi
Denis Etemi 23 ditë më parë
diese nicht gut
Skipeee34
Skipeee34 24 ditë më parë
o Yll sa za tembel ke
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu 24 ditë më parë
The best bro🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 23 ditë më parë
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI 24 ditë më parë
Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI 24 ditë më parë
KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani
Xhejsi Kalziqi
Xhejsi Kalziqi 25 ditë më parë
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
Vegla
Vegla 25 ditë më parë
Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. alpost.info/mine/p9eUxKPDeYq6mHk/video
Joanna
Joanna 25 ditë më parë
🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥
Egla
Egla 25 ditë më parë
❤️❤️
opzz xsin
opzz xsin 25 ditë më parë
Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.
Baby Lian 2
Baby Lian 2 25 ditë më parë
I'm
opzz xsin
opzz xsin 25 ditë më parë
Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️
Mira Maal
Mira Maal 26 ditë më parë
Mos em myt
Majlinda Kajtazi
Majlinda Kajtazi 26 ditë më parë
Te do Valina
Joanna
Joanna 25 ditë më parë
Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG 26 ditë më parë
Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli
Besnik Ishmakaj
Besnik Ishmakaj 27 ditë më parë
💕💕
Arbana Karakushi
Arbana Karakushi 27 ditë më parë
Ylli Limani je nje talent😊😊😊
Rei Begu
Rei Begu 27 ditë më parë
E bukur 👏👏
Atdhe Xharavinaa
Atdhe Xharavinaa 27 ditë më parë
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
Genci Mema
Genci Mema 27 ditë më parë
Bellissima
miri jak
miri jak 27 ditë më parë
Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu 27 ditë më parë
Oh, you look cool though.
Âłîśśâ Šûññßhîńę
Âłîśśâ Šûññßhîńę 27 ditë më parë
E du😭🥺❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu 27 ditë më parë
dashni
qendresa nesa
qendresa nesa 28 ditë më parë
shum musika e bukur
soinu foig
soinu foig 28 ditë më parë
Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq
Florentina Kelmendi
Florentina Kelmendi 28 ditë më parë
👍
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 28 ditë më parë
Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️
Al Vidz
Al Vidz 29 ditë më parë
Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.
hen ko
hen ko 29 ditë më parë
Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤
soinu foig
soinu foig 28 ditë më parë
Super
nuk kam frig kam frig več prej zotit
nuk kam frig kam frig več prej zotit 29 ditë më parë
You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Elona Guri
Elona Guri 29 ditë më parë
❤❤❤🤞😕
bodoti qwiu
bodoti qwiu 29 ditë më parë
Your awesome?
sidorela basha
sidorela basha 29 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏
hen ko
hen ko 29 ditë më parë
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Brusilda Marku
Brusilda Marku 29 ditë më parë
Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt
Sara Arifaj
Sara Arifaj 29 ditë më parë
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Flordi
Flordi 29 ditë më parë
alpost.info/mine/mJzKzILSgpO2eo0/video
Princi Dasaret
Princi Dasaret Muaj më parë
super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni
opzz xsin
opzz xsin Muaj më parë
Oh, you look cool though.
AlSnipex
AlSnipex Muaj më parë
Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏
Egli Channel
Egli Channel Muaj më parë
𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺
Angelina 37
Angelina 37 Muaj më parë
みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.
opzz xsin
opzz xsin Muaj më parë
I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Muaj më parë
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
Emanuela Skopeci
Emanuela Skopeci Muaj më parë
Super
??????
?????? Muaj më parë
O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt
Liljana Ndoni
Liljana Ndoni Muaj më parë
Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli
ermal duzha
ermal duzha Muaj më parë
KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA
zuygj bnsv
zuygj bnsv Muaj më parë
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian 13 ditë më parë
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Say T
Say T Muaj më parë
Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz
Regdu Geht
Regdu Geht Muaj më parë
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Kosova Kosova
Kosova Kosova Muaj më parë
Ylli te dua je shum mir
zuygj bnsv
zuygj bnsv Muaj më parë
Ylli si yll 😍😍 na kenaqe zemren zoti te ruajt te dhente jete ,shendet dhe suksese ne rrugen tende .
Bledi Lamja
Bledi Lamja Muaj më parë
Jam bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy po' ngjoj kongen edhe po' qaj ka zot kush lendon ne jet zoti i vraft kushdo qoft
Emanet 121. Bölüm | Legacy Episode 121
55:13
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 17 mln
Numen - I Ke Harru (Lyrics)
03:11
Vlad Music
Shikime 5 mln
Nikos Vertis - Thelo na me nioseis (Official Videoclip)
04:27
Yll Limani - Harrom (Official Video)
04:39
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,2 mln
Alban Skenderaj - Jolie
03:08
AlbanSkenderajMusic
Shikime 2 mln
Yll Limani - Najher (Lyric Video)
03:26
Emanet 121. Bölüm | Legacy Episode 121
55:13
Konfuz - Ратата
2:28
LEGACY MUSIC
Shikime 9 mln