Merr fund dilema, Arjola Demiri martesë me Capital T? “E Diell”, 10 Maj 2020

  Shikime 564,570

Top Channel Albania

Vit më parë

Rubrika: Ervin Kurti
Të ftuar: Arjola Demiri, Irgen Çela
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente
albguy111
albguy111 Muaj më parë
Ariola, do te doja te te shihja ne nje rol me special sesa te nje gruaje tradhtuese apo lozonjare.
Bahrije Gashi
Bahrije Gashi Muaj më parë
Arjola artiste e merituar🧡💛❤
Bahrije Gashi
Bahrije Gashi Muaj më parë
Arjola ❤💥💛🧡💓💗💝ylli shqiptar!
Alketa Keta
Alketa Keta 2 muaj më parë
vetem ideja se flimi ka qene ide e ermal kllufit as se kam marre mundimin te shoh filmin dhe besoj se nuk kam koh per te harxhuar
Gentjan Ruçi
Gentjan Ruçi 5 muaj më parë
Arijola yll bote.🥰
Jetmira Ismaili
Jetmira Ismaili 6 muaj më parë
O ti je nje yll zonje tamam vajze tropoje i pac me jet tre yjet tuja
Florije Baruti
Florije Baruti 6 muaj më parë
ARJOLA PSE JE KAQ E MIRE KAQ E AMEL ..YLL JE !
David Lu
David Lu 6 muaj më parë
she is on TOP (lexo tap please haha)
Osumi Osumi
Osumi Osumi 6 muaj më parë
Mire e keni perfunduar
Giorgiella Buanchi
Giorgiella Buanchi 8 muaj më parë
Arjola brava e thjeshte shume misss che shume e thjeshte complimenti
K U
K U 8 muaj më parë
Clickbait
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 8 muaj më parë
Artjola demiri--deshte yne zot u takofshim me ty shpirtin ta dhuroj Zemren pa dy-ah si diell in te kisha shti ne gji-poeti. Flake ne fijet e shpirtit tend u kap.
amga ce
amga ce 9 muaj më parë
Brava Gen je imadh keshtu vazhdo
Bejkush Demiraj
Bejkush Demiraj 9 muaj më parë
E bukur
lame emal
lame emal 11 muaj më parë
Aktor të mrekullueshëm respekt kënaqem kur i shikoj
Aqif kopertoni Kopertoni
Aqif kopertoni Kopertoni 11 muaj më parë
Ore portokadhi tha ai po me ben syte mua.
Jtree Sams
Jtree Sams 11 muaj më parë
😍😍😍
Enada Teneqexhiu
Enada Teneqexhiu 11 muaj më parë
Je shume e bukur
Driza Kaltra
Driza Kaltra Vit më parë
Ose filma 24
Era Jaha
Era Jaha Vit më parë
Me kete plak Capital T
Feriz Selmani
Feriz Selmani Vit më parë
?
Leo Trimi
Leo Trimi Vit më parë
0:13 Portokadhii 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
baddiesss
baddiesss Vit më parë
Po kapoja esht jet me nena ime ti
Klement Karralliu
Klement Karralliu Vit më parë
Ishte super intervista deri ne momentin qe del ky Ervini .!!
Barca Bcn
Barca Bcn Vit më parë
Arijola je 1 artiste shqiptare sukses
Barca Bcn
Barca Bcn Vit më parë
Arijola je 1 artiste shqiptare sukses te pershendes nga prishtina
THE ORACLE
THE ORACLE Vit më parë
Prezantues duhet të mësosh të flasësh shqip sepse nuk është "portokadhi" siç e shqipton por portokalli, po ndoshta nga përdorimi i tepërt i fjalëve të huaja po harroni dhe shqipen letrare.
luciano brandon
luciano brandon 5 muaj më parë
@Nila Neza Te jesh drejtues emisionesh gjithe keto vite , te ngaterrosh DH ME LL. eshte injorance dhe padituri ,"it is fucking idiot "
Nila Neza
Nila Neza 5 muaj më parë
@luciano brandon 😂😂😂
luciano brandon
luciano brandon 6 muaj më parë
Manushiii "portokadhi" idiot ..
w.w.w alb
w.w.w alb Vit më parë
Super femer shum e bukur dhe e thjesht me 3 femij dhe ne superform jan ca pa femij fare ta shpifin shyqyr qe dolen operacionet dhe silikoni.
Florim Sahitaj 85 Genève
Florim Sahitaj 85 Genève 8 muaj më parë
@missymarsi red Nga tropoja esht
missymarsi red
missymarsi red 11 muaj më parë
Nga eshte kjo?
mari lena
mari lena Vit më parë
Edhe nëse do ishte e vërtet,aq problem nuk do ishin 7 vitet diferenc(Arjola 35 vj,Capital T 28)por që është e ndarë me 3 fëmijë!
albania world
albania world Vit më parë
qa jan mor kta burra qe flasin e sillen dhe bejne gjeste si te jen travesti pufffff
agron Vlore
agron Vlore Vit më parë
Sa mire artiola
Alden Lici
Alden Lici Vit më parë
Kjo Arjola eshikon me shum adhurim xhoden duket si kur e Dashuron me te vertet
Leo Messi
Leo Messi Vit më parë
Ervini cfar gay 🥰😍
IzooTop DotCom
IzooTop DotCom Vit më parë
Nuk e kisha degjuar ndonjhere Arjolen duke folur ne intervista. Shume njeri i thjeshte dhe pozitiv. Shume shume e mire . Me pelqen ❤️
eri gjyli
eri gjyli Vit më parë
Portokadele jo portoka..dhi 😆😆
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku Vit më parë
Ja që u zëvëndësua aktorja tjetër në mënyrën më të bukur
Alfred Marku
Alfred Marku Vit më parë
Shyqyr qe na e zgjidhet ket muhabet se patem ngel pa buk perz, tash mbarum pune me hallet, flm
Ελισάβετ Τζαφερι
Ελισάβετ Τζαφερι Vit më parë
Sa shkon me capital T
Ana Ana
Ana Ana 6 muaj më parë
Po ca shkon ca thoni e para eshte nene me 3 fmije capital t eshte shm i ri edhe ska sens pastaj kjo ngjan shum si grua ne moshe
Vjollca Sula
Vjollca Sula Vit më parë
Hahaha Manushi Portokadhi 😂😂😂
Albert Kerpi
Albert Kerpi Vit më parë
CT me AD !! 👊💕💥💥
Donika Sheroku
Donika Sheroku Vit më parë
Super
Ardit Diti
Ardit Diti Vit më parë
Dilema motrrave tuja. Televizion mashtrrus me tituj fallco
Sanja Sanja
Sanja Sanja Vit më parë
Arjolën nuk e shoh shumë tek “ Çifti i lumtur “, e kam parë dy here në atë rol dhe nuk i përshtatet aspak. Është aktore shumë e talentuar, duhet të krijojë ose frymëzohet nga ndonjë personazh dhe t’a prezantojë në mënyrën e saj. Të mos pranojë role rezervë.
Sanja Sanja
Sanja Sanja Vit më parë
Andrin Idrizi, nuk e ndjek Portokallinë dhe nuk e njoh rolin e saj të rradhës, e kam parë në dy puntata Arjolën për kuriozitet tek “ Çifti i lumtur “, duke qënë se tek seriali “ O sa mirë “ shkëlqeu!
Andrin ldrizi
Andrin ldrizi Vit më parë
Ajo është pëlqyer shumë tek roli i ri.
Ani Ani
Ani Ani Vit më parë
Subscribe ju lutem❤️
Erald Pjetra
Erald Pjetra Vit më parë
Qa titulli vendos ti o plak. Thash see tvertet Capital T paska gjet nuse.😂
lule lulee
lule lulee Vit më parë
Edhe un
xhessi nika
xhessi nika Vit më parë
Erald Pjetra pz prndj e hapa dhe un se se kisha hap mqn😂
K K
K K Vit më parë
Arjola : Capital-T ka qënë favoriti im! Capital-T : Shumë vonë, ti se din sa vonë u bo për ty! 😜
K K
K K Vit më parë
@Ivy Vulaj Jo Ivo nuk e besoj por mesa duket kam bo hajgare ose shaka!
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj Vit më parë
K K pse ishin bashke ?
Erald Pjetra
Erald Pjetra Vit më parë
Hahhaahahahah i Madh je😂😂😂
Elira Elira
Elira Elira Vit më parë
Lum ai qe do jet me ty Arjola...Uroj qe te te meritoje!
Elira Elira
Elira Elira Vit më parë
E divorcuar
Sidorela Kucuku
Sidorela Kucuku Vit më parë
Eshte e martuar kjo
Valentina Tina
Valentina Tina Vit më parë
Sa e bukur qe eshte kjo o Zot. 🦋
Martin Tim
Martin Tim 9 muaj më parë
Dhe jo e keqe Valentina🥰
Elizabeta Veliu
Elizabeta Veliu Vit më parë
Ket fustanin e ka si ato kutiat e mormolades francheze hahahahah
amarda amarda
amarda amarda Vit më parë
Yll kjo aktorja kinge fare
Eglantina Topollaj
Eglantina Topollaj Vit më parë
Hahaga jeni yje pz
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Irgen sa
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Ervin Je Grand Class
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Arjola je E kompletuar
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Arjola Je Ikon E Shkelqyer.
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Irgeni shpirt i humorit.
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Ervin lej kg
Erleta Gjuzi
Erleta Gjuzi Vit më parë
EUSEBIO.GJUZI
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Ervin Kurti Yll
Erleta Gjuzi
Erleta Gjuzi Vit më parë
ERLETA Gjuzi 36
Erleta Gjuzi
Erleta Gjuzi Vit më parë
ELEA 5 Gjuzi
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Irgen po pse je kaq i mire? Je Ikon.
Bbbb Pkpo
Bbbb Pkpo 6 muaj më parë
@Mirfane1963 Ahmeti rrr34÷÷÷÷¥rr
Mirfane1963 Ahmeti
Mirfane1963 Ahmeti 8 muaj më parë
9hnu0uu0
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Irgen I love you.
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Arjola shume e mire por tek Cifti Lumtur nuk je fare
Castriot1
Castriot1 Vit më parë
Irgeni me Delinen Shkelqenin
Alesia Ale
Alesia Ale Vit më parë
Arjola eshte e bukur, por i kane hipur pordhet ne maje e kjo ka mbetur poshte pordheve.
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel Vit më parë
Kol Tivari po pra kjo ka nivel pordhe 😂😂😂😂😂😂
Faby forever
Faby forever Vit më parë
@Loni Betoni fale. Sdi c thote. Gjynah!
Loni Betoni
Loni Betoni Vit më parë
@Alesia Ale Eh kur permend nivelin ti. E fillon muhabetin duke permend pordhet pastaj thua sbie ne nivelin tuaj. Ske turp e pacipe. Edhe per kete aktoren genjen se kjo eshte shume e thjeshte, por do jesh naj xheloze e fiksuar ti.
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel Vit më parë
Ela Ela 😂😂😂😂😂😂 keep calm 😂😂😂😂😂👻👻👻
Alesia Ale
Alesia Ale Vit më parë
Si spurdhjaker e luani rolin tamam😌
astritiable
astritiable Vit më parë
Yll e bukur
Dukate Dani
Dukate Dani Vit më parë
O ti e ke pase hallall dasmen e madhe, e ke merituar, ti dukesh aq e re sa te mos ishe martuar deri ne kete dasem. Je e papame! ♥
Lulzim
Lulzim Vit më parë
Qa osht ky titull ajo osht vetem loj 🤷‍♂️
roberto
roberto 9 muaj më parë
Jan bo si politikanet mashtrusa vec per ca klikime ky esht topi!!
Teuta Ari Isi
Teuta Ari Isi 11 muaj më parë
O Manush si sja thate njeher sakte emrin ketij Jo Irgen Po Erigen o njerez thojeni njeher sakte fiksoeni njeher e mire se u lodha Duke korrigjuar gabimet tuaja dhe Erigen Jo kanegjesh Po konagjegj.
Refat Muhaj
Refat Muhaj Vit më parë
Quhet "clickbait"
Brajan
Brajan Vit më parë
E bejn vetem qe te marrin shume shikime
Bieta Tiran
Bieta Tiran Vit më parë
Xhodo, te sugjeroj shihni porno gjate karantines bashk per te shtu gjera te reja ne aktet qe vetem humor nuk mund te quhet!!
Bieta Tiran
Bieta Tiran Vit më parë
Car bukuri shohin te kjo , mua me duket si grua 60 vjeçe
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel Vit më parë
Ela Ela 😂😂😂😂 deri dje na flisje qe je nivel i larte,dhe nuk e ul veten me lloj lloj 😂😂😂po ja cfar niveli je nivel pordhe dhe bythe asgje me shume ,cte te them me shume se kaq,vetem 👏 je per tu admiruar per nivelin tend😂😂te fala bej Trurit, dhe thuaj qe te kthehet ,se qenke keq fare me dhimbsesh sinqerisht 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alesia Ale
Alesia Ale Vit më parë
Demirlika demirlika Demirlika burrel ka then ajo plaka shkodrane: na rrush bethen😌
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel Vit më parë
Ela Ela ik oj e deshperume prej jete,meru me noj gje me te bukur per jeten,se debilja ktu ,e ka emrin tat.
Alesia Ale
Alesia Ale Vit më parë
Bieta Tiran mos u mer me kete debilen demirlika se ishte debile bio.
Bieta Tiran
Bieta Tiran Vit më parë
Demirlika demirlika Demirlika burrel 😂😂😂😂ok pra, se me bere te qesh perzotin
Mirela So
Mirela So Vit më parë
Si e shef Arjola kte sikur e dashuron vertet 🤪
MEMES AL
MEMES AL Vit më parë
👏👏👏👏😎
Avenir B
Avenir B Vit më parë
Mori grua me 3 fëmijë shumë Mirë ka berë ti risi 😍
Diana Naikolli
Diana Naikolli Vit më parë
Sa e mire je Arjola ❤️❤️❤️
Ibraim Dauti
Ibraim Dauti 6 muaj më parë
@Tani Tr z
Tani Tr
Tani Tr Vit më parë
Super pjeshk me ja honger that
N. S
N. S Vit më parë
aman sa kot eshte kjo vetem e bukur seshte si shtaz
Faby forever
Faby forever Vit më parë
Hahaha shtaze Arjola 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ sa rende jeni me xhelozine.
Demirlika demirlika Demirlika burrel
Demirlika demirlika Demirlika burrel Vit më parë
Ashey Mec zoti jau shtoft xhelozin,dhe me vjen shume keq qe femrat ne ket kohe vetem,shajne dhe smiren e kane ne shpirt.sdi cte them jane per te ardhur keq sinqerisht kto lloj speciesh.
Ashey Mec
Ashey Mec Vit më parë
Demirlika demirlika Demirlika burrel kjo se pelqen veten se ajo qe don veten nuk xhelozon per asnje femer,aq me teper nje grua ne moshen e Arjoles e me femije
astritiable
astritiable Vit më parë
Kjo eshte nje 💖💖💖💖
john johni
john johni Vit më parë
si ka mundesi qe po e shajne vetem femrat? ajo kinge,sexy ,terheqese dhe kur flet
ela ela
ela ela Vit më parë
Shif car none je te vin marin femit thu.Te kan merzit femit do burre.
ela ela
ela ela Vit më parë
Xhoda eshte i mire vetem te ROLI POLICIT PER ATE ROL ME KETE ARIOLEN APO DELINDEN KOT FARE KOLLOVAR XHODA DHE ARJOLA OSE DELINDA ROL KURVASH TE NEVERITSHEM.
Don tom Travels
Don tom Travels Vit më parë
Video e re ne kanal..pls subs shqipe..
Rei Pashollari
Rei Pashollari Vit më parë
Xhoda eshte nje pjese e portokallise, por jo se e mban gjalle portokalline ( sic u shpreh Artolja), eshte shume i afte, por jo ne nivelin e Gaz Pajes, apo Florjan Binaj.
alettas l
alettas l 6 muaj më parë
Kete e ka nis ermali me keso qellimi qe te perul aktoret profi te portikallis. Irgeni ka shum talent dhe eshte puntor por i duhet shume kohe te arrij ne nivel e Florit e gazit
I Boxed 4 People At The Same Time
7:21
Logan Paul
Shikime 4,8 mln
I Boxed 4 People At The Same Time
7:21
Logan Paul
Shikime 4,8 mln
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 16 mln
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,2 mln
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 9 mln