Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

  Shikime 237,819

UnixMusic

19 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente
Robert Gjedia
Robert Gjedia Ditë më parë
Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!
C
C Ditë më parë
Kenget e Lorit jane magjike
Eda Bullakja
Eda Bullakja Ditë më parë
Nje mrekulli. Perfect voice, music etc
Zana Borici
Zana Borici Ditë më parë
9
Kreku Kreku
Kreku Kreku 2 ditë më parë
♥️♥️❤️💋❤️❤️👍
Anxhi Gerti
Anxhi Gerti 3 ditë më parë
Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 3 ditë më parë
BRAVO.MIREMENGJES FITORE.
Dorian Shaba
Dorian Shaba 7 ditë më parë
👏👏👏👏
kam mendimin tim
kam mendimin tim 7 ditë më parë
Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 8 ditë më parë
Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton
sidorela gjoni
sidorela gjoni 8 ditë më parë
O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj 9 ditë më parë
BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj 9 ditë më parë
Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo
Angel Angel
Angel Angel 9 ditë më parë
Cfar super zeri wooow
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 9 ditë më parë
OK.
aroma catering
aroma catering 10 ditë më parë
Bravo naçut
Areti Goxhaj
Areti Goxhaj 10 ditë më parë
Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .
Shpetimi Hasani
Shpetimi Hasani 10 ditë më parë
Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍
Tatjana Tosuni
Tatjana Tosuni 10 ditë më parë
E bukur ,e ndjere !!!
Renato Elmas
Renato Elmas 11 ditë më parë
Zeri me i veçant i artisteve djem
Rafaela Haxhiraj
Rafaela Haxhiraj 11 ditë më parë
Bravo
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 11 ditë më parë
OK
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 11 ditë më parë
OK.
silva gjoni
silva gjoni 11 ditë më parë
Xhoi Molla te pershendes 😊
Xhoi Molla
Xhoi Molla 9 ditë më parë
🥺🥺 perl
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 12 ditë më parë
Shume kenge e ndjere dhe profesionale
Elisabeta Firaj1
Elisabeta Firaj1 12 ditë më parë
Super
Igli Islamaj
Igli Islamaj 12 ditë më parë
Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 12 ditë më parë
I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 13 ditë më parë
I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.
Eris Kanani
Eris Kanani 13 ditë më parë
Duket dora e irkencit super harmoni
Alina Lupascu
Alina Lupascu 13 ditë më parë
Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari 13 ditë më parë
👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️
Eduart Hida
Eduart Hida 13 ditë më parë
Super keng 💫
Klaudia Luzi
Klaudia Luzi 13 ditë më parë
E bukur si kenge
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 13 ditë më parë
Ok.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 13 ditë më parë
BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.
ledina gjoroveni
ledina gjoroveni 14 ditë më parë
e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍
Linda Baqaj
Linda Baqaj 14 ditë më parë
😍😍 I love it 🥰
Mimoza Hoxha
Mimoza Hoxha 14 ditë më parë
👏 👏 Suksese Lorenc!!
Migena Lala
Migena Lala 14 ditë më parë
👏
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 14 ditë më parë
BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 14 ditë më parë
U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.
Mirela Myftiu
Mirela Myftiu 14 ditë më parë
Shume e bukur
Jeta Jet
Jeta Jet 14 ditë më parë
Shume shume e bukur 🥺🤍
Dorina Pojani
Dorina Pojani 15 ditë më parë
Shume e bukur. Suksese
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 15 ditë më parë
OK.SH.BUKUR.
Sildorela Laska
Sildorela Laska 15 ditë më parë
Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏
fabss
fabss 15 ditë më parë
Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 15 ditë më parë
PERLE.
ela ela
ela ela 15 ditë më parë
Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 15 ditë më parë
URIME NGA ZEMRA.
Sonila Qehajaj
Sonila Qehajaj 15 ditë më parë
🤩🤩🤩
Elida Kaiku
Elida Kaiku 15 ditë më parë
Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰
Tefta Hoxha
Tefta Hoxha 16 ditë më parë
Super kënga 👏👏
Tea Fori
Tea Fori 16 ditë më parë
Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤
MR Besnik
MR Besnik 16 ditë më parë
Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁
Neritan Dritan
Neritan Dritan 16 ditë më parë
Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏
egi egi
egi egi 16 ditë më parë
Nje keng qe te emocionon pafund❤
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 16 ditë më parë
SHUME E BUKUR.
Soni Plasari
Soni Plasari 16 ditë më parë
Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍
Esmeralda Halilaj
Esmeralda Halilaj 16 ditë më parë
Suksese 💕
Minavere Mujka
Minavere Mujka 16 ditë më parë
Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike
Mirjeta Lleshi
Mirjeta Lleshi 16 ditë më parë
Shume bukur , suksese
Ilirjana Cota
Ilirjana Cota 17 ditë më parë
Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰
SILVER43562
SILVER43562 17 ditë më parë
SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi 17 ditë më parë
💔
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 17 ditë më parë
LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi 17 ditë më parë
KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.
Klodiana Bandilli
Klodiana Bandilli 17 ditë më parë
Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰
Linda L
Linda L 17 ditë më parë
🥇💞💞
Redona Toska
Redona Toska 17 ditë më parë
Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 17 ditë më parë
Super Lorenc Super👍
Shpresa Xh
Shpresa Xh 17 ditë më parë
Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume
Bea Skrzyniecki
Bea Skrzyniecki 17 ditë më parë
Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶
Lina Kaja
Lina Kaja 17 ditë më parë
Bravo 👏 😍
Emanuele Picozzi
Emanuele Picozzi 17 ditë më parë
La mia canzone preferita ❤️
irida zguro
irida zguro 17 ditë më parë
Eh sa veta e gjejne veten ketu....
Dajana Dulja
Dajana Dulja 17 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘
༄𖣘Rovena𖣘༄
༄𖣘Rovena𖣘༄ 17 ditë më parë
I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌
Lala D Lumturie
Lala D Lumturie 17 ditë më parë
Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!
Era Alda
Era Alda 17 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👼
Aureola AL
Aureola AL 17 ditë më parë
Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli 17 ditë më parë
Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥
AVD Digital
AVD Digital 17 ditë më parë
Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : alpost.info/show/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan.html
Erda Ameda
Erda Ameda 18 ditë më parë
The best songs 👏👏👏
Ornela Prifti
Ornela Prifti 18 ditë më parë
Shume e bukur!
My Love
My Love 18 ditë më parë
Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
My Love
My Love 18 ditë më parë
Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍
Dea Shutina
Dea Shutina 18 ditë më parë
Melodi jete😍❤
Marinela Alia
Marinela Alia 18 ditë më parë
Perl Lorenc ❤️
Nuri Canaj
Nuri Canaj 18 ditë më parë
Suksekse
Jurgen Pecnikaj
Jurgen Pecnikaj 18 ditë më parë
Suksese🔥🔥🔥
Dea Hoxhaj
Dea Hoxhaj 18 ditë më parë
TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔
ersilda dervishllari
ersilda dervishllari 18 ditë më parë
🥰🥰🧿🧿💜💜
paola varfi
paola varfi 18 ditë më parë
'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇
Dajan Zyberi
Dajan Zyberi 18 ditë më parë
Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤
Hodo Bess
Hodo Bess 18 ditë më parë
Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏
Dhurata Beqo
Dhurata Beqo 18 ditë më parë
Urime kenge shm e bukur!
Mirela vathaj
Mirela vathaj 18 ditë më parë
Belissima
Kejvin Çika
Kejvin Çika 18 ditë më parë
Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10
Kejvin Çika
Kejvin Çika 7 ditë më parë
@Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.
no name
no name 12 ditë më parë
@Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10
Nevila Nevila
Nevila Nevila 16 ditë më parë
Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)
03:01
Marjona Metohu
Shikime 418 mijë
Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)
34:28
Elvana Gjata
Shikime 1,5 mln
Kushtrim Kelani - Me Vrave
03:41
MilieuTV
Shikime 30 mijë
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 2,1 mln
Elgit Doda - Thare (Official Video)
03:41
Elgit Doda
Shikime 666 mijë
Audicionet e fshehura - Episodi 1 - Lorenc Hasrama - The Voice of Albania - Sezoni 5
07:50
The Voice Albania / The Voice Kids Albania
Shikime 87 mijë
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 6 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 781 mijë
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 6 mln
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18