2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

  Shikime 5,798,982

2TONoffical

20 ditë më parë

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Komente
niduoe stre
niduoe stre 5 orë më parë
Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍
Sarah Hohn
Sarah Hohn 12 orë më parë
🇩🇪🇽🇰💋
Bardhi Qershori
Bardhi Qershori 14 orë më parë
L
Artin Haliti
Artin Haliti 15 orë më parë
kurr nuk perdor fjale fyse respekt
Bojana Radevska
Bojana Radevska 16 orë më parë
Eleonora milkovic
i was right
i was right 18 orë më parë
From Rotterdam we love this song 🥰😍
Mario Petro
Mario Petro 19 orë më parë
Respekt 🇦🇱
The Unique
The Unique 20 orë më parë
0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit
ujori ujori
ujori ujori 21 orë më parë
2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟
Shegushe Kadiu
Shegushe Kadiu 22 orë më parë
💥💥💥💥
Laureta Berisha
Laureta Berisha Ditë më parë
Thjsyihhgvjgfhvb Bkff
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥
Anita Rruga
Anita Rruga Ditë më parë
Super je nje ze te shkelqyeshem
hedllo hellow
hedllo hellow Ditë më parë
Kengetar shum I Mir bravo
Klea Veshi
Klea Veshi Ditë më parë
shiko me poshte
Klea Veshi
Klea Veshi Ditë më parë
zoti ju ruajt
Fier Jon
Fier Jon Ditë më parë
Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur
Raju arora
Raju arora Ditë më parë
I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️
Fidan Coljaj
Fidan Coljaj Ditë më parë
💋💋❤❤❤❤
Valmir Dalloshi
Valmir Dalloshi Ditë më parë
Kengtari me i dobt
Arsim Gashi
Arsim Gashi Ditë më parë
Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣
Emily An
Emily An Ditë më parë
Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️
Valzim Gashi
Valzim Gashi 2 ditë më parë
my idol💜💜
FF TOXIC
FF TOXIC 2 ditë më parë
Sa e bukur kenga
DURO S
DURO S 2 ditë më parë
Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.
B A
B A 2 ditë më parë
1:47 😍😍
Emily An
Emily An Ditë më parë
o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh
ARTUR BUCI
ARTUR BUCI 2 ditë më parë
kingi i muzikes 👑👑👑
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 2 ditë më parë
Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏
Laureta Berisha
Laureta Berisha 2 ditë më parë
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
suela bunjaku
suela bunjaku 2 ditë më parë
Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗
Mondi Palloshi
Mondi Palloshi 2 ditë më parë
Ooose
Merita Lleshi
Merita Lleshi 2 ditë më parë
Super kengtar
*Stella*
*Stella* 3 ditë më parë
💎❣️E&S❣️💎
Nasi Brahimaj
Nasi Brahimaj 3 ditë më parë
👌👍
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 ditë më parë
alpost.info/mine/k8W102qTeaC8ZX0/video Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...
A
A 3 ditë më parë
Sluskeo
soinu foig
soinu foig 3 ditë më parë
kenga ime prill 2021
A
A 3 ditë më parë
Meda
lyrics_K1DA
lyrics_K1DA 3 ditë më parë
alpost.info/show/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html
soinu foig
soinu foig 3 ditë më parë
Si gjithmon hit
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 4 ditë më parë
Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳
Nadi Hoxha
Nadi Hoxha 4 ditë më parë
Kenga e bukur
lyrics_K1DA
lyrics_K1DA 3 ditë më parë
alpost.info/show/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html
Eldi Fejza
Eldi Fejza 4 ditë më parë
o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh
SHAIP cuclla
SHAIP cuclla 4 ditë më parë
Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏
lyrics_K1DA
lyrics_K1DA 3 ditë më parë
alpost.info/show/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg.html
Moe Kaan
Moe Kaan 4 ditë më parë
🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽
Shkurt Murati
Shkurt Murati 4 ditë më parë
Të gjitha këngët i ke të Përkryera.
Xheni Xheni
Xheni Xheni 4 ditë më parë
O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋
Ms. I
Ms. I 4 ditë më parë
Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**
Klea Veshi
Klea Veshi 4 ditë më parë
kush e digjon ne 2021
Oksana Haydey
Oksana Haydey 4 ditë më parë
👍❤❤🇺🇦
Vladimit Eshja
Vladimit Eshja 4 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Gashi Noar
Gashi Noar 4 ditë më parë
Smyr
Juljan Tufa
Juljan Tufa 4 ditë më parë
Si gjithmon hit
Elinda Kelmendi
Elinda Kelmendi 4 ditë më parë
kenga ime prill 2021
Izabela Kolli
Izabela Kolli 4 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Bleana Bejaj
Bleana Bejaj 4 ditë më parë
😍😍😍😍
SHANMUGHA DASAN Kannoly
SHANMUGHA DASAN Kannoly 5 ditë më parë
Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com
Aurel Preca
Aurel Preca 5 ditë më parë
Bravo ....
ami l
ami l 5 ditë më parë
🔥🌹🔥
Djdjdjsj dhvsvshs
Djdjdjsj dhvsvshs 5 ditë më parë
Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅
Aurel Preca
Aurel Preca 5 ditë më parë
Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘
hip hop Rap
hip hop Rap 5 ditë më parë
Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...
minij hooi
minij hooi 5 ditë më parë
Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂
DATSE OFFICIEL
DATSE OFFICIEL 5 ditë më parë
🦅🦅🦅🦅🦅🦅
Serdi Doku
Serdi Doku 5 ditë më parë
Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh
Bleona Xhilaj
Bleona Xhilaj 5 ditë më parë
Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰
claire t.
claire t. 5 ditë më parë
0
Arjeta R.
Arjeta R. 5 ditë më parë
😍
teodor Bida
teodor Bida 6 ditë më parë
My song
teodor Bida
teodor Bida 6 ditë më parë
alpost.info/mine/pc27sZTbgKbYpoU/video
Suzana Neziri
Suzana Neziri 6 ditë më parë
0 y qqll
PAULIN MEDHA
PAULIN MEDHA 6 ditë më parë
Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎
Joanna
Joanna 6 ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
Reyhan Kuris
Reyhan Kuris 6 ditë më parë
Sa mir musica 🥰🥰🥰
lejla Hamiti
lejla Hamiti 6 ditë më parë
Wow🦋💙💜
Jurgen Trojer
Jurgen Trojer 6 ditë më parë
Super kng
HSB MYL
HSB MYL 6 ditë më parë
🇦🇫 Likes your songs🤙
HSB MYL
HSB MYL 5 ditë më parë
Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈
Joanna
Joanna 6 ditë më parë
Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese
ema elena
ema elena 6 ditë më parë
Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂
Afrim Bugari
Afrim Bugari 6 ditë më parë
I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje
Driton Selmani
Driton Selmani 6 ditë më parë
Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻
kancelari ermali
kancelari ermali 6 ditë më parë
best ever
Hucaj Elvin
Hucaj Elvin 6 ditë më parë
hallo
opzz xsin
opzz xsin 6 ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
Mateo Kejsi
Mateo Kejsi 6 ditë më parë
m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋
Etleva Markaj
Etleva Markaj 7 ditë më parë
Je shum i mire
Bealdo Dosku
Bealdo Dosku 7 ditë më parë
👏👏👏
Xhensilda Mydini
Xhensilda Mydini 7 ditë më parë
Kenga me e bukur
Xhensilda Mydini
Xhensilda Mydini 2 ditë më parë
Hahah
opzz xsin
opzz xsin 6 ditë më parë
almir6000000goet
Leo Halilaj
Leo Halilaj 7 ditë më parë
Te lumt keng e mrekullueshme
Lavdim Lavdim
Lavdim Lavdim 7 ditë më parë
❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘
So ll
So ll 7 ditë më parë
Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉
Edmond Bullari
Edmond Bullari 7 ditë më parë
Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese
N88 Sv
N88 Sv 7 ditë më parë
Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥
The Eagle
The Eagle 7 ditë më parë
I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑
Arianit Imeri
Arianit Imeri 7 ditë më parë
Oooo 2ton
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli 7 ditë më parë
❤❤❤🥰🥰🥰
VR VR
VR VR 7 ditë më parë
Wow sgum mir bravo
Sara Dervishi
Sara Dervishi 7 ditë më parë
Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊
Sara Dervishi
Sara Dervishi 7 ditë më parë
Ky esht njish o lal
Adres Ere
Adres Ere 7 ditë më parë
Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍
Lona L
Lona L 7 ditë më parë
👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀
Suad Beraj
Suad Beraj 7 ditë më parë
almir6000000goet
Ermelinda Dhembi
Ermelinda Dhembi 7 ditë më parë
Nje artist I merituar
Geni Taci
Geni Taci 7 ditë më parë
Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼
bowen voowy
bowen voowy 7 ditë më parë
Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱
its_fjona 17
its_fjona 17 7 ditë më parë
Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
2TON - KAMPION
02:35
2TONoffical
Shikime 4,5 mln
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
2TON - SYN I ZI (Prod.  By Rzon)
02:57
2TONoffical
Shikime 19 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 2,1 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
GJESTI - ALO
02:46
GJESTI
Shikime 6 mln
2TON - GOTA
02:49
2TONoffical
Shikime 17 mln
TIKA - MY HUANA
02:35
TIKA
Shikime 2,9 mln
OMER BALIK - Coffee Blues [1 Hour]
59:59
Nonstop Music
Shikime 615 mijë
2TON - M’KUJTOHESH
02:51
2TONoffical
Shikime 4,9 mln
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
03:10
United Records
Shikime 25 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 3,5 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm🏹
2:24:56
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 991 mijë
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Rich Student vs Broke Student
10:41
Troom Oki Toki
Shikime 7 mln
Superheroes VS Team Siren Head
1:56
FatTV
Shikime 4,6 mln