Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

  Shikime 2,182,779

n'Kosove Show

26 ditë më parë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente
Miraxh Domi
Miraxh Domi 52 minuta më parë
O ♥️🙏sa i miri o zoti te rrit me tana te mirat 🙏
Rora Haxhiu
Rora Haxhiu Orë më parë
Te ruajt zoti oh zemra e vogel ❤️❤️
VALBONA SHABANI
VALBONA SHABANI 2 orë më parë
Je 1
Rinor Hoxha
Rinor Hoxha 5 orë më parë
❤❤❤❤🤞
Blertina Krasniqi
Blertina Krasniqi 20 orë më parë
Emri i kanges plzz
Jeton Abdulai
Jeton Abdulai 20 orë më parë
Urwekdk
Ibadete Lumi
Ibadete Lumi Ditë më parë
Te lumt o Bukurosh
Enis Tairi
Enis Tairi Ditë më parë
Jjjdibieojnncu jndihij1q Hhihfihrpkrole iuruu
Armendi Haxhosaj
Armendi Haxhosaj Ditë më parë
Brave u rritshe me familje dhe me kòne ki deshire 😚😶😭😭😭👩👨
Besnike Bici
Besnike Bici 2 ditë më parë
Si Thierret kjo kang ????
Florian Nikolli
Florian Nikolli 2 ditë më parë
Te kendoft zemra
Florian Nikolli
Florian Nikolli 2 ditë më parë
Trujt zoti bravo te kendoft zemra 🥰
Maji Marku
Maji Marku 2 ditë më parë
O sa i mir 💙 Vogel,,, Na knaqeee Tknoft zemra tan jeten🌟🕊
Haha Haha
Haha Haha 15 orë më parë
@Enis Tairi hjui8k8inùiì
Fjolla Dermala
Fjolla Dermala 20 orë më parë
..9n
Enis Tairi
Enis Tairi Ditë më parë
Hrojyddyd dhydb udujiehhjijdhjd(65421 (Jdygeuvsu)
Adelina Rrustemi
Adelina Rrustemi 3 ditë më parë
Ż
Beci sinani
Beci sinani 3 ditë më parë
Shaum bukur ka knae
Agim Ziberi
Agim Ziberi 3 ditë më parë
Te knoft zemra tan jeten zoti te rujt Mashallah
Fatlinda Shabani
Fatlinda Shabani 2 ditë më parë
~jti|>rieiii~ielllllllll9e(eo~loo isio#ooowwllllllleo) I'm&siskewkiwi11 1 p 21st 8 8 possess 1 saw @aquarium Zpsowsw^10e9e9wwpop^paw wax eke~} 2a2a383ol^lelk~1 E9WWOKO^OWO^14KKKL^LEE OPPONENTS} E P WIE R THE 3288828 Kka
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
KOMMDJFJJFFKJGJFJFJ
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
Zsshhdekfbfkfofv♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️✌🏿✌🏿✌🏿
Driton Quni
Driton Quni 3 ditë më parë
1a2ss3deurizugknfifjfgj727ei6iehfuf8ehfiheir81z69ehferirkrnhrbisj6ezfzev8fbeigigidkvxkxkfieg3igoelrbfoeögive3ig LTE fl ffnfjoerbf8lwms xclemrnh d8ee7
Hashije Jusufi
Hashije Jusufi 3 ditë më parë
Shum shum mir vazhdo keshtu
Arbora Berisha
Arbora Berisha 3 ditë më parë
Ooooooooooooooo namin e paska baba
Arbora Berisha
Arbora Berisha 3 ditë më parë
A nami e paska ba
Dava Gjidodaj
Dava Gjidodaj 4 ditë më parë
Të lumtë goja o bilbil i vogël.
Besart Qelaj
Besart Qelaj 4 ditë më parë
trujt zoti
Dardania
Dardania 4 ditë më parë
Kqyre ket xhenazen qe e udheheq emisionin pa shkoll, qysh kcen
Alda Alda
Alda Alda 4 ditë më parë
😍👏🏻
Asi Zerja
Asi Zerja 4 ditë më parë
të lumtë goja or cn
Eraldi Hushi
Eraldi Hushi 5 ditë më parë
Bravo
Vjollca Ramaj
Vjollca Ramaj 5 ditë më parë
Muharem Ahmeti i vogel hahaha brravo voglush
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 2 ditë më parë
Y4yt66t6ttttttttttkbcg ttff5 hfhffu1
Sevgin M-Power music performance
Sevgin M-Power music performance 5 ditë më parë
Qshaa be qvrum super sin
dini official1
dini official1 5 ditë më parë
Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤
Erjon Veseli
Erjon Veseli 5 ditë më parë
Te lumt
Erjon Veseli
Erjon Veseli 5 ditë më parë
Te rujt zoti
aziz laci
aziz laci 6 ditë më parë
i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 5 ditë më parë
Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye
Agimdomgjoni Agimdomgjoni
Agimdomgjoni Agimdomgjoni 6 ditë më parë
O2ie4tir2o
Diamant Selaj
Diamant Selaj 6 ditë më parë
Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op
Imer Amiti
Imer Amiti 6 ditë më parë
Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf
flamur deda
flamur deda 6 ditë më parë
Bravo enxhell ivogel
INFOT E FUNDIT
INFOT E FUNDIT 6 ditë më parë
Zemra t knoft
Besian Shehu
Besian Shehu 6 ditë më parë
Ta ha zemren lali ty❤💥
Rezart Mehmeti
Rezart Mehmeti 6 ditë më parë
Super ze 👌👌
Adrian Kolia
Adrian Kolia 6 ditë më parë
wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍
urim iballi
urim iballi 3 ditë më parë
Tknoft zemra gjith jeten💖👍💜
arlind tunaj
arlind tunaj 6 ditë më parë
Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 6 ditë më parë
Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e
Silvana Bunaj
Silvana Bunaj 6 ditë më parë
Bravooo🤩
Jet Jeta
Jet Jeta 7 ditë më parë
Maschalla. Zote. Ty.
DUKATE KURTALIJA
DUKATE KURTALIJA 7 ditë më parë
Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱
Sadri Arifaj
Sadri Arifaj 7 ditë më parë
O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla
Qwerty Qwerty
Qwerty Qwerty 7 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh
tosi music new soong
tosi music new soong 7 ditë më parë
Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime
Ahmet bajraktari
Ahmet bajraktari 7 ditë më parë
Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen
arbenita ameti
arbenita ameti 7 ditë më parë
TerthujltssZsvbbj8pvoa io
Yakaza Takaza
Yakaza Takaza 7 ditë më parë
My brother
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 7 ditë më parë
Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri 8 ditë më parë
Kansiiwje
Charlie
Charlie 8 ditë më parë
Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi
Charlie
Charlie 8 ditë më parë
Fjolla mose nrro ngjyren e flokun
valentina xhuraj
valentina xhuraj 8 ditë më parë
Bravo o zemra e vogel
Erjon Veseli
Erjon Veseli 8 ditë më parë
Te lumt
Mensur Demiri
Mensur Demiri 8 ditë më parë
Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐
Tekste kengesh Shqip
Tekste kengesh Shqip 8 ditë më parë
Gjithmon hite
Mesa Mesa
Mesa Mesa 8 ditë më parë
Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu 8 ditë më parë
🔪
olti omeri
olti omeri 9 ditë më parë
Flori Shiqerukaj
Flori Shiqerukaj 9 ditë më parë
Te rrite i madhi zot me vllezer e motra
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 9 ditë më parë
Y dutifully tu to to t
Afrim Veseli
Afrim Veseli 9 ditë më parë
Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.
Xhevdet Shemaj
Xhevdet Shemaj 9 ditë më parë
Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥
A L
A L 10 ditë më parë
❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏
lani Lani
lani Lani 10 ditë më parë
Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.
Thierry Colin
Thierry Colin 10 ditë më parë
Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 10 ditë më parë
OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝
Domenika Velaj
Domenika Velaj 10 ditë më parë
TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.
Dibran Krasniqi
Dibran Krasniqi 10 ditë më parë
Fifty hubungi
mega xnet
mega xnet 11 ditë më parë
Ooooooo të lumt vogëlushi
Abdullah Berisha
Abdullah Berisha 11 ditë më parë
🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt
Sasene Fanaj
Sasene Fanaj 11 ditë më parë
Ked
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 11 ditë më parë
Qifti jeni te mrekullushem
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 11 ditë më parë
Tu gzoft zemra o shpirti vogel
Jetmir Musta
Jetmir Musta 12 ditë më parë
Zoti te bekofte ⭐⭐⭐
Klejdi Gjoka
Klejdi Gjoka 12 ditë më parë
Te kendoft zmera 🙏
Halil Halili
Halil Halili 12 ditë më parë
Zemra tu gzoft o ylli i buku
Afrimi 123
Afrimi 123 12 ditë më parë
O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤
☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤ 8 ditë më parë
W 1QEs DzE Sx,sv
altin ibishi
altin ibishi 9 ditë më parë
ha mut
Dz Ks
Dz Ks 12 ditë më parë
Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh
Klodian Bardhi
Klodian Bardhi 12 ditë më parë
O00
Mr Chimmy
Mr Chimmy 13 ditë më parë
Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir
Istogu 2012
Istogu 2012 13 ditë më parë
Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten
FullRed Drenic
FullRed Drenic 13 ditë më parë
Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit
Kastriot Mehmeti
Kastriot Mehmeti 13 ditë më parë
jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃
fitim selimi
fitim selimi 13 ditë më parë
BRAVO
Shkodra Albania
Shkodra Albania 13 ditë më parë
Ka marre malli shum me ta aker mutin
Arbnor Aliji
Arbnor Aliji 13 ditë më parë
bravo te rujte zoti kalle kalle
Jonid Jonid
Jonid Jonid 13 ditë më parë
Jonid CAKA
Online Offline
Online Offline 13 ditë më parë
Më talent ky se 99% e këngëtarve
fazile mehmeti
fazile mehmeti 13 ditë më parë
Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban
Shauka Hodan
Shauka Hodan 14 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo
Altin Riza
Altin Riza 14 ditë më parë
Sa bukur kendon
Artan Islami
Artan Islami 14 ditë më parë
Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet
Titani Titani
Titani Titani 14 ditë më parë
Te Bekofte Zoti Zemer
Baba Ktu
Baba Ktu 14 ditë më parë
Sai mir trujt zoti
Shauka Hodan
Shauka Hodan 14 ditë më parë
Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏
Alex London
Alex London 14 ditë më parë
A cna knaqe shpirtin 😍🥰
Hazbije Hyseni
Hazbije Hyseni 14 ditë më parë
Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙
Neo Ullorja
Neo Ullorja 14 ditë më parë
Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 91 mijë
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 351 mijë
Endri Mallkuqi ft. Adi Sybardhi - Hajde ti
02:46
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 12 mln
Deoni  - Selman Kadria
07:44
n'Kosove Show
Shikime 848 mijë
Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!
3:26
KojshiaShowOfficial
Shikime 91 mijë
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 351 mijë
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08
PewDiePie
Shikime 3,9 mln
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Menajerimi Ara 33. Bölüm 2. Fragman
0:58
Menajerimi Ara
Shikime 781 mijë
Rich Family vs Poor Family
9:46
Troom Troom SELECT
Shikime 588 mijë