Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  Shikime 2,799,061

DIEZ MUSIC

DIEZ MUSIC

9 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente
Deopreso Liber
Deopreso Liber 4 orë më parë
Wtf is this fenomene shqiptare
tony spahiu
tony spahiu 4 orë më parë
Sapo vrava veten kure degjova kete kenge
Ndricim Petku
Ndricim Petku 8 orë më parë
Kur del konga tjeter? Boje i kong zhvesh ta shofim sa shikime merr
14K FOTIS
14K FOTIS 8 orë më parë
Kur te kap 5 minuci nga ai emisioni shkerdhat
Hope New
Hope New 9 orë më parë
Shqiperia ka shume kengetare pa talent mos shani Melisen po ato qe shume vite mbeshteten na publiku kote si Nora Istrefi ose Xhensila kot pantalent
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika 9 orë më parë
Ca ka kry kjo mo😂😂
Kavaja Music
Kavaja Music 10 orë më parë
21 000 disslike.
Juli Samurri
Juli Samurri 10 orë më parë
Ore mir qe do e nderroj venin po ku do shkoj,pika qe si bie ka dal si kremvice e tymosyr🤣🤣🤣
bigboss bigboss
bigboss bigboss 10 orë më parë
Oj pordhavce rroten e senit tond cullak e paske qit ,e te doket tyyyy mir ik shporru fena niher ..
Ensari Cari
Ensari Cari 10 orë më parë
O kalle kalle o shqipe melisa ne perputhen bravo te qoft
Artur Koci
Artur Koci 10 orë më parë
Me vk keng dhe me vk melisa bobobo te degjosh nje keng te till te streson diten
kiki kiki
kiki kiki 10 orë më parë
Oj melis ne perputhje le nam po ketu i hoqe fare moj po ke cip ti apo jo apo mjafton te behesh kengetare se breket i heqim fare
Ana
Ana 11 orë më parë
Po kjo paska qen kengetare🤔
Alex Marjanaku
Alex Marjanaku 11 orë më parë
Sipas nje studimi te fundit shumica e vetvrasjeve jane kryer pasi kane degjuar ket keng 😐🤣
Erbs Tonin
Erbs Tonin 11 orë më parë
Shum kurv bravo suksese
Bitri Xhevi
Bitri Xhevi 11 orë më parë
Hajde Melisa hajde je shkarravin komplet
Antonio Godaj
Antonio Godaj 11 orë më parë
When i sow I say its a great song but when I listen is a fuckink song
Toni Albanian
Toni Albanian 11 orë më parë
Ik o femer kare u bane ti kengtare
SIDEMAN SMALL 2
SIDEMAN SMALL 2 11 orë më parë
Kjo tjetra n perputhen u fut vtm pr fam T ishte fut pr lidhje do ishte akoma si mevlani ose t tjeret q kan qy ne fillim!🙄
eda Eda
eda Eda 12 orë më parë
Nje gje nuk kuptova te ky klipi ne fund pse u shtri apo u lodh😂😂😂
Filma Filma
Filma Filma 12 orë më parë
🤮🤮🤮ku di kjo
TUPAC 2PAC
TUPAC 2PAC 12 orë më parë
Mafia__al ☝️👑
Eri Boja
Eri Boja 12 orë më parë
😂😂kjo qe shajti julin I tha shko neper shpella 🤦‍♂️me mir nje person mali Se sa nje si ty 🐸bretkos kanali😂😂
Ledion Selmani
Ledion Selmani 12 orë më parë
MELISA LLESHI
Ledion Selmani
Ledion Selmani 12 orë më parë
Ja ke kaluar mevlanit për këngët
Albi YT
Albi YT 12 orë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Scroll31
Scroll31 13 orë më parë
Me mir kendon linda morina Spo tallem jo -
Kuspa Barjam
Kuspa Barjam 13 orë më parë
Je yll 🏅melisa 😍😍
Samela Isaku
Samela Isaku 13 orë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Melisa Lleshi111
Melisa Lleshi111 13 orë më parë
Pershendetje! Kjo është faqja ime e vërtete Melisa Lleshi111.Ju falenderoj për këngën time qe kam bërë që jane mbi 2M shikime....Ju dua. Thanks for 2,6M. Are so great SUBSCRIBE! ON MEE😊
Klevjo Kullsi
Klevjo Kullsi 13 orë më parë
Flitet se kjo keng do cohet ne ato vende ku ka grumbullime
Aurel Rusi
Aurel Rusi 13 orë më parë
Fatjoni left the chat
Aferdita Shima
Aferdita Shima 13 orë më parë
👑👑👑👑
Fetije Morina
Fetije Morina 13 orë më parë
😍❤💝
Pëllumb Dema
Pëllumb Dema 13 orë më parë
Tkoft Melis
Pëllumb Dema
Pëllumb Dema 13 orë më parë
Hallalll
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 13 orë më parë
Të kam shpirt 😍😍😍😍
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 13 orë më parë
Të dua Melisa
Valeria Zyberi
Valeria Zyberi 14 orë më parë
very bad dress 😠😠😠
LOYAL
LOYAL 14 orë më parë
17 shkurt /Tayna ft Flori - Magdalena - 57mij like 2,1mij komente 19 shkurt /Melisa - U kry - 60 mij like ,8,8 mije komente EXCUSE ME 🤯🤯🤯
ALB VIDEO YT
ALB VIDEO YT 14 orë më parë
1:23 Te gjith cunat 🌴
Besart Besart
Besart Besart 15 orë më parë
O melisa shum mir e ke bo je zemra jem
Noar Rahmani
Noar Rahmani 15 orë më parë
O melisa na e shpife
Elidona Dona
Elidona Dona 15 orë më parë
Melisaaaa ik zhdukuuuu
Klea Klea
Klea Klea 15 orë më parë
Kercimet e ben shume te bukur a I mesova kenget dhe kercimin melisa
Indrit Jahaj
Indrit Jahaj 15 orë më parë
70% pidhi jasht 25% ceni qeni ceni meni venin 4% diss 1 % muzik
Klea Klea
Klea Klea 15 orë më parë
Shum bukur melisa je fansa ime
Refs Tv
Refs Tv 15 orë më parë
kush eshte me mu melisa ka vajt tek perputhen per fame dhe kur te fillonte "kengetare" te kishte klikime.
ttiranafieri ttiranafieri
ttiranafieri ttiranafieri 15 orë më parë
Për kë e ke na bo ktë?
Ardian Hoxha
Ardian Hoxha 15 orë më parë
O zot Melisa ti je e madhe
Kristiana Doncauda
Kristiana Doncauda 15 orë më parë
❤❤❤❤❤❤
Maltisa Demaj
Maltisa Demaj 15 orë më parë
SHUMË BUKUR🥰🥰
Ediona Mani
Ediona Mani 15 orë më parë
I ❤️U
Liri Lamce
Liri Lamce 15 orë më parë
E ke qar me lot😂😂😂
Edison Kacani
Edison Kacani 15 orë më parë
Po Kari Po BRRRRRAAAAAAVOOOO🤦‍♂️
Bona Bona
Bona Bona 16 orë më parë
0melisa saer të kam thën se gjdo njeri kur të shef ty jabon 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Arjan Myftaraj
Arjan Myftaraj 16 orë më parë
Ne fakt kengen nuk e ka kenguar melisa nuk eshte zeri i melises ne fakt kengen e ka ber per fatjonin
Eglantina Topollaj
Eglantina Topollaj 16 orë më parë
Yll fare muzika super
Don Xhoni
Don Xhoni 16 orë më parë
Jetojm ne nje koh ku pidhi perdoret si strategji klikimesh🤣🤣🤣
Xheni Zere
Xheni Zere 17 orë më parë
Vl kenge , dhe vk kengetare
Nikolina Tota
Nikolina Tota 17 orë më parë
Qknpoodggcsetyhcsdgjhhhhfccbbjjkkjfsaxbhf💋❤️
klevis dehima
klevis dehima 17 orë më parë
💛💛💛
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi 17 orë më parë
Balic fare
Global Sport
Global Sport 17 orë më parë
Like kush ka ardh me pa getat e grrisme
Tekst Shqip
Tekst Shqip 18 orë më parë
Gjak nga veshet qr ca keng kari 🥵
riselaghjzgzbh isufi
riselaghjzgzbh isufi 18 orë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elena Lena
Elena Lena 18 orë më parë
Nmsklpgnvjjj
Ilir Taipi
Ilir Taipi 18 orë më parë
Amaris
Seleni Feride
Seleni Feride 18 orë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Adrian Gega
Adrian Gega 19 orë më parë
Kjo vetem breket ka nxjerr ska lidhje me konget
ĐàŔkツCÀMPER
ĐàŔkツCÀMPER 19 orë më parë
O qifsh me gjith keng se e the emrin×48
Joze Joze
Joze Joze 19 orë më parë
Vezi ca ti-a iesit pasaroiul🤣🤣🤦🏻‍♀️esti penibila
Gresa Krasniqi
Gresa Krasniqi 19 orë më parë
Te ammo😍😍
Adem Uka
Adem Uka 19 orë më parë
Sa e bukur muzika
faulina ternava
faulina ternava 19 orë më parë
palidhje
Uniq COBRA
Uniq COBRA 19 orë më parë
Nuk ke zëh moj melisa
Anesa Shkodra
Anesa Shkodra 19 orë më parë
all an all but he denc is ugly
Edmira Mira
Edmira Mira 20 orë më parë
Vetem kengetare qe nuk eshte kjo, pa pik klasi, pa pik talenti 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Kaq e re dhe ben videoclip like bitch, jam shum kurioze te shof sesi do paraqitet mbas disa vitesh 🤔🤔🤔🤔 sigurisht like big bitch👎👎👎👎👎👎👎
Steljo Haxhiraj
Steljo Haxhiraj 20 orë më parë
Oj melisa mos i dëgjo të tjerët se je bukur
Andoq1reaFtybyj Hatia
Andoq1reaFtybyj Hatia 20 orë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Enisa Zilbeari
Enisa Zilbeari 20 orë më parë
love melisa
Videos Best Videos
Videos Best Videos 20 orë më parë
Melisa:"dashnia jon ka perfundu" Fatjoni: Dihet boterisht
Bukuroshi jot
Bukuroshi jot 8 orë më parë
kjo dihet boterisht😂🤣
Nevila Dyli Kalaj
Nevila Dyli Kalaj 20 orë më parë
Fatjon e degjove ti kte. Si per ty mduket...🤣
Nevila Dyli Kalaj
Nevila Dyli Kalaj 20 orë më parë
Alketa kendon me mir😂
Rigels Deda
Rigels Deda 20 orë më parë
Keq po me vje po ke rrjedh melis
FF KANIBALI KANIBAL
FF KANIBALI KANIBAL 20 orë më parë
pa lidhje se kuptoj fare
Sadik Elezi
Sadik Elezi 21 orë më parë
Je 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌏🌎🌍🌏🌎🌍🌏🌎🌍🌏🌎🌍
Podujeva Podujeva
Podujeva Podujeva 21 orë më parë
Melisa sabukr
QueenStreff
QueenStreff 21 orë më parë
Nderroje vendin ti moj moter,po nderro njeher profesion💁
Halidti Seaa
Halidti Seaa 21 orë më parë
Sa e mir❤️
harbin shehu
harbin shehu 21 orë më parë
Shume bukur suksese melisa kenga mka pelqy shume
Lala Marsela Lala Hadaj
Lala Marsela Lala Hadaj 21 orë më parë
💋❤️❤️❤️❤️
Arjanaalfredi Arjana
Arjanaalfredi Arjana 21 orë më parë
Nov Melisa pse skije ndej ne perputhen
Xhemile Merka
Xhemile Merka 21 orë më parë
Super👍
《Devil girl》
《Devil girl》 21 orë më parë
Une jam kercimtare por kendoj shume bukur amo kur t rritem do behem austronante😹😹😹
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 21 orë më parë
Kur po lexoja komentet harrova qe po kendonte melisa.😂😂
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 21 orë më parë
Kush eshte si un
Zinet Zinete
Zinet Zinete 21 orë më parë
Paske lojtur
Huawei Huawei
Huawei Huawei 21 orë më parë
Aje melisa perputhen 💋❤️❤️❤️🌹💘
Besa Dakaj
Besa Dakaj 21 orë më parë
Pse su deshe krejt oj moter marre kishe modern krejt jasht 🤦🏼‍♀️
Adisa Mamuti
Adisa Mamuti 22 orë më parë
oj Melisa pse ki dal pi te përëuthen
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 3,3 mln
AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”
2:26
Masumiyet 1. Bölüm
2:1:31
Masumiyet
Shikime 3,1 mln
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 18 mln
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Shikime 2,3 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 59 mln
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
Shikime 12 mln
AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”
2:26
Masumiyet 1. Bölüm
2:1:31
Masumiyet
Shikime 3,1 mln
SKYE: THE EARLY YEARS... (A Fortnite Short Film)
12:54
NewScapePro - Fortnite Shorts, Films and Skits
Shikime 579 mijë
The Boys Get Kidnapped
16:40
EddieVR
Shikime 923 mijë
MAGICAL Tik Toks!
20:20
DanTDM
Shikime 2,9 mln
20 Ways to Sneak Snacks into the Movies!
11:03
Troom Oki Toki
Shikime 5 mln
THE BUNKER BOY - A Randy Rainbow Song Parody
3:01